-
Opony 235/45 r17 czy 225/45 r17 ?
posiadam 235x45x17 jak fabryka wypościła w q i jest okej jedynie droższa o jakieś 20 %
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Ja miałem być ale w pracy pochorowali się i biorę zastępstwo powodzenia Wam PS Mam 18-19.11 wolny weekend
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć ? :-)
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Ja 12.11
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Smuteczek mam pracującą Niedziele więc ja odpadam pozostaje mi tylko ustalić ew liczyć ze w Listopadzie Możemy:)
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Może być i Niedziela tylko czy Październik czy Listopad ???
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Jaka Tu Cisza nic się nie dzieje NANANANA
-
Spolszczenie Nawigacji DOLNYŚLĄK
Okej Pozagladam tam ?
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Siem Chce zobaczyć czy da się coś po spotować w tych okolicach jeśli będzie ciężki temat dołączę się któregoś pięknego jakże Jesiennego dnia PS Dzięki za info
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Hmm To w sumie już jest nas AŻ dwóch , trochę pokrzyczymy tu to i może ktoś się zgłosi PS w ZG jestem bardzo często
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Witam Okolice JG chętny na spota jakieś info o najbliższym ?? Pozdrawiam Dawid
-
Spolszczenie Nawigacji DOLNYŚLĄK
Witam Gdzie w okolicach Zgorzelec- Jelenia Góra uzyskam kogoś to zajmuje się spolszczeniem do Navi Ew jeśli jest to "banał" w zrobieniu samemu to proszę o info odnośnie tego tematu ( PS LINK ) Typ jaki mam to
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Witam Czy Jakiś spocik w tych okolicach ??? Pozdrawiam WisniaMa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemaaanko Wszystkim
wisniama
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta