Treść opublikowana przez marian2321
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam Poproszę o rozkodowanie WAUZZZ8EX3A041538
-
Plukanie silnika
Ja stosuje tec2000 spuszczam stary olej wymieniam filtr oleju zalewam nowym olejem wlewam plukanke 30 minut spuszczam olej wymieniam filtr jeśli olej brudny powtórka ,aż olej będzie czysty .zalewam olejem docelowym i dolewam cerateka.
-
Jaki czynnik kupić do uzupełnienia klimatyzacji w A4 B6?
Dzięki tak zrobię
-
Jaki czynnik kupić do uzupełnienia klimatyzacji w A4 B6?
Wszystko było robione rok temu nowa chłodnica przewody zaworki klima normalnie startuje ale wydaje mi się że nie chłodzi jak powinna i dlatego pytanie o dobicie czynnika .
-
Jaki czynnik kupić do uzupełnienia klimatyzacji w A4 B6?
Witam Podpowiecie jakiej firmy czynnik do samodzielnego uzupełnienia klimy użyć jest tego na rynku dużo i nie wiem którego kupić silnik 1.8t 150km.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzięki kolego
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dziek wiesz może jaki jarzma pod tarcze 312
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam Będę zmieniał tarcze z 288 na 312 pytanie czy zaciski jarzma i blaszki osłabiające tarcze też są większe.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jak się spisuje
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Pytanie jakiej firmy polecacie napinacz łancuszka , jakiej firmy był na pierwszy montaz.
-
Uszczelka pokrywy zaworów
Jakiej firmy montowaliuszczelkę na pierwszy montaż
-
wymiana uszczelniaczy zaworowych
Dzięki 2 zł za sztukę w IC
-
wymiana uszczelniaczy zaworowych
Fajnie ale chodzi o firmę bo w sieci dużo form o tym symbolu
-
wymiana uszczelniaczy zaworowych
Witam Będę wymieniał uszczelniacze zaworowe tylko chce złożyć takie jak na pierwszy montaż może ktoś podpowiedzieć jakiej firmy
-
Napinacz paska alternatora ( klikanie na zimnym)
Dzięki
-
Napinacz paska alternatora ( klikanie na zimnym)
Witam Panowie jakiej firmy na pierwszy montaż napinacz był montowany
-
B6 Avant brak oświetlenia tablicy
w jednej są kable w drugiej wężyk od spryskiwaczy tylnej szyby ?
-
B6 Avant brak oświetlenia tablicy
Witam problem z brakiem oświetlenia tablicy po odkreceniu lampek żarówki były przepalone wsadzilem nowe oświetlenia brak myślę że kable się poprzerywaly w przeplotce klapy tylko nie wiem czy one idą z prawej czy lewej strony. Brak również oświetlenia samej klapy. Może ktoś podpowie jak dostać się do przeplotki żeby niczego nie uszkodzić lub link gdzie to już ktoś robił.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Witam po zamontowaniu mechanizmu odkręciłem śrubkę ze sworznia i zluzowałem mechanizm włączyłem wycieraczki na jeden cykl i przykręciłem śrubę na maksa ustawiłem ramiona i smiga
-
Wycieraczki przedniej szyby
Po ustawieni mechanizmu na trzpieniu wszystko smiga jak należy dzięki Fido za info
-
Wycieraczki przedniej szyby
- Naprawa zatartych wycieraczek
Ja użyłem smaru miedzianego . Niestety u mnie problem jest tego typu że nie mogę ustawić mechanizmu na sworzniu i wycieraczki zatrzymują się u samej góry , jutro będę walczył dalej .- Wycieraczki przedniej szyby
A jakie jest prawidłowe ustawienie mocowanie trzpienia bo też walczę z tym problemem może ktoś jakieś foto wstawi z góry dziękuję- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. - Naprawa zatartych wycieraczek