Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moras22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moras22

  1. dzieki za odpowiedz a moze to jest tak zrobione ze podcisnienie jest caly czas i nie musi turbina zasysac i power jest cały czas i nie ma tzw. turbodziury? jest to mozliwe? choc jak sprawdzalem dzis jadac to taka na oko sekunda po wcisnieciu gazu w podloge zanim turbina zacznie dmuchac i dopiero ma power sam nie wiem.. ale dzieki bardzo za informacje zamowilem wczoraj mam nadzieje ze jutro bede mial i w sobote zamontuje. jedyne co moge zrobic to dac strzalke w gore za pomoc. dzieki jeszcze raz
  2. dzieki bardzo a powiedz mi co moze byc skutkiem ubocznym jak bede tak jezdzil z tym wezykiem luznym tak jak na foto powyzej?? cos sie stanie jak zrobie okolo 150-200km do soboty na takim zaworze nie podlaczonym?
  3. na 100% to zawór dv? jaki mam zamówić obojetnie jaki?
  4. witam zauwazylem dzis przy zmianie oleju wszacy wezyk, okazalo sie ze jest popekana grucha teraz pytanie jak ja znalezc na intenecie zeby ja zamowic? jak ona sie nazywa do czego ona sluzy?? silnik 1.8t w a4 b5 przewody lacza się z intercoolerem, wraz z turbiną i gdzieś idzie jeszcze ten wężyk do góry.. pytanie co to jest za gruszka?
  5. Witam, ma ktoś schemat lub miał wyciek paliwa w silniku 1.8turbo z tyłu silnika? czuję paliwo przechodząc obok maski oraz w środku gdy mam włączony nawiew, wydaje mi się, że leci z tyłu silnika skądś na skrzynię biegów, niestety bez rozbierania nie zobaczę, za dużo przewodów blokujących dostęp.. *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony
  6. Witam ktos z Opolskiego robil wydech w jakies firmie? chodzi mi o zmiane calego wydechu na srednice 3cale na 2.5 cala jaka firme mi polecicie i jaka miejscowosc?
  7. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    mnie wyszło 130zł, sam ten silniczek razem z tym wiatraczkiem, zalożyłem dziś i śmiga, tylko przy otwieraniu pompa długo działa nawet jak otwarła kilka sekund jeszcze chodzi a jak zamyka to krócej chodzi, Ps. sa na tych dekielkach slady ze ten wiatraczek po tym trze, nie lepiej to jakos posmarowac jakims smarem zeby na sucho nie chodziło? ktos stosowal taka metode? Co sadzicie o tym pomysle?
  8. co to za strona geremi? nie moge znaleźć poza tym ciekawe czy hybryda k03s by dala rade?
  9. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    Generalnie sa numery wypisane do ktorych pasuje i jest akurat moj ten pierwszy, no to zamowie. A taniej raczej nie bedzie bo w takich okolicach od 150-300 sa uzywane te pompki a calej nie potrzebuje
  10. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    Nie bardzo rozumiem, znaczy ze zamowic tego co podałem, sam ten wirnik czy jakis z przedlifa?
  11. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    a co sądzisz o tym? http://allegro.pl/kompresor-pompa-zamka-audi-a3-a4-a6-a8-pompka-i6515912826.html#thumb/3
  12. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    Dobra, dzisiaj mialem chwile czasu i mam winowajce, foto ponizej teraz pytanie brzmi czy takie cos mozna normalnie zalozyc tak jak to stare wyciagnalem czy tam gdzie sa te 4 zaslepki sa sruby jakies? ciagnalem to ale nie chcialo to wyjsc, moze sproboje kombinerkami. Pytanie tez czy jak kupie jakakolwiek pompe do tego auta ale o innych numerach to czy wymiana samego tego wiatraczka bedzie pasowac tak jakby to byl o tych samych numerach i czy bedzie to dzialac? Czy musze miec z tych samych numerow taki wiatraczek czy po prostu calkiem nowa pompe zakladac? jedynie problem taki, ze klucza nie zakoduje bo mam zamek nie dzialajacy, nie da sie przekrecic w ogole z zadnej strony tylko mozna wsadzic i nic wiecej wiec byloby fajnie jakby dalo rade to zalozyc do starej zakodowanej. czekam na info.
  13. moras22 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, ktos przekladal na soczewki bixenonowe? wystarczy przepiac soczewki i wszystko dziala czy jak? co sadzicie o tych? https://hidretrofit.pl/sklep/hella-gen-3-bi-xenon/ Lub jakies inne polecacie? samochod a4b5 99r po lifcie
  14. Witam czy to prawda, że w oznaczeniu aeb jest kolektor który ma szersze kanały dolotowe? Czy taka zmiana duzo wplynie na osiagi czy w ogole jakos wplynie? Warto zmieniac z apu na kolektor ssacy z aeb?
  15. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    Nie wiem bo u mnie nie da sie przekrecic zamkow kluczykiem, podlaczylem inna pompe i dalo sie zamknac od srodka i otworzyc czyli pompa winna.. bede musial szukac jakies uzywanej co ma kluczyk bo nawet zaprogramowac pilota nie bede mogl skoro mi nie dziala zamek
  16. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    Jutro akurat mam wolne to sprawdze te logi, a jest mozlwosc, ze kluczyk sie rozkodowal i nie reaguja zamki? Wszystko inne dziala tylko zamki nie reagują tak samo jak blokada wlewu paliwa, musiałem od bagaznika otwierać ją.. Jak zakodowac klucz? Ps. sprawdzac ta szczelnosc przy kazdych drzwiach? w lewych przednich od kierowcy to widzialem cos tam juz bylo tasmowane grubego ale nie wpatrywalem sie dokladnie jeszcze.
  17. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    No dobra znalazłem pompka słychac, że chodzi dosyc dlugo, piny nie sa zasniedziale ale migacze reaguja jedynie na otwarcie a na zamkniecie nie a zamki w ogole, do tego jak zamykam chwile kropka alarmu swieci caly czas a po chwili dopiero zaczyna mrugac i alarm zostaje wlaczony. Ktos tak juz mial? co by tu zrobic?..
  18. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    a mozesz mi zrobic zdjecie w ktormy to jest miejscu? Bo ja tego nie moge znaleźć.. jak chodzi ci oto miejsce gdzie jest kolo to ja tam nie mam nic prócz butli na LPG.
  19. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    tzn, ze jest pod tym dekielkiem okrągłym?
  20. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    bardziej przy kanapie czy przy schowu obok swiatła?
  21. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    sprawdzałem i tam jest jakaś osłona okrągła jedynie i to jest chyba osłona pompy paliwa.. ja mam sedan a Ty chyba mówisz o kombi??
  22. moras22 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Chwila nie uwagi, pospiech i.. Jak wyzej, daloby rade to spolerować? Ps. Nie ma ktos do sprzedania samego klosza albo jakies lampy zebym mogl przelozyc?
  23. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    sprawdze jutro
  24. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    gdzie sie znajduje?
  25. moras22 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, przestaly mi dzialac wszystkie zamki w drzwiach, nie moge ani otworzyc ani zamknac. Udalo mi sie opuscic szyby z pilota i otworzyc drzwi od srodka lecz nie moge juz ich zamknac chyba ze sam recznie je zamkne wpychajac bolec do srodka. Ktos juz tak mial? To moze byc bezpiecznik? czy cos innego?? Jutro wymienie baterie z pilota moze za slabe i nie uruchamia zamków..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.