Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spiecho

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spiecho

  1. Masz sprężarkę to zrób sobie korek na zbiorniczek wyrównawczy z otworkiem żebyś mógł dmuchnąć małym ciśnieniem. Ściągnij wąż od nagrzewnicy żeby był odkryty otwór dmychnij jak będzie leciał płyn nasuń wąż i ciesz się ciepełkiem.
  2. Ściągałeś wąż od nagrzewnicy ten z otworkiem leci płyn.
  3. Kolego masz zapowietrzony układ.
  4. To akurat jest inna mapa teraz mam około 20 na mnożniki.
  5. A powiedz mi jak prawidłowo powinien wyglądać mnożniki to wklejone to tylko dla porównania w którym miejscu
  6. Ok zrobię jak piszecie a powiedzcie jakie ciśnienie ustawić żeby te wtryski obroniły.Bo po zmianie mapy korekty w 32 poszły na 25 i szrek.Dołożyłem ciśnienia a mnożnik i tak wysoki ale korekty spadły na 3 z haczykiem.
  7. A sam program jak wygląda jaką moc może mieć.
  8. Nie k03s Lpg Agis m210, 2x reduktor shark 1200 ,wtryski yeti.
  9. Witam kolegów ktoś oceni logi po programie bp http://vaglogi.pl/log-002_033_Dy174.html http://vaglogi.pl/log-002_033_q5k26.html http://vaglogi.pl/log-115_118_Xbc98.html lpg http://vaglogi.pl/log-002_033_G5RQ0A.html http://vaglogi.pl/log-002_033_7587Dtb.html lpg chyba do wymiany wtryski przerzuciło na bp ok 5tyś
  10. Nie wiem dla tego pytam. Słuchaj a ile mogę podnieść moc na wytryskach sabba turbo k03s kat wek. Żeby miało to ręce i nogi bez zapętlania.
  11. Właśnie powymieniałem graty i muszę jechać na podniesienie.A powiedz mi czy pętlenie ma wpływ też na jałowy bieg.
  12. logi dynamiczne bena http://vaglogi.pl/log-002_033_U8eSq1.html lpg http://vaglogi.pl/log-002_033_KjP06e.html
  13. WITAM KOLEGÓW czy ktoś z kolegów może mi powiedzieć dlaczego są takie rozbieżności na lpg, Na benie wygląda prawidłowo. Co ewentualnie poprawić żeby wszystko grało. 1 log na benie 2 lpg http://vaglogi.pl/log-002_033_62Bofb.html lpg http://vaglogi.pl/log-002_033_33Nij76.html
  14. spiecho odpowiedział(a) na piotr115 temat w 1.8T
    Kolego ja kupiłem taki i pasował
  15. spiecho odpowiedział(a) na piotr115 temat w 1.8T
    Kolego jakieś błędy pokazuje
  16. Nie wiem lepiej tylko jak się jedzie to nie czuć spadków mocy soft faktycznie jest
  17. Auto ciągnie normalnie do samego końca nawet z błędami klapki nie słychać
  18. WITAM koledzy prędzej nie było jak logi zrobiłem może ktoś poradzi http://vaglogi.pl/log-001_003_ULDkb.html http://vaglogi.pl/log-002_033_4USd4.html http://vaglogi.pl/log-003_020_M8Vikv3.html http://vaglogi.pl/log-115_118_2z5heG.html http://vaglogi.pl/log-091_093_v3D6c.html
  19. Witam kolegów może ktoś doradzi pomoże. A mianowicie wymieniłem pompę paliwa na mocniejszą daje 5 bar. Na jałowych jest teraz 5 bar na filtrze manna kupiłem oryginał z ASO też jest 5 bar moje pytanie czy można założyć regulator z regulacją np. epman
  20. spiecho odpowiedział(a) na ogro123 temat w Audi A4 B6/B7
    Też miałem to samo kostka przy przetwornicy tylko jakimś cudem się trochę podtopiła.
  21. Koledzy nie zauważyłem wkleił mi się 2 razy ten sam błąd miało być to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.