Treść opublikowana przez spiecho
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
Czyli co proponujesz za co się zabrać
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
Log-GOLF-WVWZZZ1KZAW207722-139700km.txtauto skan
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
8.057
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
Mpa Auto Skan z błędem przed skasowaniem
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
Nie ale mogę zaraz sprawdzić
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
Opiłków nie widać wkręciłem stary zawór odpowietrzyłem vcds ale teraz nie chce zagadać
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
A słuchaj mogę ten zawór sam wymienić Czy można coś nakrzaczyć
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
Ok jak sprawdzę dam znać
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
Gdzie to wiem tylko jak opisane
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
A podpowiesz jak jest opisany w blokach
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
Nie mam to tylko do sprawdzenia ogólnie Kobieta jeździ .Można ten zawór jakoś sprawdzić.
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
A może być coś od temperatury bo teraz Jak się trochę rozgrzał to szedł do odcinki. No chyba że zbieg okoliczności.
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
Mówisz o tym na listwie wymieniłem na inny i to samo. A jeszcze powiedział mi że wtryski i pompa była w specjalistycznym zakładzie i wszystko ok
-
Błąd ciśnienia paliwa P228D w VW Golf 6 1.6TDI CR
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Witam kolegów Może mi ktoś podpowiedzieć czy amorki kyb 341845 będą pasowały do zawiasu 1be
-
Wakacje w Chorwacji
W Bibinje super przepaduje nocą w dzień słonecznie
-
Wakacje w Chorwacji
My wyjazd 31 lipca
-
Wakacje w Chorwacji
Koledzy może ktoś doradzi jadąc do Bibinje przez Czechy Austrię Słowenię gdzie najlepiej tankować , coś na ruszt wrzucić.
-
Olej silnikowy do Audi A4 B9 2.0 TDI
Kolego nic nie dzwoni a jaki on jest gęstszy
-
Olej silnikowy do Audi A4 B9 2.0 TDI
Koledzy a co powiecie o oleju PMO
-
Nowa instalacja LPG, a na pracy na PB błąd "mieszanka za uboga"
Kolego jak zawsze logi
-
Brak ogrzewania
Ja bym obstawił zapowietrzenie