Treść opublikowana przez Tzw1.8tBEX
- temat do kasacji
-
Odkrecające się śruby.
podpora turbiny jest za montowana ? śruby maja być bardzo mocno dokrecone..
-
Po remoncie słaba kompresja
mechanik złodziej?!
-
Jaki olej do 1.8t
ravenol vst 5w40 liqui moly 5w40 lub motul 5w40 innych nie lej nawet jak będzie miał 500kkm
-
A4 B6 1.8T problem z napinaczem rozrządu
jaką oliwę lejesz?
-
A4 B6 1.8T problem z napinaczem rozrządu
czy on czasem podczas spokojnej jazdy nie powinien pokazywac innych wartości? tzn coś jak u mnie? u ciebie jest non stop OFF Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...
- brak mocy
-
a4 b6 1.8T Silnik długo się nagrzewa i szybko traci temperaturę
tak
-
a4 b6 1.8T Silnik długo się nagrzewa i szybko traci temperaturę
sądzę że tak do wymiany w 1 okienku ma być 100-102 stopnie wtedy ma nie znacznie urosnąć w drugim czyli 10-15 stopni
-
brak mocy
zacznij od zrobienia logów 2+33 3+20 115+118
-
a4 b6 1.8T Silnik długo się nagrzewa i szybko traci temperaturę
wejdz na grupę 130 bodajże 1 okienko czujnik g62 drugie ten na wyjściu Z chłodnicy 3 okienko stopień % otwarcia termostatu w 1 okienku ma być 100stopni wtedy ma rosnąć w drugim okienku temp. sprawdz najpierw na zimnym aucie na postoju czy tqk jest.jeżeli jest ok to przyjedź się popatrz na oba okienka co się dzieje . może termostat się zacinac .
-
Diagnoza Napinacza Łańcucha rozrządu
dobra dzięki wielkie
-
Diagnoza Napinacza Łańcucha rozrządu
Witam z ciekawosci pytam.. przy lekkim przyspieszaniu/stalej predkosci napinacz grupa (90,91) pokazuje mi wartosci [ 21 CF ] [ON] przy pelnym bucie jest (0,-1 CF) [OFF] na postoju rowniez wartosci wokół 0 CF czy tak powinno byc? dodam ze na zimnym slychac go sekunde 300kkm przebiegu pozdrawiam takie logi na szybko udalo mi sie zrobic Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
ANALIZA LOGÓW 1.8T APP
wydaje mi się że to jest zwykła k03 i wtryski 280cc
-
ANALIZA LOGÓW 1.8T APP
dołem idzie bardzo ubogo A potem sonda nic nie pokazuje tak?
-
ANALIZA LOGÓW 1.8T APP
tutaj regulator jest na Listwie paliwowej tak?
-
ANALIZA LOGÓW 1.8T APP
na jalowym czasy wtryskow skaczą do 16.50 wtedy czuć szarpniecie być może oprócz zoranego softu jednak coś z paliwem tzn któryś wtrysk leje lub regulator ciśnienia strzelił
-
ANALIZA LOGÓW 1.8T APP
napięcie sondy lambda jest dobre? Bo u mnie w bexie schodzi z 1660v do 600 tutaj jest całkiem inaczej
-
ANALIZA LOGÓW 1.8T APP
kolega tak kupił z Włoch od 5 lat tak jeździł nawet nie wiedział że Soft jest zmieniony wszystko oryginalne pewnie katalizator też jest czasami czuć jest od jakiegos czasu wypadanie zaplonow na jalowym rozrządu nie wiem jakie grupy bo w 90 93 niema nic
-
ANALIZA LOGÓW 1.8T APP
witam prosze o analize logow kolegi 1.8t kod silnika APP 115+118 http://vaglogi.pl/log-115_118_c744di3.html 02+33 http://vaglogi.pl/log-002_033_CnAvOI1.html 03+20 http://vaglogi.pl/log-003_020_61A26m8.html statystyczny 32 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum na jałowym czasami jakby zaplon wypadał takie odczucie
-
Kupie uzywany intercooler kit a4b6
Tak jak w temacie posiada ktoś kompletny intercooler kit a4b6 1.8t???
-
LOGI 1.8T A4B6 quattro chip 220/340
sam tego nie robiłem.. tak wiec oddaje tam gdzie zj***li.
-
LOGI 1.8T A4B6 quattro chip 220/340
Może w tym warsztacie jakiś chiński "Bosch" wrzucili ????
-
LOGI 1.8T A4B6 quattro chip 220/340
Patrzyłem i jest Bosch... na starym n75 było to samo więc kupiłem nowy przez chwilę było lepiej i znowu to samo weze nowe kupowałem bo te stare za krótkie były do nowego tipa
-
LOGI 1.8T A4B6 quattro chip 220/340
od predkosci 160+ przy w miare normalnym przyspieszaniu jest wszystko ok problem zaczyna sie przy calym gazie jedzie/muli/jedzie/muli