Treść opublikowana przez Maniu457
-
intercooler a4b6
Aha spoko dzięki za odpowiedź ?
-
intercooler a4b6
A który jest ważniejszy lewy czy prawy ?
-
intercooler a4b6
Bo właśnie nie był nawet ruszany ? A przez to może gorzej się zbierać czy coś takiego ?
-
intercooler a4b6
A jak miałem czyszczony dolot to icka też by pasowało wyczyścić? Chodzi mi o lewy
-
intercooler a4b6
Witam. Mam pytanie czy intercooler z bex podejdzie do bfb ?
-
Rozrząd :/
Łańcuszek wymieniony a logo zrobię jutro i wrzucę
-
Rozrząd :/
Witam Ktoś wie co to za błąd ? 16395 - bank 1 camshaft a (intake) retard setpoint not reached over advanced P0011-008 implausible signal
-
1.8T duże spalanie, brak mocy, logi w normie
Pierwsza sonde wymieniałeś czy obeszło sie bez wymiany ??
-
Czy lambda pada? Błąd 16517
Mam ten sam problem co pomogło z góry dziękuje za pomoc
-
Czerwona konewka Oldtruck
A gdzie się ten czujnik znajduje ??
-
Czujnik położenia wałka rozrządy 1.8T
Wolał bym czujnik niż napinacz :-D
-
Czujnik położenia wałka rozrządy 1.8T
I chyba tak zrobię
-
Czujnik położenia wałka rozrządy 1.8T
To ok jutro postaram się to zrobić jak coś to dam znać
-
Czujnik położenia wałka rozrządy 1.8T
Napinacz został stary tylko łańcuszek jest nowy A vagiem da się sprawdzić te fazy rozrządu ?
-
Czujnik położenia wałka rozrządy 1.8T
16395 16804 te dwa błędy
-
Napinacz wałka rozrządu
Witam Ktoś może mi powiedzieć o tej grupie czy wszystko jest ok ?? file:///C:/Users/Lenovo/Desktop/20180310_113843.jpg
-
Czujnik położenia wałka rozrządy 1.8T
grupa 093 pierwsza kolumna pokazuje 760/min druga 21.1% trzecia-1.0cf czwarta jest pusta
-
Czerwona konewka Oldtruck
Witam mam ten sam problem można wiedzieć co pomogło ???
-
3.0 ASN kontrolka oleju "OLDRUCK"
Mam ten sam problem ciśnienie jest ok i co jakiś czas się zaświeci wymieniłem czujnik na zamiennik jakieś 30 zł kosztował. Można wiedziec jak rozwiązała ten problem ???
-
Niskie cisnienie oleju
Może pan rozmawiać ??
-
Niskie cisnienie oleju
Mam tak samo jak tutaj kolega pisze dopiero po przejechania około 20km+/- sie zapala na chwile i gaśnie i czy to może być wina czujnika chodziarz został wymieniony na nowy ??
-
Niskie cisnienie oleju
Przy 2tyś 4.7 4.9 coś takiego
-
Niskie cisnienie oleju
Witam mam taki sam problem tylko że mi Mechanik powiedział że pompa do wymiany wymieniłem pompę i jeszcze panewki po przejechaniu też coś około 20km zapala się kontrolka czy wymiana czujnika na oryginalny pomogła??
-
Kontrolka ciśnienia oleju
Coś takiego jest w ogóle możliwe ???
-
Kontrolka ciśnienia oleju
To jak napinacz jest uszkodzony to mógłby się rozszczelnić i to by mogło powodować spadek ciśnienia oleju ???