Treść opublikowana przez moras22
-
Które jarzma pasują P&P do A4 B5 na tarcze 312mm?
a czy jarzma do audi a4 b5 1.8t 1999r podejda z numerem 451 z audi a6 c5 2.8 benzyna???
- SWAP 288 na 312 POMOCY
-
SWAP 288 na 312 POMOCY
Witam, mam audi a4 b5 1.8t 1999r. Czy potrzebuje tylko jarzma o numerze 451 i będzie pasowało p&p ? Nie wliczająć nowych tarcz 312 i klocków ktore mam do zmiany?? mam o numerze 451 ale to z a6 c5 tyle ze z 2.8 nie z 2.5 tdi to, to samo?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
na pewno nie 451 dla a4 b5 1.8t 1999r?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
no ja sie nie znam.. wiec pytam... jakie dokladnie tarcze zimmermana ? jaki model?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
o numerze 451? dobre te tarcze? klocki widzialem ze najwyzsza opinie maja tutaj
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Panowie potrzebuję informacji, za dużo stron do czytania może ktoś prędzej poleci mi. Wymieniam hamulce tarcze+ klocki tył + przód. Jaka firma tarczy, jaka klocka ? Ps. może ktoś się orientuje co trzeba zmienić aby weszły do mnie 312 mm ? samo jarzmo i zacisk?
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Spoko, dzieki za rady. video-1520729759.mp4
-
CZY KTOŚ MIAŁ U SIEBIE??
Miał ktoś u siebie taki srodkowy zalozony? jak opinie? wrazenia?? http://racingstreet.pl/tlumik-srodkowy-turboworks-rs-409ss-225-300mm-p-93529.html
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
znalazłem taki http://racingstreet.pl/tlumik-srodkowy-turboworks-rs-409ss-225-300mm-p-93529.html co sądzisz? mam nadzieję, że nie będzie zbyt głośno chodził bo nie chcę utraty dowodu i mandatu za to, że zbyt głośno chodzi... a u mnie w mieście jest dużo kontroli i się czepiają wszystkiego.. a mandaty dawają z samej górnej póki..
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
no ja rozumiem to chyba pomyliłem działy, ciekawe jakby brzmiał mój wydech na jednej rurze, dp 2.75 do tego zamiast srodkowego albo srodkowy przelotowy albo sama rura a koncowy ten co mam wm sport chyba tez jejst przelotowy.. bo tak jak aktualnie mam dp 2.75 srodek seria ale juz z zewnatrz skorodowany.. a srodkowy wm sport r1 to przy normalnej jezdzi fajnie cicho dopiero jak sie da mu gazu powyzej 3 tys zaczyna slychac wydech nie chce tez bo sie boje zebym dowod stracil ze za glosny..
-
stożek a montaż
wstawilem taka rure na obejmach gietkka z plastiku ktora sie uklada tak jak ja ulozysz z allegro i jest ok dzieki za pomoc
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
a nie masz gdzieś jakiegoś filmiku gdzie słychać jak to chodzi? a najlepiej filmiku podczas jazdy w srodku? u mnie od 20 sekund słychać jak schodzi z obrotów jakby chciał strzelać.. ciekawy jestem czy jakbym nie miał środkowego czy by strzelał bardziej ? czy by buczał czy jak? dodatkowo przy 33-34 sekundzie słychać jakąś blache co to może być za blacha? słychać ją z przodu przy prawej stronie tam gdzie turbina nie mogę tego zlokalizować.. a obija się i obija od 2500-3200.. wrr strzela czy nie.mp4
-
demontaż odblysnika soczewki
aaa rozumiem dzieki
-
demontaż odblysnika soczewki
nie rozumiem? jak moge sobie pomoc odkrecajac przetwornice? ona jest na dole pod lampa w lampie przykrecona na torksy z bolcami zebysmy ich nie odkrecili sami. Na szczescie nie sa moocno przykrecone i da sie wykrecic zwyklym plaskim srubowkretem to wtedy odkrecam te wszystkie srubki na krzyzaka obok soczewki ?
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Moze ktos mial u siebie zalozonego downpipe brak srodkowego i sam koncowy sportowy zamontowany? ciekawy jestem jak byloby to glosno i jaki bylbym dzwiek sam mam dp 2.75 srodkowy mam pordzewialy ledwo co blacha sie trzyma na nim i koncowy wm sport dlatego myslalem zeby zamiast niego wstawic rure
-
demontaż odblysnika soczewki
tego się obawiałem, polerowałem "szklany" plastik zobaczę czy coś się zmieniło jeżeli nie no to będę musiał wysłać do zakładu lampy gdzie to regenerują. dzieki za info
-
demontaż odblysnika soczewki
Witam chce sprawdzic stan odblysnila gdyz ledwo co widac droge podczas pory nocnej, czy wystarczy odkrecic te 3 srubki na krzyzak i wyjac poprzez ten otwor z gdzie widac czy nic sie nie rozsypie a wyjdzie calosc gdy odkrece te 3 srubki? zdjecie lampy oraz tylu ponizej
-
Regeneracja odbłyśników
odgrzeje kotleta jak sciagnac ta soczewke zeby sprawdzic jej stan? jak ja zdemontowac? trzeba rozklejac klosz??
-
stożek a montaż
dzięki za zainteresowanie jak sobie ktoś nie pomoże sam to nikt nie pomoże poradziłem sobie co sądzicie? na razie prowizorycznie na szybko
-
jaka średnica??
witam potrzebuje znać średnice wewnetrzna i zewnętrzną węża dolotu do filtra powietrza w a4 b5 1.8t znajduje sie pod tym plastikiem dolotu
-
stożek a montaż
witam, przechodząc do sedna kupiłem airboxa, jak wiadomo przepływ powietrza w a4 b5 idzie od maski w kierunku szyby tak samo jest rura wlotowa powietrza. montujac taki filtr zasysac bedzie powietrze spod szyby, ktos moze znalazl lub widzial albo mial patent aby ten filtr obrocic aby obrocic go w stronę maski?
-
stożek a montaż
witam, przechodząc do sedna kupiłem airboxa, jak wiadomo przepływ powietrza w a4 b5 idzie od maski w kierunku szyby tak samo jest rura wlotowa powietrza. montujac taki filtr zasysac bedzie powietrze spod szyby, ktos moze znalazl lub widzial albo mial patent aby ten filtr obrocic aby obrocic go w stronę maski? chodzi mi o to, lub może ktoś wie z czego ten kawalek plastiku gdzie wlatuje powietrze z jakiego to samochodu jest?
-
AIRBOX TUNING 1.8t
zamówiłem najwyżej sprzedam..
-
AIRBOX TUNING 1.8t
Witam, wymieniałem oleje i filtry.. pomyślałem sobie zeby zrobić jakiś myk i zamontować inny filtr powietrza, na początku myślałem o wkładce np. kn w standardową puche, później znalazłem filtr stożkowy bodajże w termoizolacyjnej puszce z firmy simota. Pytanie czy ktoś z was ma takie coś i jak opinie, albo może jakieś rady sugestie na temat filtra powietrza? Myślałem nad takim: http://allegro.pl/simota-filtr-stozkowy-karbon-airbox-stozek-300km-i7066721582.html