Panowie przymierzam się powoli do zmiany tarcz i klocków przód z racji tego iż tarcze powoli się kończą.
Moją uwagę przykuły dwa komplety, a mianowicie:
Tarcze wraz z klockami Zimmerman:
https://allegro.pl/oferta/zimmermann-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-b7-6089015904
Ew. tarcze ATE z klockami: https://allegro.pl/oferta/ate-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-b7-288mm-7369878569
Które z powyższych byście mogli polecić ?
Dodam iż silnik 2.0 TDi BPW Multitronic, a jeżdżę głównie do miasta czasami jakieś trasy.
Nie jeżdżę zbyt szybko.
Piona! :)