Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

foni

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez foni

  1. Niedziela 06.01.2019r godz.17.00 AKTUALNE ??????
  2. foni odpowiedział(a) na Daniel96 temat w Audi A4 B6
    otóż właśnie bo z B8 świeciły mi na drogowych tak jak powinny na mijania . soczewka z b8 jest ciut mniejsza niż z b6 może trzeba zastosować pierścień centrujący ?!?! bo trzeba się troche pobawić by soczewkę z b8 ustawić i tak nie bedzie idealnie .
  3. foni odpowiedział(a) na Daniel96 temat w Audi A4 B6
    widze że nie tylko ja mam taki problem założyłem soczewki z B8 miałem bixsenony Valeo samopoziom działa , regulacja góra - dół też na soczewkach z B6 gitara na B8 świecą w dól może 15 m regulacja już na maksa podkręcona do góry no i dziś wróciłem do soczewek z B6 i jest ok bez kręcenia nie wiem dlaczego tak jest .
  4. Panowie jest dziś spocik 16.12.2018 r. ?!?! i czy ktoś ma vag-a ??
  5. Siemanko , witamy w klubie !!!
  6. foni opublikował(a) temat w Lubelskie
    Witam poszukuje kogoś lub warsztatu od klimy w A4 B6 1.8 T BEX Avant z Lublina lub okolic . Może ktoś zna kogoś ?!?!
  7. foni odpowiedział(a) na foni temat w Audi A4 B6/B7
    ok dzięki za odpowiedz , biorę głownie chodziło mi właśnie o temp. otwarcia .
  8. foni opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam mam takie pytanie bo muszę wymienić termostat znalazłem taki http://allegro.pl/behr-termostat-06b121111-audi-a4-b6-a6-c5-2-0-alt-i4950228737.html ale nie wiem czy będzie dobry do mojego silnika ( BEX) ponieważ temp. otwarcia ma 100 C czy to będzie miało jakiś negatywny wpływ ??!?!?!
  9. Witam a jeśli chodzi o informację , porady i pomoc na pewno je tu znajdziesz tak jak ja . Pozdrawiam .
  10. Witamy nowego pasjonata
  11. foni odpowiedział(a) na edek95 temat w Audi A4 B6
    u mnie pomogło czyszczenie soczewek , polerka lamp i wymiana żarówek na +70% dodam że lampy mam Bi Xenon model czarny . Można jeszcze regenerować odbłyśniki .
  12. foni odpowiedział(a) na BlackRider temat w Audi A4 B6
    również borykałem się z tym problemem w Bi Xenonach , pomogło dokładne obsuszenie lamp i pozostawienie je otwarte by temp. się wyrównała potem nawiercenie w lampach małych otworków miedzy kloszem a podstawą lampy po rogach bo tam zbiera się woda ( od spodu lampy wiertełko 3 mm ) wywaliłem odpowietrzniki dolne , odpowietrzniki górne skróciłem tak by nie było tego zakrzywienia tylko na równo i lekko poluzowałem klapki ( mam na śrubki i spinkę ) spinki nie zapinałem i pomogło .
  13. właśnie jestem po tym zabiegu u mnie to Bi Xenon (lampy Valeo model czarny ) również borykałem się ze słabymi światłami wymiana żarników na Philipsa +30% i polerka kloszy tylko troszkę poprawiła świecenie ale po czyszczeniu soczewek różnica kolosalna !!! dwie lampy z demontażem i montażem + czyszczenie niecałe 2 godzinki dobra robota lobuzu !!!
  14. ok już zaglądam
  15. Witam mam taki problem a mianowicie pocą mi się lamy przednie w dolnej części klosza . Lampy to Valeo dałem je do obsuszenia i uszczelnienia , problem pojawił się po sezonie letnim ( w lecie było ok ) odpowietrzniki lamp są drożne ale w spodniej części są dwa otworki w plastiku czy to tak ma być w orginale (fabrycznie ) ?!?! Najbardziej pocą się w czasie jazdy . I tu pytanie do Was jak temu zaradzić proszę o jakieś porady bo to mnie zaczyna już irytować
  16. Witam wszystkich , posiadam Audi A4 B6 1.8 T BEX Quatrro Avant S-line 2004 r. liczę że na forum znajdę pomoc i porady dotyczące tego autka Z góry dziękuję i pozdrawiam !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.