Treść opublikowana przez adam233
-
czy to uszczelka - bulgotanie nagrzewnicy
U mnie kiedyś bulgotało, kiedy zepsuła się chłodnica.
-
Różnica między lampka pod fotochrom a bez
Miałem kiedyś fotochromatyczne lusterko i szybko się zepsuło Jak dla mnie to zbędny gadżet
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
Jesli to błąd ABS, to nie musisz nic robić. Ale pozostałe błędy trzeba kasować.
-
Jaka przyczyna szarpania przy hamowaniu
Podobne objawy miał mój znajomy. okazało się że tracza hamulcowa się skrzywiła. Skutkiem było właśnie szarpanie przy hamowaniu.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
A można do lamp xeonowych kupić zwykłe żarówki?
-
wypadanie zapłonu 1.8T
Był podobny temat
-
Wymiana (rurki) miarki poziomu oleju
Jak pękła, to będzie się wydostawał. chyba, że oleju nie masz wiele, a pękniecie jest gdzieś na górze. Tak czy inaczej najlepiej to wymienić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Podłącze się pod wątek i również powitam wszystkich ! Hej