Treść opublikowana przez deejayborys
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
wauzzz8k8da087182 Z góry dziękóweczka ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Ok. Dzięki wielkie. Widzę że to jakiś składak po dobrym dzwonie jest w ogłoszeniu ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8K6AA037635 Z góry dzięki ? Mam do kupienia Z roku wychodzi że to przedlift, a jest jako polift, więc coś się nie zgadza.
-
Błąd, logi i dpf
Dziękuję za odpowiedź.
-
usunięcie błędu
Można spróbować z kodowaniem , ja mam u siebie ledy w halogenach i żadnych błędów.
-
Błąd, logi i dpf
Co masz na myśli pisząc "rzetelna naprawa" ? Bo sądzę że nawet nie spojrzałeś na to co wstawiłem. Bo po logach już widać że dpf jest zapchany ponad full.
-
Błąd, logi i dpf
Nikt się nie udzieli w temacie ?
-
Błąd, logi i dpf
Witam grono zwolenników pierścieni ? Czy ktoś wypowie się na temat błędu i logów? Owy błąd pojawił się pierwszy raz. Czy to już czas na wywalenie klap? Noszę się z zamiarem wywalenia dpf, EGR i dorzucenia parę kucy. Silnik 2.0 TDI caha
-
Kamera cofania + system Carplay Aliexpres
Tu masz wszystko
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Ogarnięte, podłączone i działa. Sprawa wygląda tak samo jak w przypadku BASIC, tylko trzeba próbować z kodowaniem bo nie odrazu przyjmuje.
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
A jak wygląda sprawa z 3g high HDD?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Pany potrzebuje jakieś tarcze i klocki przod i tył do b8 avant 2.0 tdi pod zaciski od s4
-
Demontaż drzwi
No i teraz wszystko już jasne. Chodziło mi wlanie jak je zdjac z zawiasu. Dzięki wielkie.
-
Demontaż drzwi
30sek szukania i nic z tego nie wynika, bo co odgrecic to wiem tylko jak je zdjac, szarpać do góry bo ni jak nie idzie... I bez złośliwości można odpowiedzieć.
-
Demontaż drzwi
Przeszukałem i nie znalazłem. Jak zdjąć drzwi, muszę wymienić Lewa stronę po kolizji. Ktoś przerabiał temat?
-
Strefa Śmiechu
-
Pytanie
Witam, pytanie mam o skrzynie biegów. Pacjent a4 b8 2.0 tdi 170km CAHA Słyszałem że vmax auta to 220 (tak też wynika z opisu producenta), ale można to poprawić po przez zmianę skrzyni bo te mają krótki 6 bieg i ni huhu więcej nie pójdzie. Jeżeli tak to jaka skrzynie można włożyć na podmiankę, podobno z a6 pasuje z silnika 2.7 lub 3.0. Proszę o opinię lub wyprowadzenie mnie z błędu o zasłyszanej opinii.
-
Wydech z q5 do a4
Ok. Dzieki
-
Wydech z q5 do a4
Wie ktoś może czy wydech z q5 3.0tdi podejdzie do A4 b8 avant 2.0 tdi?
-
Osłona pod silnik
Mam tą samą osłonę i pasuje idealnie do tego komplet nowych wkrętów i już mi studzienki nie straszne
-
wymiana lamp tylnych na Led Avant
audib8lampyty.zip
-
Kodowanie led tyl avant
Dobra, temat ogarnięty do końca, znalezione prawidłowe kodowanie metoda prób i błędów. Temat do zamknięcia.
-
Kodowanie led tyl avant
Temat ogarnięty, no prawie. pawel72689 dużo pomógł. Jeden wątek nie daje mi spokoju bo nie mogę tego ogarnąć, a mianowicie, Wszystko hula jak ta lala tylko po wciśnięciu stop rozjasniaja się ledy w koło zamiast zapalić się ten środkowy pasek między ledami. Miewam że to kwestia kodowania, ale nie mogę tego ogarnąć, a kodów próbowałem już różnych. Ma ktoś jakiś pomysł lub podpowiedź?
-
Kodowanie led tyl avant
A wie ktoś który pin w komforcie odpowiada a lewy kierunek z tyłu? Bo mi go brakuje i pala się cały czas przeciwmgielne z tylu
-
Kodowanie led tyl avant
Dzięki, widzę że bez 8paka i wolej soboty się nie obędzie