Treść opublikowana przez Sebqull
-
Logi statyczne i dynamiczne-proszę o analizę. BFB 1,8 T
http://vaglogi.pl/log-001_032_033_6iA82iW.html http://vaglogi.pl/log-002_115_118_tREe3.html http://vaglogi.pl/log-001_032_033_K4BiH.html http://vaglogi.pl/log-001_032_033_xV2M2pe.html dodam,że wyrzuciło błąd P1128 za uboga mieszanka ale na desce sie nie wyświetlił. Wiem że muszę dostroić LPG bo długoterminowa jest 17%. Zacząłem dłubać bo wydaje mi się trochę przy słaby i co mnie nie pokoi to co widać na logach - przepływomierz. Wskazał max 118 g/s. przy pr ponad 6 tys obr. Samochód seria 163 KM.
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Panie Roball udało się wyeliminować tą usterkę? Mi nie
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
ok
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
czujnik też wymieniłem bo wskazówka skakała raz zero raz prawidłowo. Ale kupuj tylko oryginał w serwisie.
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
to taki jak moj. To sprawdz go tak jak napisałem. Chłodnica u góry ma być zimna przez fazę dogrzewania a wąż u góry letni a nie gorący.
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
Masz u góry screeny jak zmierzyć czy termostat puszcza na chlodnice. Grupa 130 i 131. Robisz to na zimnym w fazie rozgrzewania. Grupa 130 druga ramka to jest ten czujnik. W fazie rozgrzewania temperatura ma nie rosnąć bo to temp za chłodnica. U mnie rosło tak ze przy 90 st silnika na chłodnicy miałem już 40. Ja tak mysle ze trafił ci się wadliwy termostat.a jakiej firmy kupiłeś?
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
TAK myślałem eh....
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
No to zrobilem ale myślałem ze każdą grupę oddzielnie można zrobić jeszcze ale nie mozna ;).- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Aha ok- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Proszę jaśniej bo ja aż tak się nie znam- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
No i nie dało. Na szczęście nic nie zapisałem na stale. CHyba nikt nie miał takiego przypadku. Ciężki orzech- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
no ok niby wiem jak to zrobić ale jaka wartośc wpisać w new value?- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
I jak to dokładnie zmienić? w które okno co wpisać? co nacisnąć? przesunięcie, które pozostaje dodane do temperatury nominalnej, zmienia koniec frontu.....-przetłumaczyłem to z tabelki (adaptacja 02 )- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Co tam wartość zmienia?- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Bobikos możesz jaśniej? Z ilu na ile?- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
wentylatorek chodzi, nie wiem czemu tak wyswietliło. To zły trop.- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Jeszcze chwile wcześniej chodził jutro się mu przyjżę.- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Patrzyłem. jest czysto i niby odczyt z tego czujnika jest ok i szybko reaguje.- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Roball-znaczy widzisz który czujnik przekłamuje? U mnie?- bierze olej 1.8 T
0.2 l na 1000 to jest ok i nie ma czym się przejmowac- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Robiłem nastawy podstawowe i resetowałem już dwa razy. Tylko nie robiłem ręcznie te silniczki bo i nie wiem jak...? Skonczy się pewnie wymianą panela ze sterownikiem....tylko ja mam 2 din- Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
jak widać nastawione jest na 20 st a klima podtrzymuje ok 24 st - grupa 11 Mb 1 - Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej