Treść opublikowana przez spiecho
-
Audi A4 B6 problem z ogrzewaniem
Masz sprężarkę to zrób sobie korek na zbiorniczek wyrównawczy z otworkiem żebyś mógł dmuchnąć małym ciśnieniem. Ściągnij wąż od nagrzewnicy żeby był odkryty otwór dmychnij jak będzie leciał płyn nasuń wąż i ciesz się ciepełkiem.
-
Audi A4 B6 problem z ogrzewaniem
Ściągałeś wąż od nagrzewnicy ten z otworkiem leci płyn.
-
Audi A4 B6 problem z ogrzewaniem
Kolego masz zapowietrzony układ.
-
logi po programie
To akurat jest inna mapa teraz mam około 20 na mnożniki.
-
logi po programie
A powiedz mi jak prawidłowo powinien wyglądać mnożniki to wklejone to tylko dla porównania w którym miejscu
-
logi po programie
Ok zrobię jak piszecie a powiedzcie jakie ciśnienie ustawić żeby te wtryski obroniły.Bo po zmianie mapy korekty w 32 poszły na 25 i szrek.Dołożyłem ciśnienia a mnożnik i tak wysoki ale korekty spadły na 3 z haczykiem.
-
logi po programie
Mam
-
logi po programie
Wtryski z saab 370
-
logi po programie
A sam program jak wygląda jaką moc może mieć.
-
logi po programie
Nie k03s Lpg Agis m210, 2x reduktor shark 1200 ,wtryski yeti.
-
logi po programie
Witam kolegów ktoś oceni logi po programie bp http://vaglogi.pl/log-002_033_Dy174.html http://vaglogi.pl/log-002_033_q5k26.html http://vaglogi.pl/log-115_118_Xbc98.html lpg http://vaglogi.pl/log-002_033_G5RQ0A.html http://vaglogi.pl/log-002_033_7587Dtb.html lpg chyba do wymiany wtryski przerzuciło na bp ok 5tyś
-
rozbieżności w logach na lpg
Ok dzięki za odpowiedź
-
rozbieżności w logach na lpg
Nie wiem dla tego pytam. Słuchaj a ile mogę podnieść moc na wytryskach sabba turbo k03s kat wek. Żeby miało to ręce i nogi bez zapętlania.
-
rozbieżności w logach na lpg
Właśnie powymieniałem graty i muszę jechać na podniesienie.A powiedz mi czy pętlenie ma wpływ też na jałowy bieg.
-
rozbieżności w logach na lpg
logi dynamiczne bena http://vaglogi.pl/log-002_033_U8eSq1.html lpg http://vaglogi.pl/log-002_033_KjP06e.html
-
rozbieżności w logach na lpg
WITAM KOLEGÓW czy ktoś z kolegów może mi powiedzieć dlaczego są takie rozbieżności na lpg, Na benie wygląda prawidłowo. Co ewentualnie poprawić żeby wszystko grało. 1 log na benie 2 lpg http://vaglogi.pl/log-002_033_62Bofb.html lpg http://vaglogi.pl/log-002_033_33Nij76.html
-
Ciśnienie paliwa a4b6
-
Ciśnienie paliwa a4b6
Kolego jakieś błędy pokazuje
-
Błędy 1.8 tsi
Nie wiem lepiej tylko jak się jedzie to nie czuć spadków mocy soft faktycznie jest
-
Błędy 1.8 tsi
Auto ciągnie normalnie do samego końca nawet z błędami klapki nie słychać
-
Błędy 1.8 tsi
-
Błędy 1.8 tsi
WITAM koledzy prędzej nie było jak logi zrobiłem może ktoś poradzi http://vaglogi.pl/log-001_003_ULDkb.html http://vaglogi.pl/log-002_033_4USd4.html http://vaglogi.pl/log-003_020_M8Vikv3.html http://vaglogi.pl/log-115_118_2z5heG.html http://vaglogi.pl/log-091_093_v3D6c.html
-
Uniwersalny regulator paliwa z regulacją
Witam kolegów może ktoś doradzi pomoże. A mianowicie wymieniłem pompę paliwa na mocniejszą daje 5 bar. Na jałowych jest teraz 5 bar na filtrze manna kupiłem oryginał z ASO też jest 5 bar moje pytanie czy można założyć regulator z regulacją np. epman
-
Problem z xenonem
Też miałem to samo kostka przy przetwornicy tylko jakimś cudem się trochę podtopiła.
-
Błędy 1.8 tsi