Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

foni

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez foni

  1. foni odpowiedział(a) na Nem0 temat w Audi A4 B5
    poszukaj na forum jest tego troche np. tu ja robiłem tak PT - LT - PP - LP
  2. raczej Trojaczkowice a tu coś do poczytania na ten temat Właściciel ponad 30 stacji paliw, oszukał ludzi na kilkanaście milionów złotych. Zobowiązał się oddać pieniądze : Lublin112.pl Wiadomości z Lublina i regionu. Lublin, Lubelskie, Lubelszczyzna. Ważne informacje z kraju WWW.LUBLIN112.PL Lublin112 – Portal informacyjny, najświeższe informacje z Lublina i regionu. Najszybsze informacje z Lublina. Lubelski dziennik. Ważne informacje z kraju
  3. chciałem się tylko upewnić ??
  4. zobacz tu http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2003/drive_standart/249/hg_ug/260/subcategory/260015/part_id/703973/lang/o
  5. kup używany z diesla 1.9 TDI chodzi oto by budowa głównie wyjścia na przewody i mocowanie pasowały będzie git .
  6. jak tylko w jednaj lampie tak masz to może na początek zacząć od podstaw czyli czyszczenia styków w kostce i mocowani żarówek wszystkich w danej lampie .
  7. foni odpowiedział(a) na Kamil0 temat w Audi A4 B6
    jak w kole nie ma to wlepa jest pod tylną kanapą
  8. ja polecam Osram D1S Night Breaker Laser Xenarc +200% +250m ładnie świecą światło białe 4500K
  9. jak nie będzie lało to jestem
  10. foni odpowiedział(a) na lasic89 temat w Audi A4 B6
    czy to tak ma wyglądać ?!?!? image;s=644x461.webp
  11. nic na razie nie odkręcaj przeczyść kostkę i gniazdo w zamku zapnij kostkę i sprawdż kluczykiem czy działa .
  12. będzię dziś ktoś bo nie wiem czy pedałować 20 km ??!!?!?!
  13. hurrraa będzie można palić ??
  14. foni odpowiedział(a) na cocacola temat w Audi A4 B6
    jak już ledy to z Can bus + stabilizator miałem na początku jakieś za 5 zł mrugały i padały po miesiącu w końcu kupiłem lepsze sztuka chyba coś 45 - 50 zł i problemów nie mam już od roku .
  15. miałem podobnie w końcu na fisie pokazywało że klapa jest nie zamknięta a zamykała się jeśli chodzi o otwieranie też było słychać że silniczek chodzi a nie otwierało się , po przeczyszczeniu styków i na zamku , wtyki wszystko wróciło do normy , otwieranie z kluczyka klapy i fis też już nie krzyczał że klapa otwarta .
  16. miałem podobny problem wymieniłem świece , zamieniałem cewki miejscami , zamieniłem się nawet z kumplem cewkami i nic to nie dało wywalało check , Vag pokazywał wypadanie zapłonu ,szarpało na zimnym silniku po rozgrzaniu się do 90 C jakby ustawało i chodził w miarę dobrze w końcu dałem do gazownika okazało się że był walnięty wtrysk .
  17. jak już mus to wybrał bym DEPO chyba "najlepsza jakość " wykonania jeśli chodzi o zamienniki . osobiście regenerowałbym orginały .
  18. ja tu robiłem https://reflek.business.site/ i świecą ładnie .można powiedzieć od ręki dzwonisz ustalasz do jakich lamp i albo zdajesz swoje to 100 zł za szt. albo oddajesz swoje ale trzeba czekać około 2 dni i 200 zł. za szt.
  19. foni odpowiedział(a) na michalek510 temat w Audi A4 B6
    ustawiałem bawiłem się pół dnia podkładki itd . i nic nie dało .
  20. foni odpowiedział(a) na michalek510 temat w Audi A4 B6
    nie osiągniesz idealnego odcięcia też mam moje biksy na soczewkach z B8 jest lepiej niż z b6 ale ... u mnie jeszcze nisko świecą na soczewach z b8 regulacja na max w górę i może 20 m na tych samych ustawianiach z soczewkami b6 jest ok a robiłem już adaptacje xenonów Vagiem i nic to nie daje dalej nisko świeca nie wiem co jest .
  21. foni odpowiedział(a) na foni temat w Audi A4 B6
    rzeczywiście , było tam dużo syfu i mokro przeważnie na i w kostce wyczyściłem i jest wszystko ok . dzięki !!!
  22. foni odpowiedział(a) na foni temat w Audi A4 B6
    a tego to nie sprawdzałem może ...
  23. foni opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam mam taki problem w mojej B6 Avant mianowicie zmieniłem siłowniki klapy na nowe i na wyświetlaczy pokazało się iż klapa jest niezamknięta i oczywiście pali się oświetlenie bagażnika , dziwne bo sprawdzałem i jest zamknięta samochód zamyka bez problemu z kluczyka zamek chodzi , dziś zmieniłem na stare siłowniki i problem dalej jest ten sam cały czas świeci mi że klapa niezamknięta ?!?!?! Dodam że przed zmianą nie było żadnych problemów . Macie jakieś pomysły co z tym zrobić ?!?!?
  24. ja ostatnio kupiłem takie https://allegro.pl/oferta/lampki-led-podswietlenie-audi-a3-8p-a4-b6-b7-a6-c6-6060695474?reco_id=a5631036-19ad-11e9-8e00-000af7f63da0&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118 przed założeniem przeczyściłem styki papierem ściernym i przemyłem alkoholem izop. ładnie świecą nic nie mruga nie ma błędów jest ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.