stalowy96

338 wyświetleń profilu

Osiągnięcia stalowy96

Reputacja

1. Również niedawno założyłem ten zestaw do swojej na przód + wygłuszenie drzwi...Jakość na pewno lepsza, zwłaszcza średnich-wysokich choć niższe też czystsze.
  2. w 2.0TDI quattro automaty to tylko S-tronick
  3. Ja bym wpakował 19 rotory Chcę na sezon letni przytulić rotorki do swojej ale 18. Wracając do tematu co jeszcze można dodać, ja zakupiłem moduły semi dynamic od kolegi z forum Love-Audi i jestem zadowolony..jeśli masz w środku żółte żarówki nie ledy, to też polecam zestaw modułów led od forumowicza Tomnika, dają jak latarnia morska No i oczywiście coś z tymi halogenami, ja zmontowałem Osram H8 Cool Blue Intense 4200K i jest o niebo lepiej, niemniej jednak jeśli chcesz poświęcić więcej grosza to polecam zakup ledów.
  4. Gratulacje zakupu, chorowałem na ten kolor gdy zobaczyłem taką A4 w s-line na żywo, piękna sprawa. Niech służy bezawaryjnie!
  5. Mam podobnie z tym że ja mam marketówe Autolanda, nałożyłem na stronę pasażera przedniej szyby, dla porównania...Egzamin podczas deszczu jakoś tam zdaję ale właśnie tam gdzie jest nałożona, po przejechania wycieraczkami ewidentnie tak jakoś "smuży, mgli"... I zastanawia mnie to czy wszystkie robią taką powłokę widoczną od środka czy to domena tańczysz czy może jednak jakiś błąd w aplikacji.
  6. Hej kolego, ja jakiś czas zamontowałem do halogenów Cool Blue Intense XenonLook 4200 i powiem Ci że niebo lepiej, jednak idealnie nie odzwierciedla barwy xenonu...Jeśli chcesz mieć super hiper to jedynie montaż ledów a wiadomo że to już dużo wyższy koszt.
  7. Co do LED-ów do wnętrza polecam kolegę Tomnik. Niedawno zamówiłem komplet oświetlenia i szczerze polecam...Daj mi kolego na PW swojego e-maila to prześle kilka fotek
  8. Ja bym spróbował cleanerem pod wosk, jesli nie pusci to może wyglinkować a jesli glinka nie pomoże spolerować,...Natomiast skoro nawet polerka nie pomoże to jak kolega wspomniał papier wodny w ruch...Jeśli się z tym uporasz daj znać jaki sposób pomógł.
  9. Witam forumowiczów, Mam na imie Darek. Na chwile obecną śmigam leonem cuprą 1m, jednakże planuje przesiąść się w najbliższym czasie na 4 pierścienie