Treść opublikowana przez spiecho
-
A4 B6 1.8T (AVJ) - brakujący wężyk podciśnienia
Kolego o ile dobrze pamiętam to do elektrozaworu pod kolektorem
-
Reduktor MAGIC III Compact
A jaki inny do podniesionego na 220 podejdzie.
-
A4 b6 quattro problem z jazdą
A jak z geometrią
-
Dopasowanie felgi
Gdzieś wyczytałem że fabryczny to 8 i taki mam tylko chciałem kupić fele 7.5 ale jak ok to super. Dzięki
-
Dopasowanie felgi
Witam Kolegów Czy szerokość opon 235 będzie pasować do felg 7.5 jak to będzie wyglądać i jeździć.
-
Pompa paliwa walbro
Witam kolegów czy ktoś zakładał ostatnio pompę paliwa walbro do Quatro jak teraz z wytrzymałością czy może jakaś inna firma dw czy aem.
- Hamulce
-
Hamulce
-
Hamulce
A podrzuci ktoś linka do klocków .Zaciski z blachami i drutem.Dzięki
- Hamulce
-
Hamulce
A z tych zacisków któreś bardziej polecasz. Jakaś konkretna różnica w klockach cenach
-
Hamulce
Witam kolegów czy ktoś podpowie jaka jest różnica między zaciskami 320 z blaszkami a sprężynkami.Czy tarcze z a6c5 podejdą do a4b6
-
AVJ problem z temperaturą płynu
Jakiej firmy termostat założyłeś że nowy nie oznacza że sprawny.
-
A4 B7 1.8t+LPG problem z odpalaniem na zimnym
Błędy sprawdzone są jakieś. Ciśnienie paliwa sprawdzone.
-
[B6 1.8t BFB] Ciężkie uruchomienie, nierówna praca
Koledzy ja kupiłem w serwisie i też była lipa.
-
Buczenie pompy paliwa lub filtra co jeszcze mogę zrobić.
Tak jak kolega pisze miałem to samo przerobiłem układ na zwykły filtr i listwę z regulatorem.
-
Zaciski 320
Witam czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest różnica między zaciskami a4 a a6c5. W jednych są blaszki w drugich sprężynki. W jednych otwór jeden w drugich dwa czy któreś są lepsze.
-
Koło dwumasowe
Witam kolegów czy ktoś mi podpowie czy dwumas o nr 415 0112 10 podejdzie do 1.8t avi.
-
[AVJ][PB] Zwiększone spalanie, zbyt uboga mieszanka, problemy z układem chłodzenia, check engine (MIL) - prośba o analizę logów
Kolego znawcą nie jestem ale jak dla mnie termostat do wymiany do sprawdzenia odma i pompa powietrza.
-
1.8t BEX nie chce odpalić ...
Kolego coś więcej rozrusznik kreci pompka chodzi.
-
Pytanie o sprzęgło
-
Pytanie o sprzęgło
Kolego a powiedz czy te sprzęgło z awx podejdzie do jednomasy.
-
Pytanie o sprzęgło
Koledzy nikt nie podpowie co by pasowało. Pod te 220km
-
Pytanie o sprzęgło
Witam koledzy czy jest jakiś sprawdzony zestaw sprzęgła pod sztywne koło. Wiem awx ale już siedzi sztywne chyba sprzęgło jest z 80 TDI .
-
[ Filtr paliwa - paliwa ]
Kolega ma rację miałem nowy filtr z serwisu i kicha.Zmieniony na stary system i święty spokój.