Treść opublikowana przez foni
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to spoko
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Niedziela 06.01.2019r godz.17.00 AKTUALNE ??????
-
System poziomowania xenon
otóż właśnie bo z B8 świeciły mi na drogowych tak jak powinny na mijania . soczewka z b8 jest ciut mniejsza niż z b6 może trzeba zastosować pierścień centrujący ?!?! bo trzeba się troche pobawić by soczewkę z b8 ustawić i tak nie bedzie idealnie .
-
System poziomowania xenon
widze że nie tylko ja mam taki problem założyłem soczewki z B8 miałem bixsenony Valeo samopoziom działa , regulacja góra - dół też na soczewkach z B6 gitara na B8 świecą w dól może 15 m regulacja już na maksa podkręcona do góry no i dziś wróciłem do soczewek z B6 i jest ok bez kręcenia nie wiem dlaczego tak jest .
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie jest dziś spocik 16.12.2018 r. ?!?! i czy ktoś ma vag-a ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko , witamy w klubie !!!
-
Poszukuje - Klimatyzacja
Witam poszukuje kogoś lub warsztatu od klimy w A4 B6 1.8 T BEX Avant z Lublina lub okolic . Może ktoś zna kogoś ?!?!
-
Termostat Bher wymiana .
ok dzięki za odpowiedz , biorę głownie chodziło mi właśnie o temp. otwarcia .
-
Termostat Bher wymiana .
witam mam takie pytanie bo muszę wymienić termostat znalazłem taki http://allegro.pl/behr-termostat-06b121111-audi-a4-b6-a6-c5-2-0-alt-i4950228737.html ale nie wiem czy będzie dobry do mojego silnika ( BEX) ponieważ temp. otwarcia ma 100 C czy to będzie miało jakiś negatywny wpływ ??!?!?!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam a jeśli chodzi o informację , porady i pomoc na pewno je tu znajdziesz tak jak ja . Pozdrawiam .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy nowego pasjonata
-
Oświetlenie A4 B6 Lublin
u mnie pomogło czyszczenie soczewek , polerka lamp i wymiana żarówek na +70% dodam że lampy mam Bi Xenon model czarny . Można jeszcze regenerować odbłyśniki .
-
[B6] Parowanie lamp
również borykałem się z tym problemem w Bi Xenonach , pomogło dokładne obsuszenie lamp i pozostawienie je otwarte by temp. się wyrównała potem nawiercenie w lampach małych otworków miedzy kloszem a podstawą lampy po rogach bo tam zbiera się woda ( od spodu lampy wiertełko 3 mm ) wywaliłem odpowietrzniki dolne , odpowietrzniki górne skróciłem tak by nie było tego zakrzywienia tylko na równo i lekko poluzowałem klapki ( mam na śrubki i spinkę ) spinki nie zapinałem i pomogło .
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
właśnie jestem po tym zabiegu u mnie to Bi Xenon (lampy Valeo model czarny ) również borykałem się ze słabymi światłami wymiana żarników na Philipsa +30% i polerka kloszy tylko troszkę poprawiła świecenie ale po czyszczeniu soczewek różnica kolosalna !!! dwie lampy z demontażem i montażem + czyszczenie niecałe 2 godzinki dobra robota lobuzu !!!
-
Audi A4 b6 Avant - pocenie się lamp przednich .
ok już zaglądam
-
Audi A4 b6 Avant - pocenie się lamp przednich .
Witam mam taki problem a mianowicie pocą mi się lamy przednie w dolnej części klosza . Lampy to Valeo dałem je do obsuszenia i uszczelnienia , problem pojawił się po sezonie letnim ( w lecie było ok ) odpowietrzniki lamp są drożne ale w spodniej części są dwa otworki w plastiku czy to tak ma być w orginale (fabrycznie ) ?!?! Najbardziej pocą się w czasie jazdy . I tu pytanie do Was jak temu zaradzić proszę o jakieś porady bo to mnie zaczyna już irytować
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich , posiadam Audi A4 B6 1.8 T BEX Quatrro Avant S-line 2004 r. liczę że na forum znajdę pomoc i porady dotyczące tego autka Z góry dziękuję i pozdrawiam !!!