Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekgolczynski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekgolczynski

  1. Wymieniłem łańcuch z napinaczem jakieś 2 miesiące temu i mam problem wywala mi błąd położenia wału. Czek się nie wyświetla. Kilka razy nie mogłem odpalić na ciepłym nie za każdym razem łapie. Czujnik wymieniłem błąd ciągle jest. W czwartek jestem umówiony i robimy tak wymienimy jeszcze raz czujnik polozenia walu, czujnik halla i czujniki temperatury (czytałem że jak ciężko pali to może być problemem czujnik) sprawdzimy czy rozrząd jest poprawnie ustawiony (zapewniają mnie że jest) Co jeszcze mogę sprawdzić? Może to wina napinacza kupiłem zestaw firmy fai
  2. Dokładnie muszę kupić bo znów by się przydał. Miałem do wyboru zestawy febi swag i fai kupiłem faia bo tylko robią łańcuchy więc wybór był oczywisty. I właśnie się zastanawiam mechanik mówił że tam nie było co źle ustawić. No ale coś jest nie tak skoro błąd powraca
  3. Aktualizacja 12.08.2018 Tak jak wcześniej wspominałem wymieniłem przepływke Bosch , pomalowałem listwe która strasznie się łuszczyła. Ale też mam problem wywala błąd wału. Czujnik wymieniłem czek się nie zapala ale błąd wraca myślę że źle ustawilimi łańcuch jak wymieniali i w następny czwartek będą rozbierać i się zobaczy o co chodzi a jeszcze lambda dziwna sytuacja mam dp więc druga spoko ale czemu też pierwsza ma błąd??
  4. Koniecznie bo z tego co widzę większość rzeczy można sprawdzić nim
  5. Nie mam nikogo z vagiem ?
  6. Zawór wymieniony jak dp wstawiłem. Mimo że nic nie wskazuje na zepsucie tych części to wymieniam koszt nie duży ale po tylu latach ma prawo coś już być słabe. Teraz myślę nad przeplywką jakiej firmy brać jak coś? W taka pogodę jak jest teraz ic przydalby sie wiekszy no ale czas pokaże.
  7. Aktualizacja 02.08.2018 Błąd czujnika wału korbowego, czek się nie świecił ale błąd powracał trzeba było zmienić czujnik przy okazji zmieniłem 2 zawory odmy na oryginały. ae474a444980be37c1a70649274b.webp
  8. https://youtu.be/q7qNMclU5J0
  9. Aktualizacja 22.07.2018r W końcu wpadła skórka na ręczny i mieszek od @biggman polecam kupiłem też inna gałkę fajnie teraz wygląda wszystko w czerwonej nici. Założyłem też listwy sline. Dwa tygodnie temu kupiłem z laminatu za 270 zł, żadna ale to żadna listwa nie pasowała musiałem niestety oddać dla sprzedawcy który stwierdził że jestem pierwszy który ma problem z montażem. Niestety nawet drzwi nie mogłem otworzyć. Bardzo mi się spodobały no i kupiłem oryginalne za dokładnie 185 zł tylko musiałem pomalować.
  10. A było tak pięknie
  11. Aktualizacja 21.07.2018 w końcu założony dp, wam też tak drastycznie zmienił się dźwięk u mnie zaczęło tak metaliczne pierdzieć ?? Założony został też nowy zawór dv i przy okazji złącze elastyczne tłumika
  12. No i spoko też wytne sobie
  13. Nie wiem właśnie. Mam kupiony dp i zastanawiam się czy od razu wywalić środkowy. Czekam na film od Ciebie
  14. Rozumiem też tak chce zrobić ale dużo osób pisze że się jechać nie da bo wpada w dziwny rezonans
  15. Wycieles pychę środkową zostawiłes oryginalne końcowe jak to brzmi ? Duzo osób odradza coś takiego.
  16. Po założeniu ic zderzak pasuje normalnie ?
  17. 200 koni to max na ośke tak mi się wydaje
  18. Audi ogarnięta mechanicznie czas pomyśleć o zwiększeniu mocy i co zrobić żeby wyszło 180 koni ? (Jeśli seria jest zdrowa) myślę nad: Downpipe (kupione) Przelot Ic z bexa? Wtryski bex? Filtr stozkowy w obudowie Sztywny tip Większe hamulce
  19. Poszło priv
  20. Ja kupiłem próbowałem ale niestety poszło w śmieci nie na moje nerwy. Twoje pięknie wyszło
  21. Końcówki ile mają mm ?
  22. Zastanawiałem się nad ate pd. Ale zamówiłem rozrząd, hamulce i trochę już poszło kasy A wymieniłem tylko i wyłącznie bo piszczały. Następnym razem zapytam się tego pana Co tak się zna co mam zamówić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.