Treść opublikowana przez marekgolczynski
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Pisałem reklamację na opony chyba sześć razy i tyle samo odwołań nigdy nie uznali :/ ile miałeś swoje ?
-
A4 b6 1.8t
Pytałem się na grupie fb ale nikt mi nic nie doradzil. A niestety jestem zielony A musiałem w ten sam dzień zamówić gdyż jest mi samochód potrzebny Mam nadzieję że ta będzie mi służyć
-
A4 b6 1.8t
aktualizacja 10.04.2018 turbo zamontowane, brak jakichkolwiek odczuć w przyśpieszaniu jak było tak jest, tyle że jej nie słychać Muszę sie odkuć finansowo do dalszej pracy co zostało ? kpl zawieszenie sprężyny obniżające skóra do środka dystanse już zamówione hamownia dokładka z cupry szukanie jakiś okazji (kierownica, gril inny, dokładki na drzwi sline) jak ktoś ma coś na sprzedaż piszcie
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Powiedz mi ten filtr powietrza w porównaniu do wkładki k&n jak wypada lepiej gorzej ?
-
A4 b6 1.8t
aktualizacja 09.04.2018r. droga do pracy jazda 150 km/h wyprzedziłem skodę okazało się że to policja 200zł 5 pk Postawiłem na wymianę rozrządu po ściągnięciu przewodów intercoolera okazało się że turbo rzyga olejem :/ trudno zamółwiłem turbawke z inter carsu firmy 3k reman . 1400 zł ale będę już spał spokojnie mam nadzieje że na razie koniec niespodzianek
-
A4 b6 1.8t
Błotniki malowane były ktoś już zrobił na szczęście:D
-
A4 b6 1.8t
-
Sprezyny obniżające jakie mts eibach
Witam jakie sprezyny obniżające avant b6 1.8t napęd przód. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7246638442 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7016172237 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5157776139
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Kurde dużo koni scigamy się:D ?
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Ja się montuje na ta oryginalna ?
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Fajna ta lotka
-
A4 b6 1.8t
-
A4 b6 1.8t
-
A4 b6 1.8t
Aktualizacja 07.04.2018 Wielkie sprzątanie. Dziś mam wolne od pracy z racji tego że mam darmową myjnie więc wpadło 30 minut kąpieli po przyjeździe do domu odkurzanie plus "pranie" tapicerki trochę jest odór od poprzedniego właściciela Później postanowiłem przyciemnić kierunki, u kogoś widziałem i się spodobało to sru po folie 10 minut i ''baarrdzo dobra robota panie majster'' A na dobitkę polerowanie wydechu całkiem nieźle poszło mimo że był to pierwszy raz foto relacja zgodnie z opisem
-
Moja Bestyjka: A4 B6 2001/2 3.0 Q ASN LZ9W Avant Xenon. Mody na S4
Bardzo fajna, jak będę mail zniżki większe ogarnę sobie taka bo narazie tragedia, zjedzą młodych kierowców :/
-
A4 b6 1.8t
jakąś sesje muszę zrobić bo mam tylko jedno dziś w warsztacie wymienili mi pasek pk skf, napinacz ina, i sprzęgłko altka też ina. sprzedałem też megane kilka minut temu to jutro umówię sie na rozrząd i mam pytanie jeśli nie słychać łańcucha wymianiać ? czy sam napinacz? czy wgl nie ruszać??
-
A4 b6 1.8t
witam mam 24 lata moim pierwszym samochodem był fiat marea bardzo fajne autko po tym miałem megane 1 classic które użytkowałem około 2 lat. bezawaryjne autko ale nudne po tym kupiłem megane 2 które mam do teraz używałem je 6 miesięcy włożyłem 7 tysięcy i miałem już dość. od tygodnia mam audi a4 b6 1.8t 150 km, kupiłem je ze względu że mi się podoba jest to 2002 rok. silnik 1.8t 150 koni skrzynia 5 biegów napęd na przednią oś. co zrobiłem uszczelka pokrywy rurka odmy zaślepka bloku silnika olej filtr motul 5w 40 jutro stawiam na pasek i napinacz i osłone pod silnik bo nie było co do zrobienia : jak megane się sprzeda to zrobie rozrząd świece i coś może wpadnie chciałbym tyż skoczyć na hamownie zobaczyć ile wypluję koni dać dystanse obniżyć przelot ale najpierw ma być mechanicznie sprawna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich mam na imię Marek mam 24 lata pracuje w dużym warsztacie jako obsługa mechaników zamawiam części na bieżące naprawy itp. Moim pierwszym samochodem był Fiat Marea 1.8 115 km póżniej kupiłem megane 1 classic 2002 rok 1.4 95 koni po 2 latach bezawaryjnej jazdy kupiłem Megane 2 1.6 16v 115 km i po włożeniu w nia około 6 tysięcy skusiłem się na audi. i od trzech dni jestem posiadaczem audi a4 b6 1.8 t 150 koni i od dwóch dni stoi na warsztacie robie wycieki, filtry oleje nic groźnego