Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sebqull

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sebqull

  1. http://vaglogi.pl/log-001_032_033_6iA82iW.html http://vaglogi.pl/log-002_115_118_tREe3.html http://vaglogi.pl/log-001_032_033_K4BiH.html http://vaglogi.pl/log-001_032_033_xV2M2pe.html dodam,że wyrzuciło błąd P1128 za uboga mieszanka ale na desce sie nie wyświetlił. Wiem że muszę dostroić LPG bo długoterminowa jest 17%. Zacząłem dłubać bo wydaje mi się trochę przy słaby i co mnie nie pokoi to co widać na logach - przepływomierz. Wskazał max 118 g/s. przy pr ponad 6 tys obr. Samochód seria 163 KM.
  2. Panie Roball udało się wyeliminować tą usterkę? Mi nie
  3. czujnik też wymieniłem bo wskazówka skakała raz zero raz prawidłowo. Ale kupuj tylko oryginał w serwisie.
  4. to taki jak moj. To sprawdz go tak jak napisałem. Chłodnica u góry ma być zimna przez fazę dogrzewania a wąż u góry letni a nie gorący.
  5. Masz u góry screeny jak zmierzyć czy termostat puszcza na chlodnice. Grupa 130 i 131. Robisz to na zimnym w fazie rozgrzewania. Grupa 130 druga ramka to jest ten czujnik. W fazie rozgrzewania temperatura ma nie rosnąć bo to temp za chłodnica. U mnie rosło tak ze przy 90 st silnika na chłodnicy miałem już 40. Ja tak mysle ze trafił ci się wadliwy termostat.a jakiej firmy kupiłeś?
  6. TAK myślałem eh....
  7. No to zrobilem ale myślałem ze każdą grupę oddzielnie można zrobić jeszcze ale nie mozna ;).
  8. A nastawy podstawowe? Nic tam nie można zrobić w odpowiedniej grupie? Do czego służą?
  9. Proszę jaśniej bo ja aż tak się nie znam
  10. No i nie dało. Na szczęście nic nie zapisałem na stale. CHyba nikt nie miał takiego przypadku. Ciężki orzech
  11. no ok niby wiem jak to zrobić ale jaka wartośc wpisać w new value?
  12. I jak to dokładnie zmienić? w które okno co wpisać? co nacisnąć? przesunięcie, które pozostaje dodane do temperatury nominalnej, zmienia koniec frontu.....-przetłumaczyłem to z tabelki (adaptacja 02 )
  13. Co tam wartość zmienia?
  14. Bobikos możesz jaśniej? Z ilu na ile?
  15. wentylatorek chodzi, nie wiem czemu tak wyswietliło. To zły trop.
  16. Jeszcze chwile wcześniej chodził jutro się mu przyjżę.
  17. Patrzyłem. jest czysto i niby odczyt z tego czujnika jest ok i szybko reaguje.
  18. Roball-znaczy widzisz który czujnik przekłamuje? U mnie?
  19. Sebqull odpowiedział(a) na NARKOL temat w 1.8T
    0.2 l na 1000 to jest ok i nie ma czym się przejmowac
  20. Robiłem nastawy podstawowe i resetowałem już dwa razy. Tylko nie robiłem ręcznie te silniczki bo i nie wiem jak...? Skonczy się pewnie wymianą panela ze sterownikiem....tylko ja mam 2 din
  21. jak widać nastawione jest na 20 st a klima podtrzymuje ok 24 st - grupa 11 Mb 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.