Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzw1.8tBEX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tzw1.8tBEX opublikował(a) temat w 1.8T
    nie wiem gdzie usunąć xd sorry
  2. podpora turbiny jest za montowana ? śruby maja być bardzo mocno dokrecone..
  3. mechanik złodziej?!
  4. Tzw1.8tBEX odpowiedział(a) na Monsulek temat w 1.8T
    ravenol vst 5w40 liqui moly 5w40 lub motul 5w40 innych nie lej nawet jak będzie miał 500kkm
  5. jaką oliwę lejesz?
  6. czy on czasem podczas spokojnej jazdy nie powinien pokazywac innych wartości? tzn coś jak u mnie? u ciebie jest non stop OFF Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...
  7. Tzw1.8tBEX odpowiedział(a) na patis33 temat w 1.8T
    taki ma być
  8. sądzę że tak do wymiany w 1 okienku ma być 100-102 stopnie wtedy ma nie znacznie urosnąć w drugim czyli 10-15 stopni
  9. Tzw1.8tBEX odpowiedział(a) na patis33 temat w 1.8T
    zacznij od zrobienia logów 2+33 3+20 115+118
  10. wejdz na grupę 130 bodajże 1 okienko czujnik g62 drugie ten na wyjściu Z chłodnicy 3 okienko stopień % otwarcia termostatu w 1 okienku ma być 100stopni wtedy ma rosnąć w drugim okienku temp. sprawdz najpierw na zimnym aucie na postoju czy tqk jest.jeżeli jest ok to przyjedź się popatrz na oba okienka co się dzieje . może termostat się zacinac .
  11. dobra dzięki wielkie
  12. Witam z ciekawosci pytam.. przy lekkim przyspieszaniu/stalej predkosci napinacz grupa (90,91) pokazuje mi wartosci [ 21 CF ] [ON] przy pelnym bucie jest (0,-1 CF) [OFF] na postoju rowniez wartosci wokół 0 CF czy tak powinno byc? dodam ze na zimnym slychac go sekunde 300kkm przebiegu pozdrawiam takie logi na szybko udalo mi sie zrobic Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  13. Tzw1.8tBEX odpowiedział(a) na Tzw1.8tBEX temat w 1.8T
    wydaje mi się że to jest zwykła k03 i wtryski 280cc
  14. Tzw1.8tBEX odpowiedział(a) na Tzw1.8tBEX temat w 1.8T
    dołem idzie bardzo ubogo A potem sonda nic nie pokazuje tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.