Treść opublikowana przez Adrian Adamczyk
-
Bujanie drganie silnikiem 2.0 CAGA
Jakie dokładnie miałeś objawy?
-
Problem z wibracjami na postoju
"silnik -> pomiary rozszerzone i tam wybierasz co chcesz zobaczyć, też masz problem?"
-
Problem z wibracjami na postoju
jeśli dobrze pamietam silnik -> pomiary rozszerzone i tam wybierasz co chcesz zobaczyć, też masz problem?
-
Problem z wibracjami na postoju
skaczące ciśnienie?
-
Problem z wibracjami na postoju
regulator ciśnienia? sprawdzałeś przed wymiana czy skakało ciśnienie?
-
Bujanie drganie silnikiem 2.0 CAGA
zobacz ciśnienie na listwie, korekty na wtryskach, poduszki
-
Bujanie drganie silnikiem 2.0 CAGA
Jak masz kabel zobacz cisnienie na listwie paliwa, jak sie zatrzymasz to ok?
-
Bujanie drganie silnikiem 2.0 CAGA
Jakie dokładnie miałeś objawy? Przyda się dla osób co maja podobny problem.
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Mam pytanie jakbym chciał dac roczną mało używana używkę to jakies oringi kupic czy moge odrazu przełozyć?
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
A jak nakazuje
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
240k na wytryskach korekcję +0,3 do -0,3 więc ładne, a objawy miałem że na światłach jak stawałem wpadał w wibracje i odziwo mu przeszło, ale teraz mam wrażenie że są jakieś wybracje do momentu jak staje. Dwu mas wykluczam na biegu luzie to samo.
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Tak ciepły silnik czyli zalecasz wymianę? Pokaż jak u Ciebie to wyglada tez mam caga.
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Czy takie skoki paliwa są w normie ?
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
lucas88 możesz odpowiedzieć jak u Ciebie?
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Też wymieniałeś ten zawór? I Tb też pomogło?
-
Skoki cisnienia Audi a4 b8 136km
Cześć i jak rozwiązałeś problem?
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
piszesz z doświadczenia? co dokładnie do naprawy wymiany?
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
to samo zaobserwowałem ?
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Ogólnie jakis czas temu miałem większy problem nawet jak stałem miałem drgania czasami przechodziło, na chwile obecna mam lekkie drgania karoserii przy dojeżdżaniu do świateł po chwili przechodzi.
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
I jak rozwiazales problem?
-
Delikatne drganie podczas jazdy na biegu jałowym (dojeżdżanie do świateł) ?
Rozwiązaliście problem?
-
Wibracje auta przy 65-70 i 130-135km/h
Hej rozwiązałeś problem? Bo u mnie na pierwszych km tez mam drgania :(
-
CAGA - Drgania karoserii na biegu jałowym
Dałeś do czyszczenia czy nowe ? Dokładnie takie same objawy miałeś ?
-
Poduszka/poduszki silnika i skrzyni biegów
I co było ?
-
wibracje podczas zwalniania
i co było przyczyną