Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moras22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moras22

  1. moras22 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam, jakie halogeny pasuja do zderzaka s4 b5? mam jakies hinskie i chce je wymienic na jakies normalne..
  2. odswiezam, wiem ze tutaj byly takie tematy i sie uporaliscie z tym ale linki wygasly i nie wiem co kupic.
  3. witam jak i czym zaslepic antene telefoniczna na tylnim blotniku z lewej strony ?? nie mam w ogole zaslepki tylko dziure i antene.. takie kupilem. Deszcz popada to caly bagaznik zalany bedzie.. POMOCY
  4. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    wlasnie jak po prostu zmienie bieg normalnie i dodam gazu to wtedy stuk jest przy normalnej jezdzie wiec cos nie tak, i wlasnie slychac to z tylu przy moscie z lewej strony obok bagaznika.
  5. moras22 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, nie wjezdzalem jeszcze na podnosnik ani nic ale mam luz na wale slychac jak puszczam pedal gazu podczas jazdy lub sprzeglo na postoju stuk z lewej strony przy bagazniku. Na co mam się szykować i na jakie koszty? 2.8 quattro
  6. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    obieg jest, nie trzeba nic sciagac widac to patrzac na zbiornik czy wraca plyn z powrotu dowiedzialem sie to wczoraj, ale dzieki za rade. Wina jest maly wentylator, reka sie dotknei go to tak jakby chcial ruszyc sie krecic ale ma za malo mocy i sie nie obraca, z reka czuc jak drgnie. wiec wine mam. Wymienie go w poniedzialek/wtorek. przy okazji pozmieniam przewody z wody bo mam poparciale, pas przedni bedzie musial isc out. dzieki panowie
  7. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    zmienilem chlodnice, nie zdarzyl sie odpowietrzyc to juz mial 100 stopni.. czyli to nie wina chlodnicy.. uszczelki tez nie.. termostat niby wymieniany przy rozrzadzie.... pomyslow brak.. chyba ze wisko nie domaga -.- albo pompa wody.....
  8. a jak mam v6 i dwa katy to tez potrzebne sa dwa katy i musze kupic dwa takie jak tutaj??
  9. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    wlasnie jutro wymienie jak jutro mi dojdzie, dzisiaj mi wyslali uzywana oryginalna. Bylem u mechanika i wykluczyl uszczelke pod glowica, sprawdzil jakims preparatem w zbiorniku plynu. Zmienie chlodnice jak nie pomoze to oddam mu te auto w poniedzialek bo cos moiwl ze jakis modul tam jest tez na króćcu nie w każdym ale są. Zobaczymy najpierw musze wykluczyc chłodnice podobnie jak wykluczyłem uszczelke. Dzieki za pomoc dam plusy jak bede mial chwiel wolnego za pomoc i fatyge
  10. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    nie robił, zaraz pojade zapytac czy mi zrobią. Zamówiłem używana oryginalną OEM z allegro za 39 zł.
  11. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    hm pytalem sie popzredniego jaka kupowal mowil ze najtansza za 200zl.. nie, odkrecil korek na pracujacym silniku i sie nie dalo, duze cisnienie i przewod dochodzacy do zboorniczka byl bardzo bardzo twardy. To kupie chlodnice najdrozsza wymienie mam nadzieje ze pomoze.
  12. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    nie umiem znalezc wpisuje i ciezko pomozesz mi
  13. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    no chlodnice wymienial mowil, bo mu ciekla od spodu gdzies. Wentylator chodzi caly czas bo on jest na pasku mikro kreci sie razem z alternatorem caly czas. i jest jeden wentylator. drugi taki maly to sie nie wlacza ale on jest niby od klimatyzacji. zeby zmienic termostat to trzeba caly przod i rozrzad sciagac a jak uszczelka bedzie padnieta to robota razy 2 .... z rozbieraniem. rozrzad jest nowy zalozony niby a czy termostat zmienial mechanik to wlasciciel poprzedni nei wie, kazalem mu sie dowiedziec.
  14. moras22 opublikował(a) temat w 2.8
    jakie moga byc koszta czesci oraz wymiany uszczelki pod glowica w 2.8 quattro a4 b5? nic mi nie dymi ani nie ubywa ale grzeje sie powyzej 90 stopni nawete 104 stopnie sa jak auto stoi lub sie kreci go wysoko.. jak sie korek odkreca przy 90 stoopni z plynu to plyn chce wyleciec nie da sie go odkrecic. no i sa bardzo twarde weze do tego zbiornika, duze cisnienie..... co to moze byc? takie kupilem, nie bylo gdzie sie rozpedzic ani krecic wysoko auta, a tylko wtedy tak sie dzieje i nie mialem pojecia ze takie cos sie dzieje przy kupnie samochodu.. umowe podpisalem zaplacilem wracam a tutaj sie grzeje.. przy najblizszej stacji.. jazda probna bylaw taka ze dystans 2 km po kretej drodze w gorach..
  15. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    byłem u mechanika mam uszczelke pod głowicą do zrobienia.
  16. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    hm ciekawe jak to wykrecic ? chyba jednak trzeba sciagac bo pytalem mechanika ps. widze ze lpg zalozone, ile gazu pali? bo mi benzyny trasa 8.4 miasto 10.5
  17. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    zeby termostat zmienic trzeba caly przod sciagac i rozrzad
  18. moras22 opublikował(a) temat w 2.8
    witam wczoraj kupile a4 b5 2.8 quattro manual, problem ma bo jak krece go na wysokie obroty to temperatura wody sie podnosi ponad 90 stopni, czy tak ma byc? czy mam do wymiany termostat? lub korek z pojemnika gdzie plyn jest?? 5w40 to dobry olej do tego silnika?
  19. z tyłu bo z tyłu są tarczo-bębny. Nie zapomnij o koronce z abs, ja swoja przelozylem bo nie pekla przy odbijaniu starych.
  20. Ja tam zamontowałem klocki ferodo premier i tarcze zimmerman te zwykłe ale teraz zaczęły mi od kilku dni popiskiwać przy wolnym hamowaniu. Lecz dalej bardzo dobrze hamują. Taka mała opinia na temat tych hamulców. Do hamowania nie ma się co doczepić jak najbardziej ++++++++++ !! tylko to piszczenie.. A mam je dopiero 2-3 miesiące. kolega wsiadł mówił: "prawie wybiłem zęby"
  21. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    problem w tym, że swoją budę itd. mam doprowadzoną do porządku i teraz zmieniać na jakąś inną całkiem zwyczajną to tak nie bardzo mi się widzi..
  22. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    spoko dzieki za pomoc
  23. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    a w ktorym dziale sprzedawaja albo kto dokladnie ma taka a4 1.8t w quattro? moze zamierza sprzedac?
  24. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    ale znalezc w quattro ciezko zwlaszcza w dobrym stanie i z 1.8t

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.