Treść opublikowana przez spiecho
-
Błędy 1.8 tsi
Vcdsa też mam które bloki zrobić 115 i 118 kolega mówił że dzieje się to jak schodzi z wyższych obrotów
-
Błędy 1.8 tsi
Koledzy pomoże ktoś skoda super 1.8 tsi 2010 wyskakują błędy mimo wymienionego czujnika n75 i czujnika położenia wałka rozrządu
-
Napięcie sondy
Witam koledzy może mi ktoś powiedzieć, dla czego na jałowych obrotach napięcie 1 sondy jest inne jak 1.5v. jak było Aku odłączone na dłuższy czas wróciło do normy a po jakimś czasie zeszło do 1.18 i tak się utrzymuje.
-
Zła mieszanka
A więc tak wszystko po sprawdzałem, odmę zaworki zwrotne wszystko ok. Następnie podpieołem manometr sprawdziłem ciśnienie paliwa,na wolnych i pod butem równo 4 bary. No i dalej nic. I znowu sprawdziłem zaworki jeden szrot, po wymianie poprawiło się. Potem okazało się że pompka przestała od razu działać. I po wymianie wszystko w normie i to na tyle.
-
Zła mieszanka
Witam kolegów trochę mi to zajęło ale temat rozwiązałem ,temat do zamknięcia
-
Zła mieszanka
-
Zła mieszanka
Ok logi zrobię jak będę miał chwilę kody błędów sprawdzę dokładnie i wrzucę. Ale zawsze 2 sonda niby tylko diagnostyczna , więc nie pisałem
-
Zła mieszanka
Jak by to coś wniosło to napięcie na sondzie po zapłonie 1.5v
-
Zła mieszanka
Soft 180km sonda druga jest tylko już uszkodzona
-
Zła mieszanka
Łukasz szczelność sprawdzona jakieś niecałe 30 tk wymienione świece ,cewki,sonda,zrobiona odma zawór DV,n75 turbo k03s .Do sondy nic podpięte nie jest oczywiście rozrządy wymienione.
-
Zła mieszanka
Koledzy pomoże ktoś nie mogę dojść ładu. Korekty w bloku 33 raz wysoko na plus a za jakąś chwilę na minus Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej...
-
Szarpanie na lpg po dłuższym postoju
Koledzy a gdzie szukać żeby sprawdzić co jest z napięciem tej sondy. Podpowie ktoś gdzie czego kolwiek szukać.
-
Szarpanie na lpg po dłuższym postoju
Nic nie jest podłączone sonda Boscha wymieniona ok 20tkm przepływka też n75 zawór forge cała odma rozrząd pasek łańcuch.
-
Szarpanie na lpg po dłuższym postoju
zrobiłem logi statyczne http://vaglogi.pl/log-002_033_N1y67.html http://vaglogi.pl/log-002_033_2QKjL.html lpg dynamiczne http://vaglogi.pl/log-002_033_VoohjOv.html http://vaglogi.pl/log-002_033_NhG04.html lpg
-
Szarpanie na lpg po dłuższym postoju
Logi miałem po programie wrzucone szybciej możesz zerknąć ale niby były ok
-
Szarpanie na lpg po dłuższym postoju
wiesz co nie wiem czy mi syn nie zamieszał i plików nie pomylił jak co to jutro powtórzę
-
Szarpanie na lpg po dłuższym postoju
koledzy wrzucam logi dynamiczne statyczne jutro bo się nie zapisał http://vaglogi.pl/log-003_020_tua9Ls.html http://vaglogi.pl/log-002_033_pLRNI.html http://vaglogi.pl/log-002_033_TT1l1O9.html http://vaglogi.pl/log-115_118_wntzP.html
-
Szarpanie na lpg po dłuższym postoju
Podkręcony 180km korekty skaczą na jałowym -1.5 pod obciążeniem skaczą raz na plus 10 to -7 wywala błąd sondy a wszysko po wymianie przewodów od wtryskiwaczy na silikonowe sonda wymieniona Boscha zrobione jakieś 20tk
-
Szarpanie na lpg po dłuższym postoju
I co koledzy nikt nie pomoże
-
Szarpanie na lpg po dłuższym postoju
Witam koledzy zerknie ktoś na ustawienie gazu tak jak w tytule po nocy albo po dłuższym postoju przy depnięciu szarpie nie jedzie wypadanie zapłonów. Na benie wszystko ok. Instalacja agis m210 reduktor 2x schark 1200 wtryski lpg tech yeti
-
Sprzęgło z sztywnym kołem
Witam chciałem wymienić sprzęgło bo co jakiś czas się ślizgało. Rozebrałem auto i ku mojemu zdziwieniu siedzi już jednomas. Po nr wychodzi że z 80 taki 1z jakie moce to sprzęgło wytrzymuje. Wygląda jak by było niedawno zakładane
-
prośba o analizę logów
Na zwykłej K03
-
prośba o analizę logów
Kat siedzi a turbo K03s też siedzi
-
prośba o analizę logów
Nie ogólnie spoko tylko wydaje mi się że od dołu mogło by lepiej ciągnąć.Ale może odczucie z 2.0 tdi 400 nm. A po wymianie wtrysków ile można by ugrać jeszcze.
-
prośba o analizę logów
A n75 dobrze pracuje czy