Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PatrykB8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PatrykB8

  1. Hej.. Podrzuci mi ktos link do swapa na pelen zestaw (Tarcze klocki zaciski itp) do a4 b8 2009 ? Cos tam slyszalem ze s4 najlepsze, ma ktos jakis link czy cos? Bardzo bym prosil:) Przod i tyl
  2. Musze wytrzymac jakos do marca i zmieniam na letnie, moze nawet wczesniej;) Mysle o czarnych czarniutkich 19" 245 30 tylko nie do konca znam sie na tych ET itp wiec jakby ktos moglby cos doradzic to czekam na jakas odpowiedz ewentualnie prywatna wiadomosc;) Pozdro
  3. Tlumik wyciety (nie brzmi totalnie jak diesel, bardziej jak benzyna.... ogolem brzmi super i pieknie, nie za glosno, nie za cicho, tak jak chcialem ), podsufitka zrobiona na czarno wraz ze wszystkimi elementami no i wpadla kierownica od sline 3 ramienna z poduszka:)
  4. http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Audi-A4-B8-Swiatla-Przeciwmglowe-LED-H8-H11-35W-OPTICON-12V-DC-4000lm-6500K-zestaw-2-sztuki/3493 tych dokladnie uzywam.. na poprzednich zoltych nie bylo kompletnie roznicy jadac w nocy nieoswietlona droga... przy tych przeciwmgielnych widzisz wszystko nawet jezeli wylaczysz zwykle swiatla... przed oczami masz panorame nie zaleznie od tego jak jest ciemno i jaka jest mgla.. osobiscie uwielbiam te swiatelka.... znajomy ktoremu polecilem rowniez nigdy nie zamierza ich zmieniac;)
  5. PatrykB8 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Hej.. Udalo sie komus doprowadzic jakies TDI do ladnego dzwieku? Jestem ciekawy efektow.. jest tu duzo a4b8 z poczwornymi koncowkami w tdi i jestem tylko ciekawy jak brzmia, podsylajcie jakies efekty. Pozdrawiam!
  6. Eeeeee krystek... jezeli ktos nie jezdzil niesmiertelnym 2.7 to nie sadze ze moze porownywac go do 2.0... wedlug mnie jest wielka roznica i nigdy nie chcialbym samochodu ze silnikiem 2.0
  7. PatrykB8 odpowiedział(a) na GrzegorzSi temat w Audi A4 B8
    Ja i znajomy wzielismy to: http://www.sklepledowy.pl/pl/p/AUDI-A4-B8-Avant-Zestaw-oswietlenie-kabiny-LED-Premium-10-16-zarowek/3288 godne polecenia, bralismy najbardziej biala mozliwa opcje i powiem wam, ze jedno swiatelko wystarczy zeby oswietlic cale auto w srodku - swieca mega mocno, na poczatku razi po oczach ale po dwoch, trzech dniach juz jest przyzwyczajenie i tylko WOW od ludzi, ktorzy to widza jak wsiadaja / otwieraja drzwi:)
  8. Wrzucilem je w przeciwmgielne, 6500k - sa super:)
  9. Hej.. sa dwie opcje.. u siebie podwazylem ten plastik ktory jest jako pierwszy i mialem dostep do zarowek ale nie calego opakowania.. wymienilem zarowki, wcisnalem plastik na zawiasy i wszystko jest ok.. u kolegi wyjalem cala skrzyneczke i w ten sposob wymienilem.. wydaje mi sie ze w obu przypadkach jest dobrze:) Uzyj plaskiego srubokreta bez strachu, nie powinienes nic zepsuc.
  10. Z tego co slyszalem to oczyszczaja tloki itp itd ale wydaje mi sie, ze to wszystko pic na wode dla $$
  11. i jak zalozyles?? jestem ciekawy efektow
  12. PatrykB8 odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Hej... szukam grilla miodzik do a4b8 2009 ktory podejdzie;)
  13. Jutro moze bedzie juz czarna podsufitka, wrzuce zdjecia jak wszystko pojdzie dobrze
  14. Hej, dzieki wielkie za odpowiedz, juz napisalem do niego wiadomosc:)
  15. Od niego tez kupowales? Bedzie mozliwosc przekladki poduszki z 4 ramiennej do tej twojej?
  16. Hej! Wlasnie skonczylem przeglądać twoje 14 stron tematu ? Chromy na czarno robiła ich zaprzyjaźniona firma i z tego co pamietam całość ze znaczkami demontażem grilla itp ok 800 zł.. Mam pytanko do Ciebie, skad brałeś kierownice ? MEGA mi się podoba!:)
  17. Grill fabryczny, ze srebrnego obkleilismy na czarny - wyszło super;) W planach grill od s4 / rs4 ( zależy co podejdzie ). Pozdrawiam
  18. Hej, jakis czas temu kupilem audi a4 b8 2.7 v6 tdi avant 2009 190KM z przebiegiem 199 000 i jak w przypadku poprzedniego autka (seat leon 2 fr 2007) tez zaczalem cos planowac, aktualnie troche powoli wykonuje wszystkie mody no ale jakos leci do przodu:) Aktualnie zrobilem: -Przyciemnianie wszystkich szyb (oprocz przedniej) - Dystanse - Wosk - Zmiana koloru wszystkich chromów i przyciemnienie tylnych lamp (dwa razy, lampy przedlift i polift) - Wymiana wszystkich swiatel w kabinie na LED - Tylne lampy przedlift na polift z modulami semi-dynamic - Swiatla przeciwmgielne zolte na przeciwmgielne 6500k biale - Kompletny serwis auta (ok. 10k pln) - Grill / znaczki audi na czarno - Oponki na zime nokiany 225/55/17 - Kompletny detailing zewnatrz/wewnatrz Co chce zrobic: - Czarna podsufitka - Kierownica na 3ramienna - Zmiana xenonow na bardziej biale (musza pasowac pod przeciwmgielne, ktore sa ultra mocne!!!) - Chip (termin na 12 lutego) - Zmiana dol tylnego zderzaka na s4 z wejsciami na 4 koncowki (jak ktos ma jakis link to poprosze) - Usuniecie tlumika - Wrzucenie 4 koncowek - Felgi 18/19, czarne z jak najszersza i jak najciensza opona (jezeli ktos zna jakies fajne wymiary to mozna podsylac) - Zmiana grilla - Obnizenie - Przedni grill na miod rs4 - Dopisze reszte jak tylko sobie przypomne:) wiem wiem, felga nie pasuje pozdrawiam
  19. PatrykB8 odpowiedział(a) na PatrykB8 temat w Audi A4 B8
    Hej Moglby mi ktos podrzucic linka do fajnych swiatel do a4 b8 combiaka? Chodzi mi o takie neonowe z semi dynamic nie takie cos jak wyslalem u gory... takie swiatla jak posiadaja a4 od 2012 roku + (neonowe) moje autko 2009 a wlasnie widzialem podobne audi z 2008 ktore posiada takie tylne lampy i ciekawi mnie skad. oczywiscie tyl pozdro
  20. PatrykB8 odpowiedział(a) na PatrykB8 temat w Audi A4 B8
    Ok pomijajac lampy, bo chyba mozna zrobic semi-dynamic... co z reszta? Dzieki za odpowiedz.
  21. PatrykB8 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Czy jest mozliwosc zamontowania czegos takiego: i jak to wyglada w praktyce? Zrobia mi to w aso? Tak samo chcialbym jeszcze podswietlane klamki i automatycznie skladane lusterka przy zamknieciu auta... Mozliwe do zrobienia wszystko w aso czy musialbym szukac jakiegos mechanika-matola? Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.