Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawel125R

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hmmm pewnie trzebaby zablokować kierownicę, zdjąć koło, tracze żeby piasta była dostępna. Przyłożyć czujnik zegarowy na sztywnym stelażu/mocowaniu lub w ostateczności inny przyrząd podobnego typu do powierzchni piasty. Kręcąc półoś zobaczyć czy na całym okręgu piasty odczyt jest równy
  2. Pawel125R odpowiedział(a) na Bobo998 temat w Audi A4 B7
    Szukaj jako kratka zderzaka na allegro itp Masz wersję Sline czy zwykły ? https://allegro.pl/kratka-zderzaka-audi-a4-b7-lewa-prawa-nowa-oryg-i7486793795.html https://allegro.pl/audi-a4-b7-04-08-atrapa-kratka-zderzaka-komplet-6-i7091655854.html
  3. Pawel125R odpowiedział(a) na Wiolaiw temat w Audi A4 B5
    W starszych modelach było coś takiego jak bodajże rezystor dmuchawy, być może w B5 tej jest coś takiego, ale niech ktoś zorientowany w temacie się wypowie.
  4. Pawel125R odpowiedział(a) na Wiolaiw temat w Audi A4 B5
    Najlepiej jeśli napiszesz które elementy klimatyzacji on łączy, np. kompresor z osuszaczem (?) Oczywiście wypadałoby też podać dane auta, bo możesz pytać o inne niż masz w profilu zaznaczone... Tu masz schemat instalacji w A4 B5 Dodam, że udzieliłem Ci już podobnej odpowiedzi w innym temacie to zakładasz kolejny ... robisz bałagan zamiast pisać w jednym sprawdź tu ( numer 4 z rysunku ) https://allegro.pl/audi-a4-b5-przewod-waz-rurka-klimy-8d0260701-h-i7422482938.html#thumb/4 nie wiem jak Ci bardziej pomóc, jesteś odporny na dobre wskazówki ha ha ha
  5. W moim B6 z 2002 roku jest właśnie taki fotochrom. Czarne lusterko z czujnikiem przód i tył, ale bez przycisku. Podejrzewam, że jest w 100% identyczne jak w B5. Jak kupiłem auto to też było rozlane - brązowy odcień. Udało się dokupić, ale też nie było to łatwe... W A4 B6 fotochrom nie był zbyt powszechny. Wymiana całego lusterka oczywiście rozwiązała problem działania natychmiastowo. Tu jest identyczne jak moje, cena wysoka... https://www.olx.pl/oferta/lusterko-wewnetrzne-fotochromatyczne-fotochrom-audi-a6-c5-a4-b5-a4-b6-CID5-IDrdIXX.html lub foto
  6. Pawel125R odpowiedział(a) na Wiolaiw temat w Audi A4 B5
    Z tego co piszesz wynika, że masz na myśli tzw. mały lift. Zakładaj nie powinno być żadnych przeszkód
  7. W A4 B6 bezproblemowo, w A4 B8 trochę wracanie do menu nie jarzyło i zaczynał jakby od początku po cofnięciu się, ale diagnostyka bez przeszkód
  8. Temat bardzo stary-moze nikt już się nie odezwać. W tej chwili nabicie klimy kosztuję znacznie więcej więc nie ma się co nastawiać, że po którymś nabiciu nagle się uszczelni. Jeśli po dodaniu barwnika nie widać wycieków pod maską to pozostaje wymiana parownika pod deską i oby pomogło
  9. Czasem pożyczam tego Viakena ( wersja za 350zł ) jak chcę sprawdzić błędy - jest ok
  10. Ja od długiego czasu wybieram Valvoline i jestem zadowolony. Silnik nie jest zaszlamiony. Wlewałem 5W-40 Synpower, w innym dużo starszym Audi 10W-40 Maxlife. Nigdy nie zauważyłem niczego niepożądanego. Polecam, bo cena/jakość super
  11. Takie wstawianie tych tanich zestawów i późniejsza ekscytacja, że zrobiło się na nim "już 30 000 km" jest nieporozumieniem... W styczniu wymieniałem górny tylny wahacz i wyjąłem oryginał LEM z 2002 roku 320 tys km Kumpel wymieniał komplet cztery górne po przelocie ponad 200 tys tez był jeszcze oryginał LEM 2003 więc o czym mowa, skoro moja od 2009 w kraju... Kupić co się wysypie Lemfordera z pewnego i taniego źródła i nie pakować się w tani komplet. Kumpel za 4 górne w dobrym rabacie około 600 zł dał
  12. Pawel125R odpowiedział(a) na Wiolaiw temat w Audi A4 B5
    Ale namieszałeś, o losie... 8D0260701H ze sprężarki do skraplacza ( nr 4 na rys ) 8D1260710F ze skraplacza do parownika, chyba ten masz na myśli ( nr 7 na rys )
  13. Tak wygląda na S4, ale atrapa w masce zwykła. Też przydałoby się zmienić. Ogólnie może być drogo
  14. Pawel125R odpowiedział(a) na Wiolaiw temat w Audi A4 B5
    Nie może być tak, że oba węże ze sprężarki idą bezpośrednio do skraplacza z przodu auta, bo gdzie obieg do parownika we wnątrz auta ??? Działała ta klima wcześniej czy dopiero co kupiłeś auto ??
  15. Po prostu skąd masz pewność, ze przyczyna leży w gwincie, a nie w podkładce ??? Ja bym zaczął od najprostszych rzeczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.