Treść opublikowana przez ernix
-
S4 B6 Błąd ubogiej mieszanki P17536
Witam mam podobnie ale sporadycznie uboga a przed błędem ubogiej mam to co sai ded? I zaworki kombinowane czy chińska firma kataniema? Dodam że lewy tłumik czarny jak wiegel
-
na zimnym wyje pare sekund - filmik
Witam mam ten sam problem i jak udało się rozwiązać problem mam identycznie i obawiam się że rozrząd ale on był robiony :##
-
Poranne odpalenie
Zatarta czy coś? Bo takie coś po bardzo długim postoju słychać i na vagu że nie zdane pompa właśnie. Odłączyć wtyczkę i patrzeć co będzie się działo? Zaworki pod kolektorem też już wymienilem.
-
Poranne odpalenie
Spoko zrobione czyli skopali robotę..
-
Poranne odpalenie
Witam, odkąd zrobiły się u nas minusy teraz odwilż mam codziennie za pierwszym strzałem takie dźwięki jak na filmiku rozrząd był robiony wariatory też i rszta gruzu co to może być czy zje*** rozrząd dodam że znani z Wolsztyna robili VID_20210219_085924.mp4
-
Sprawdzenie logów grupy 093
-
S4 B6 4.2 BBK misfire na wolnych obrotach
No to problem bo mam miedzy miedzy doleje zobaczymy ;] Pompa SAI jest ważna czy mogę olać temat bo chyba ''nie żyję'' xd Mam logi czy jesteście wstanie powiedzieć mi czy jest z nimi wszystko ok robione na trybie "S" od samego dołu MAF. Tu na jednym zdjęciu widać ze w grupie 93 jest wartość inna zmienia się jak szalona ale zazwyczaj jest to -7 , -4
-
S4 B6 4.2 BBK misfire na wolnych obrotach
Tez mam ten problem i już nw sam co robić 7k km zrobione probiony rozrząd fazator itp i co najlepsze porannr odpalenie łańcuszek słychać ale tylko po nocy.... Rozgrzeje się zmieniają się wartości grupy 93... Raz - 7 kw - 4, kw chyba nie podobno by jakiś ślizg po takim czasie zdechł masz już jakieś rozwiązanie?
-
Rozwiązanie usprawenienia kolektora dolotowego
Witam, zrobiłem tak samo jak niebieski wszystko cacy tylko niekiedy ma problem od dołu nie jedzie od 4k ogien. Jeszcze skrzynie na S i pełen but to w jakimś zakresie obrotów tak jakby auto straciło nagle moc zatrzęsie buda i po sekundzie wraca do normalnego stanu co to może być? Dzieje się tak odkąd zrobiłem klapę może coś nie tak zrobiłem jakieś wskazówki :)?
-
Kolektor ssący 4.2 bbk
Mam się nie obawiać ze nic się nie urwie ? ten z filmiku gdzie ogarnia Autka "lokalizacja:D"
-
Kolektor ssący 4.2 bbk
Pierwszego filmu nie mogę odtworzyć ale na drugim jak robisz to mam identycznie tylko szybciej podeślę też.. VID_20200818_173312.mp4 VID_20200818_171515.mp4
-
Kolektor ssący 4.2 bbk
Witam, mam problem z dziadostwem z tytułu jak sprawdzić czy jest uszkodzony? Pewna firma z Wolsztyna mi robiła niby ten kolektor i resztę pierdół jak rozrząd itp.. Ale kolektor wydaje niekiedy dziwne dźwięki jak by coś klepało ;( ta dźwignie jak dotknę klpie coś po odpaleniu ustawia się gdzieś w pozycji 45° i nie da się go ruszyć dopiero jak odłączyłem przepustnice dźwignią dała się poruszyć. Jak to sprawdzić czy coś się dzieje z tym złego?
-
Wywalenie Klap kolektora
Witam, Jestem przed usunięciem klap kolektora czy to będzie miało jakiś wpływ na motor ? ktoś to robił ? Prosiłbym o szybka odpowiedz jutro zawożę auto na tą operacje do Wolsztyna.
-
Świece zapłonowe 4.2
Witam ? czy ktoś z was ma może takie świece jak na zdjęciu jak się sprawują ? jeden mechanik stwierdził że są lipne.. Audi s4 b7 4.2 v8 bbk
- Witam
- Witam
- Witam
-
Szukam mechanika znający temat bbk 4.2
Witam, Szukam mechanika ogarnajacego temat tego silnika z opisu. Z góry dzięki. Gostyń, Leszno, Śrem, Poznań
-
Problem z ospaleniem
Witam, Tak jak w temacie problem jest gdy eseczka postoju +/- 6h kręci kręci śmierdzi benzyna po dodaniu gazu złapie obroty i chodzi dodam że posiada lpg proszę o pomoc z góry dzięki. A mechanik miał o ciągle się upiera że mu normalnie odpalala...
-
Tiptronic
Dzięki wielkie w poniedziałek będę się kontaktować myślę że wezmą moja ese odrazu
-
Tiptronic
Witam, szukam dobrego mechanika od tiptronica w Wielkopolsce prosiłbym o jakieś namiary z góry dziękuję
-
Problem z stukiem
VID_20190916_174949.mp4 Witam tak jak w temacie jak się wysłucha w video słychać takie pyknie nagralem w takim miejscu gdzie najlepi słychać po naduszeniu gazu tak jak by przyspieszalo te pyknie nie jest jakieś super głośne tak samo po rozruchu czy zimyny czy ciepły jest momentalnie słychać dźwięk hrabotania ale dosłownie sekundę. Za wszystkie rady dzięki. VID_20190916_170819.mp4 VID_20190916_170819.mp4
- OLEJ SILNIKOWY
-
OLEJ SILNIKOWY
Witam, Jestem świeżym posiadaczem s4 i zastanawiam się jaki olej zalać auto chodzi na pb+lpg aktualnie jest chyba zalany 5w30 jaka jest norma i co najlepiej zalać. Proszę o pomoc z góry dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WITAM, WAUZZZ8E36A040154 Z góry dziękuję za kolejne rozkodowanie