Treść opublikowana przez marekgolczynski
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Wymieniłem łańcuch z napinaczem jakieś 2 miesiące temu i mam problem wywala mi błąd położenia wału. Czek się nie wyświetla. Kilka razy nie mogłem odpalić na ciepłym nie za każdym razem łapie. Czujnik wymieniłem błąd ciągle jest. W czwartek jestem umówiony i robimy tak wymienimy jeszcze raz czujnik polozenia walu, czujnik halla i czujniki temperatury (czytałem że jak ciężko pali to może być problemem czujnik) sprawdzimy czy rozrząd jest poprawnie ustawiony (zapewniają mnie że jest) Co jeszcze mogę sprawdzić? Może to wina napinacza kupiłem zestaw firmy fai
-
Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
Kozak porobine
-
A4 b6 1.8t
Dokładnie muszę kupić bo znów by się przydał. Miałem do wyboru zestawy febi swag i fai kupiłem faia bo tylko robią łańcuchy więc wybór był oczywisty. I właśnie się zastanawiam mechanik mówił że tam nie było co źle ustawić. No ale coś jest nie tak skoro błąd powraca
-
A4 b6 1.8t
Aktualizacja 12.08.2018 Tak jak wcześniej wspominałem wymieniłem przepływke Bosch , pomalowałem listwe która strasznie się łuszczyła. Ale też mam problem wywala błąd wału. Czujnik wymieniłem czek się nie zapala ale błąd wraca myślę że źle ustawilimi łańcuch jak wymieniali i w następny czwartek będą rozbierać i się zobaczy o co chodzi a jeszcze lambda dziwna sytuacja mam dp więc druga spoko ale czemu też pierwsza ma błąd??
-
A4 b6 1.8t
Koniecznie bo z tego co widzę większość rzeczy można sprawdzić nim
-
A4 b6 1.8t
Nie mam nikogo z vagiem ?
-
A4 b6 1.8t
Zawór wymieniony jak dp wstawiłem. Mimo że nic nie wskazuje na zepsucie tych części to wymieniam koszt nie duży ale po tylu latach ma prawo coś już być słabe. Teraz myślę nad przeplywką jakiej firmy brać jak coś? W taka pogodę jak jest teraz ic przydalby sie wiekszy no ale czas pokaże.
-
A4 b6 1.8t
Aktualizacja 02.08.2018 Błąd czujnika wału korbowego, czek się nie świecił ale błąd powracał trzeba było zmienić czujnik przy okazji zmieniłem 2 zawory odmy na oryginały. ae474a444980be37c1a70649274b.webp
-
A4 b6 1.8t
https://youtu.be/q7qNMclU5J0
-
A4 b6 1.8t
Aktualizacja 22.07.2018r W końcu wpadła skórka na ręczny i mieszek od @biggman polecam kupiłem też inna gałkę fajnie teraz wygląda wszystko w czerwonej nici. Założyłem też listwy sline. Dwa tygodnie temu kupiłem z laminatu za 270 zł, żadna ale to żadna listwa nie pasowała musiałem niestety oddać dla sprzedawcy który stwierdził że jestem pierwszy który ma problem z montażem. Niestety nawet drzwi nie mogłem otworzyć. Bardzo mi się spodobały no i kupiłem oryginalne za dokładnie 185 zł tylko musiałem pomalować.
-
A4 b6 AVF static
A było tak pięknie
-
A4 b6 1.8t
Aktualizacja 21.07.2018 w końcu założony dp, wam też tak drastycznie zmienił się dźwięk u mnie zaczęło tak metaliczne pierdzieć ?? Założony został też nowy zawór dv i przy okazji złącze elastyczne tłumika
-
A4 B6 Avant by FrondSide
No i spoko też wytne sobie
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Nie wiem właśnie. Mam kupiony dp i zastanawiam się czy od razu wywalić środkowy. Czekam na film od Ciebie
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Rozumiem też tak chce zrobić ale dużo osób pisze że się jechać nie da bo wpada w dziwny rezonans
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Wycieles pychę środkową zostawiłes oryginalne końcowe jak to brzmi ? Duzo osób odradza coś takiego.
-
A4 b6 sline 1.8t quattro bfb
Po założeniu ic zderzak pasuje normalnie ?
-
A4 b6 1.8t
200 koni to max na ośke tak mi się wydaje
-
A4 b6 1.8t
Audi ogarnięta mechanicznie czas pomyśleć o zwiększeniu mocy i co zrobić żeby wyszło 180 koni ? (Jeśli seria jest zdrowa) myślę nad: Downpipe (kupione) Przelot Ic z bexa? Wtryski bex? Filtr stozkowy w obudowie Sztywny tip Większe hamulce
-
A4 b6 1.8t
Poszło priv
-
A4 b6 1.8t
- [B6 Sedan] 1.8T BEX, Quattro, 2xS-Line, 1BV/B12 Pro-Kit , Recaro, Bose / Zioowo
Nie robić zbyt dużo kilometrów?- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ja kupiłem próbowałem ale niestety poszło w śmieci nie na moje nerwy. Twoje pięknie wyszło- A4 B6 Avant by FrondSide
Końcówki ile mają mm ?- A4 b6 1.8t
Zastanawiałem się nad ate pd. Ale zamówiłem rozrząd, hamulce i trochę już poszło kasy A wymieniłem tylko i wyłącznie bo piszczały. Następnym razem zapytam się tego pana Co tak się zna co mam zamówić - [B6 Sedan] 1.8T BEX, Quattro, 2xS-Line, 1BV/B12 Pro-Kit , Recaro, Bose / Zioowo