Treść opublikowana przez Jakubor
-
Polecane opony letnie
Ja mogę doradzić raczej Japończyka, model Fleva v701. Mają bardzo przemyślany bieżnik, który dobrze odprowadza wodę.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Dla porównania quattro z instalacją Brc. Moim zdaniem też spoko to wygląda.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Tutaj też spokojnie będzie pasować Brc Sequent 32, możesz rozważyć, poczytać. Cena porównywalna, żywotność jest.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Tu masz warsztaty w assistance http://www.lpg-brc.pl/index.php/assistance Jeśli zamontujesz instalację w jednym warsztacie, to jest możliwość serwisu w drugim. Oczywiście ja na Twoim miejscu jednak trzymałbym się jednego gazownika.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
No dobry monter znający się na sprawie to podstawa, instalacja oczywiście też odgrywa ważną rolę. Sequent 32 możesz spokojnie brać. Co do warsztatu to do Czakramu możesz podjechać lub zobaczyć tu: http://www.lpg-brc.pl/index.php/siec-serwisow?name=swietokrzyskie1
-
ELSA - problemy
Mi się wydaje, ze gdzieś to widziałem, tylko teraz nie mogę skojarzyć. Poszukam i Ci wyślę:D
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Moim zdaniem można w to iść, instalacja żywotna. Trzeba regularnie serwisować + najważniejsza informacja - najpierw znajdź dobrego i sprawdzonego gazownika, który to FACHOWO ogarnie. Skąd jesteś?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam sredecznie. Z audi mam doczynienia od zawsze!