Treść opublikowana przez moras22
-
gruszka podcisnienia pomocy 1.8t
dzieki za odpowiedz a moze to jest tak zrobione ze podcisnienie jest caly czas i nie musi turbina zasysac i power jest cały czas i nie ma tzw. turbodziury? jest to mozliwe? choc jak sprawdzalem dzis jadac to taka na oko sekunda po wcisnieciu gazu w podloge zanim turbina zacznie dmuchac i dopiero ma power sam nie wiem.. ale dzieki bardzo za informacje zamowilem wczoraj mam nadzieje ze jutro bede mial i w sobote zamontuje. jedyne co moge zrobic to dac strzalke w gore za pomoc. dzieki jeszcze raz
-
gruszka podcisnienia pomocy 1.8t
dzieki bardzo a powiedz mi co moze byc skutkiem ubocznym jak bede tak jezdzil z tym wezykiem luznym tak jak na foto powyzej?? cos sie stanie jak zrobie okolo 150-200km do soboty na takim zaworze nie podlaczonym?
-
gruszka podcisnienia pomocy 1.8t
na 100% to zawór dv? jaki mam zamówić obojetnie jaki?
-
gruszka podcisnienia pomocy 1.8t
witam zauwazylem dzis przy zmianie oleju wszacy wezyk, okazalo sie ze jest popekana grucha teraz pytanie jak ja znalezc na intenecie zeby ja zamowic? jak ona sie nazywa do czego ona sluzy?? silnik 1.8t w a4 b5 przewody lacza się z intercoolerem, wraz z turbiną i gdzieś idzie jeszcze ten wężyk do góry.. pytanie co to jest za gruszka?
-
wyciek paliwa z tyłu silnika, 1.8t
Witam, ma ktoś schemat lub miał wyciek paliwa w silniku 1.8turbo z tyłu silnika? czuję paliwo przechodząc obok maski oraz w środku gdy mam włączony nawiew, wydaje mi się, że leci z tyłu silnika skądś na skrzynię biegów, niestety bez rozbierania nie zobaczę, za dużo przewodów blokujących dostęp.. *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony
-
Opolskie modyfikacja wydechu
Witam ktos z Opolskiego robil wydech w jakies firmie? chodzi mi o zmiane calego wydechu na srednice 3cale na 2.5 cala jaka firme mi polecicie i jaka miejscowosc?
-
Nie reagują zamki drzwi
mnie wyszło 130zł, sam ten silniczek razem z tym wiatraczkiem, zalożyłem dziś i śmiga, tylko przy otwieraniu pompa długo działa nawet jak otwarła kilka sekund jeszcze chodzi a jak zamyka to krócej chodzi, Ps. sa na tych dekielkach slady ze ten wiatraczek po tym trze, nie lepiej to jakos posmarowac jakims smarem zeby na sucho nie chodziło? ktos stosowal taka metode? Co sadzicie o tym pomysle?
-
Jakie turbo pod moc 300+
co to za strona geremi? nie moge znaleźć poza tym ciekawe czy hybryda k03s by dala rade?
-
Nie reagują zamki drzwi
Generalnie sa numery wypisane do ktorych pasuje i jest akurat moj ten pierwszy, no to zamowie. A taniej raczej nie bedzie bo w takich okolicach od 150-300 sa uzywane te pompki a calej nie potrzebuje
-
Nie reagują zamki drzwi
Nie bardzo rozumiem, znaczy ze zamowic tego co podałem, sam ten wirnik czy jakis z przedlifa?
-
Nie reagują zamki drzwi
a co sądzisz o tym? http://allegro.pl/kompresor-pompa-zamka-audi-a3-a4-a6-a8-pompka-i6515912826.html#thumb/3
-
Nie reagują zamki drzwi
Dobra, dzisiaj mialem chwile czasu i mam winowajce, foto ponizej teraz pytanie brzmi czy takie cos mozna normalnie zalozyc tak jak to stare wyciagnalem czy tam gdzie sa te 4 zaslepki sa sruby jakies? ciagnalem to ale nie chcialo to wyjsc, moze sproboje kombinerkami. Pytanie tez czy jak kupie jakakolwiek pompe do tego auta ale o innych numerach to czy wymiana samego tego wiatraczka bedzie pasowac tak jakby to byl o tych samych numerach i czy bedzie to dzialac? Czy musze miec z tych samych numerow taki wiatraczek czy po prostu calkiem nowa pompe zakladac? jedynie problem taki, ze klucza nie zakoduje bo mam zamek nie dzialajacy, nie da sie przekrecic w ogole z zadnej strony tylko mozna wsadzic i nic wiecej wiec byloby fajnie jakby dalo rade to zalozyc do starej zakodowanej. czekam na info.
-
soczewki xenon a bixenon
Witam, ktos przekladal na soczewki bixenonowe? wystarczy przepiac soczewki i wszystko dziala czy jak? co sadzicie o tych? https://hidretrofit.pl/sklep/hella-gen-3-bi-xenon/ Lub jakies inne polecacie? samochod a4b5 99r po lifcie
-
Prawda/mit kolektory ssace 1.8t
Witam czy to prawda, że w oznaczeniu aeb jest kolektor który ma szersze kanały dolotowe? Czy taka zmiana duzo wplynie na osiagi czy w ogole jakos wplynie? Warto zmieniac z apu na kolektor ssacy z aeb?
-
Nie reagują zamki drzwi
Nie wiem bo u mnie nie da sie przekrecic zamkow kluczykiem, podlaczylem inna pompe i dalo sie zamknac od srodka i otworzyc czyli pompa winna.. bede musial szukac jakies uzywanej co ma kluczyk bo nawet zaprogramowac pilota nie bede mogl skoro mi nie dziala zamek
-
Nie reagują zamki drzwi
Jutro akurat mam wolne to sprawdze te logi, a jest mozlwosc, ze kluczyk sie rozkodowal i nie reaguja zamki? Wszystko inne dziala tylko zamki nie reagują tak samo jak blokada wlewu paliwa, musiałem od bagaznika otwierać ją.. Jak zakodowac klucz? Ps. sprawdzac ta szczelnosc przy kazdych drzwiach? w lewych przednich od kierowcy to widzialem cos tam juz bylo tasmowane grubego ale nie wpatrywalem sie dokladnie jeszcze.
-
Nie reagują zamki drzwi
No dobra znalazłem pompka słychac, że chodzi dosyc dlugo, piny nie sa zasniedziale ale migacze reaguja jedynie na otwarcie a na zamkniecie nie a zamki w ogole, do tego jak zamykam chwile kropka alarmu swieci caly czas a po chwili dopiero zaczyna mrugac i alarm zostaje wlaczony. Ktos tak juz mial? co by tu zrobic?..
-
Nie reagują zamki drzwi
a mozesz mi zrobic zdjecie w ktormy to jest miejscu? Bo ja tego nie moge znaleźć.. jak chodzi ci oto miejsce gdzie jest kolo to ja tam nie mam nic prócz butli na LPG.
-
Nie reagują zamki drzwi
tzn, ze jest pod tym dekielkiem okrągłym?
-
Nie reagują zamki drzwi
bardziej przy kanapie czy przy schowu obok swiatła?
-
Nie reagują zamki drzwi
sprawdzałem i tam jest jakaś osłona okrągła jedynie i to jest chyba osłona pompy paliwa.. ja mam sedan a Ty chyba mówisz o kombi??
-
przypalony klosz lampy
Chwila nie uwagi, pospiech i.. Jak wyzej, daloby rade to spolerować? Ps. Nie ma ktos do sprzedania samego klosza albo jakies lampy zebym mogl przelozyc?
-
Nie reagują zamki drzwi
sprawdze jutro
-
Nie reagują zamki drzwi
gdzie sie znajduje?
-
Nie reagują zamki drzwi
Witam, przestaly mi dzialac wszystkie zamki w drzwiach, nie moge ani otworzyc ani zamknac. Udalo mi sie opuscic szyby z pilota i otworzyc drzwi od srodka lecz nie moge juz ich zamknac chyba ze sam recznie je zamkne wpychajac bolec do srodka. Ktos juz tak mial? To moze byc bezpiecznik? czy cos innego?? Jutro wymienie baterie z pilota moze za slabe i nie uruchamia zamków..