Treść opublikowana przez Krzysztof.95
-
B7 [BRB] Czarny Avant S-line 1.9 TDI
Dziękuję. Niebieski odcień to było dokładnie to czego bardzo chciałem uniknąć. Po przeczytaniu setek wypowiedzi na temat wyborów innych forumowiczów trafiłem na żarówki zbudowane na 15 LED-ach SMD Samsunga 4700K. Koszt razem ze zniżką na cały asortyment wypatrzoną u sąsiadów 144 zł. Wiem, drogo jednak chciałem mieć od razu pewne rozwiązanie, bez ściągania z Chin oraz gwarancją 12 miesięcy. Link: http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-15xSMD-Samsung-LENS-15W-biala-4700k/669 Przeszukując Ali wychodzi, że będą to te, jednak w opisie mamy barwę światła 6000K : https://pl.aliexpress.com/item/2x-white-382-P21W-1156-BA15s-Bulb-SAMSUNG-LED-Sidelight-Turn-Indicator-Light-DRL/32599942025.html?spm=a2g17.search0104.3.115.729521eeTfiLqH&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10696_10084_10083_10618_10304_10307_10301_5711211_10313_10059_10534_100031_10103_10624_10623_443_10622_10621_10620,searchweb201603_25,ppcSwitch_5&algo_expid=3bae9bad-79ec-44d5-bd23-f457e772feec-17&algo_pvid=3bae9bad-79ec-44d5-bd23-f457e772feec&transAbTest=ae803_5&priceBeautifyAB=0
-
B7 [BRB] Czarny Avant S-line 1.9 TDI
Dzięki @Adam87, @Norbas za podpowiedzi oraz za miłe przyjęcie tematu. W Krakówie śniegu już prawie nie ma, to pasuje odśnieżyć temat. Wczoraj odwiedziło mnie dwóch kurierów z czego jeden przyniósł mi oryginalną poduchę, a drugi parę żarówek. Oczywiście nie wytrzymałem i od razu zszedłem pod blok je przymierzyć i efekt jest dokładnie taki jakiego oczekiwałem, czyli ładne białe światło. Poducha poczeka jeszcze pare chwil, ale w najbliższym czasie wymiana. @Rabbi pierwszy mod, to nie będzie, ale na pewno wpadną forumowe ramki.
-
Audi A4 B7 Avant 04` | 2.0 130 KM ALT | 182.000 km | arctic white
Kolor rarytas. Pasowałoby mu te felgi zmienić, planujesz coś w tym temacie?
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Cześć! Świetny wóz. Możesz dać mi namiary na ledy do świateł dziennych oraz tablicy rejestracyjnej? Jeśli mnie wzrok nie myli mają one temperaturę barwową ok. 4700 - 5000 K, na której bardzo mi zależy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć! Jestem Krzysiek, lat 23, mieszkam w Krakowie i zawodowo jeżdżę TIR'em. Przygodę z VAG'ami rozpocząłem odkąd tylko zdałem prawo jazdy kat B, a od 2 msc. jestem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego Audi. Zapraszam do mojego tematu i liczę na dobrą wspólną zabawę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki. W takim razie luz blues. Dawno tam nie byłem i zdążyłem takie rzeczy zapomnieć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak wygląda sprawa z wjazdem na parking galerii kazimierz? Nie jest on przypadkiem płatny w dni robocze?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wejdę wam trochę dyskusję, bo chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów z Krakowskiego rejonu. Cześć!
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Cudo Jakie opony na nie zakładasz?
-
B7 [BRB] Czarny Avant S-line 1.9 TDI
Siema. Wszyscy mają Audi, mam i ja! Po trzech miesiącach żmudnych poszukiwań nienajgorzej wyposażonej oraz dobrze utrzymanej A4 udało się. Po zewnętrznych oraz wewnętrznych oględzinach, przejażdżce oraz wjeździe na kanał padła szybka decyzja. To tym autem wracam dziś do domu. Obecnie po dwóch miesiącach bezproblemowego użytkowania chcę się z Wami podzielić tym moim marzeniem. W planach nie mam grubych modów. Moc na 90% zostanie bez zmian, we wnętrzu kosmetyczne zmiany i coś dla mojej wygody użytkowania. Przede wszystkim chcę utrzymać auto w perfekcyjnym stanie. W temacie konstruktywna krytyka mile widziana oraz liczę na wskazówki. Audi A4 B7 Avant 1.9 TDI BRB 116 KM DPF 2007 r. LY9B 230 tys. km (potwierdzony ASO) Wyposażenie: zewnętrzy pakiet S-line wewnętrzny pakiet S-line bixenon, spryskiwacze reflektorów, samopoziomowanie, światła dzienne DRL półskórzane, podgrzewane (przód) fotele, regulcja odcinka lędźwiowego, regulowane podudzia, schowki pod fotelami lodówka w schowku dekory black piano uchwyt na telefon, bluetooth, sterowanie głosowe multifunkcyjna trójramienna kierownica pikowana skóra gałka zmiany biegów pikowana skóra kolorowy FIS elektrycznie regulowane lusterka, podgrzewane (spalone maty ) 2x elektryczne szyby (domykanie, otwieranie z pilota) BNS 5.0 tempomat ESP, ABS 2x podłokietnik, tył McDonald otwieranie klapy bagażnika z pilota PDC tył Modyfikacje/naprawy: kompletny rozrząd, filtry, olej, dodatkowo wymienione sprzęgło alternatora lewa poduszka pod silnikiem ori avon dzienne światła LED 4700K światła pozycyjne LED 4500K, podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED przerobiony uchwyt na telefon podświetlenie wizytownika i uchwytu na kubek Plany: pakiet oświetlenia LED do wnętrza samochodu podnosząca się po otwarciu klapa bagażnika przeróbka uchwytu na telefon pod smartfon koretka lakieru przód trochę w dół spryskiwacze mgłowe RNS-E tylne szyby w prądzie lusterko fotochrom podświetlenie przestrzeni nóg po otwarciu drzwi ambiente tunel środkowy, klamki drugi komplet felg
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Bajer z otwieraniem klapy bagażnika mega. Roboty niewiele, a zadowolenie 100%. Dzięki za podpowiedź, ja zamawiam graty i zakładam do swojego. Mam tylko jedno pytanie. Na zdjęciu po zamontowaniu sprężynek podkładki oraz oringi przylegają do sprężynki, a na filmiku widać, że jest już tak tylko po jednej stronie. Po prostu oring z podkładką został w górym położeniu?
-
Audi/A4/1.8T/byMartinger416
Podświetlane chromy? Brzmi to dość ciekawie. Jak wygląda ich montaż? Dodaj zdjęcie jak to wygląda po zmroku.