Treść opublikowana przez moras22
-
ośka na quattro
a jakis link do tematu mialbys albo cos? a jakie koszta to są?
-
ośka na quattro
ktos juz taki zabieg wykonywal?
-
Tylna klapa usa audi a4 b5 avant gdzie dostać ?
jest jedna do sprzedania.
-
ośka na quattro
witam, czy jest możliwość założenia do ośki quattro?? sedan a4 b5 ktos moze takie coś robił?
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
moze po prostu zaloz sam srodkowy, sam tak mialem i bylo cicho. dp 2.75 do tego koncowy przelotowy sportowy.
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
wykombinowałem ;D posłuchaj może się spodoba. Ale z góry piszę, że powyżej 2k nie ma co kręcić w nocy zeby nikogo nie obudzić.. PS. 46-47 słychać jakieś pyknięcie.. co to mogło pyknąć bo się aż przeraziłem ?? a4 pr.mp4
-
Wahacze SKV
zapłaciłem 430zł z allegro http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a4-a6-vw-passat-b5-skv-germany-i6383543595.html
-
Wahacze SKV
ja tez zakupilem komplet na przod, lecz czekam na montaz akurat trafilem na promocje. 100zł taniej
-
rozrzad pompa oleju
Pomoze ktos? nagralem filmik jak to slychac.. do tego widac jak pasek faluje na kole walku rozrządu.. normalnie pali choc wydaje mi sie ze przy gaszeniu slychac jakis stuk przy stronie turbiny.. video-1523639435.mp4 edit; nikt nie nie pomogl, poradzilem sobie sam. Jakby ktos mial taki problem to po prostu rozgrzac silnik do 90 stopni albo jechac sie przejechac i problem minie
-
rozrzad pompa oleju
możliwe.. znajomy mi mówił, że ten napinacz jest hydrauliczny i ze jak sie rozrzeje moze byc juz normalnie bez takiego halasu no i ze nie mamy wplywu na sile napiecia paska.. ale czytam teraz na forach z 2014r to jakies napinacze sie roznily wymiarami..a zamawiałem z allegro i byl moj kod silnika.. zamiawialem ten http://allegro.pl/ina-rozrzad-pompa-skf-audi-a4-b5-a6-c4-c5-1-8-1-8t-i5966835905.html?snapshot=MjAxOC0wMy0wOFQwMDowMzoxNi42OTNaO2J1eWVyOzcyYWU1YzUzNTc4YzJlZTI4YmNmMDliMzhiM2NkMDVhY2ZlYTUzZjg3YWM3MGViMjdhOWRiMTRhNDc5MzYwNzY%3D
-
rozrzad pompa oleju
złożylem dziś całe auto do kupy.. odpaliłem samochód i zaczął głośno chodzić pasek rozrządu... co mam zrobić? znaki się zgadzają, 4x obkręciłem wałem. Wymieniane było wszystko a z zimmeringów tylko zimmering wału..
-
rozrzad pompa oleju
to miejmy nadzieje ze ten opor to juz znak ze bardziej nie krecic i w pore zatrzymalem ten klucz... czyli moze byc milimetr w lewo walek i wal od seryjnego znaku? dzieki z info jutro bede zakladal
-
rozrzad pompa oleju
a jak milimetr jest na znaku tego na obudowie przy walku seeryjny znak moze byc milimetr w lewo? i walek i wal? Cos sie moze stac jezeli do pierwszego oporu pokrecilem lekko w lewo walem przy odkrecaniu kola pasowego? ucieklo 2-3mm..pozniej zaklinowalem dobrze klucz 19 na srube walu zeby sie nie przekrecilo bardziej.
-
rozrzad pompa oleju
witam obkrecalem klika razy przy wymianie rozrzadu ustawiajac na znaki walem, krecilem i krecilem i na starych znakach nie zgadzala sie pompa oleju, o jeden zab w lewo za to walki i wal sie zgadzaly, a krecilem z 6 razy.. dopiero za 6 razem o jeden zab za duzo w lewo, moze tak byc?? Ps. czy milimetr w lewo moze byc ustawiony na znakach? czy musi byc bardzo dokladnie od linijki?
-
Turbo raz pompuje raz nie
Szczerze powiem, że dziś autostradą jechałem chyba go przepaliłem i wróciło wszystko do normy.. bo już nie czuć spadku mocy.. ale dla pewności wykonam logi w wolnym czasie. Dzięki za info. Jak zrobię to tutaj wrzucę. Pozdro
-
Turbo raz pompuje raz nie
Jak chodzi o falowanie to ja mam miedzy 760-800 na wolnych obrotach w komputerze, wczesniej mialem wieksze ale zrobiłem adaptacje przepustnicy i ją wyczyściłem i jest tak tak jak pisze za to na liczniku nie widac zeby wskazówka skakała. napiszesz mi jak zrobiles te logi? co trzeba wpisac i gdzie?
-
Turbo raz pompuje raz nie
Moze nie zauważyłeś hmm.. u mnie przy około 3000 czuć mocny spadek mocy, czasem przy 2800, ale pozniej tak faluje, raz daje moc raz odejmuje itd Odpinalem przeplywomierz na wlaczonym silniku jechalem sprawdzic i to samo.. pozniej wsadzilem rozniez na odpalonym ale silnik nie zgasl, a koledze wlasnie zgasl jak podpinal spowrotem w tym samym silniku.. tylo aqu..
-
Turbo raz pompuje raz nie
a to tez miales tak, ze np. na drugim biegu przy przyspieszniu miales takie odczucie w fotelu jakby co jakas sekunde moze dwie, popuszczalo turbo pompowalo puszczalo pompowalo? itd.
-
Turbo raz pompuje raz nie
podjade w nastepnym tygodniu sprawdzic pod kompa te logi dynamiczne.. dzisiaj sprawdzalem jeszcze raz i najbardziej czuc to na drugim biegu, przyspieszajac tak od 30kmh to co czuc jak wpycha w fotel lecz co jakis czas odpuszcza pozniej znowu ciagnie i odpuszcza itd... ciekllo mi paliwo z weza gumowego laczacego nad filtrem powietrza przy scianie grodziowej, ale zmienilem cybanta i nie leci nic i problem dalej jest taki sam...
-
Turbo raz pompuje raz nie
z vcds i kablem to nie problem tylko powiedz mi jeszcze jak mam ten pomiar wykonac? mam vcds bloki pomiarowe wpisuje 2+33, pozniej 3+20 i pozniej 15+118 i mam?
-
Turbo raz pompuje raz nie
a czy takim malym zielonym komputerkiem na obd2 zrobie takie logi czy tylko vcds? ktory blok wpisac?
-
Turbo raz pompuje raz nie
Witam, mam problem podczas przyspieszania przy granicy 3tys obr czuć jakby turbo wyłączyło się (ponizej 3tys czuć jak wgniata w fotel a po 3 tys nagle czuć odpuszczenie) auto jako tako przyspiesza nie wiem czy czuje spadek mocy ale czuć jak wgniata az nagle przestaje a powyzej 3 tysiecy to czuc jakby przyspieszalo ale co jakis czas sie wylaczalo wlaczalo na ulamek sekundy moze sekunde i dalej ciagnie i tak kilka razy az do 6 tys, dodatkowo bez problemu 120 leci moze i wiecej nie sprawdzalem tego... za to ponizej 3 tys czuc jakby mial b. duzo mocy a po 3 slabiej o wiele, no i j/w przyspiesza przerywanie, Błędów nie ma.. ktoś pomoże? silnik 1.8turbo.... obstawiam: -przepływomierz -turbo -n75 -gruszka Jednak czy nie byloby jakiegos bledu zapisanego o usterce powyzszych elementow?? pytanie które z tych to moze byc przyczyna? ktos juz tak mial? nie wazne czy na benzynie czy na lpg jest tak samo. Chyba, ze moze byc wina iz lpg byl wystrajany na 95 a zalane mam 98 verve?
-
Które jarzma pasują P&P do A4 B5 na tarcze 312mm?
no a jakas duza roznica jest przy zmianie tych tarcz z 288 na 312 przy hamowaniu czuc ze sa lepsze skoro klocek ten sam? nie wiadomo?
-
Które jarzma pasują P&P do A4 B5 na tarcze 312mm?
a tak w sumie... to jak tylko jarzma sie zmienia tj. tarcze z 288 na 312 a klocki i zacisk zostaja takie same to chyba hamowanie jest takie samo? Czy jest lepsze? Czy przy wymianie jarzma to i tarcze 312 i klocki pod 312 sie bierze?
-
Które jarzma pasują P&P do A4 B5 na tarcze 312mm?
Dzięki za odpowiedź !!