Treść opublikowana przez kamilloo2188
-
[ Nie działa radio Concert II po wymianie ]
To znaczy ? Sprawdzałem na niebiesko czerwonym i brązowym ? Sorry ale nie znam się na tym dlatego pytam
-
[ Nie działa radio Concert II po wymianie ]
Sprawdziłem. We wtyczce zasilającej jest napięcie, radio nadal nie chce się włączyć ??
-
[ Jak sprawdzić napięcie we wtyczce ]
Ok dzięki za pomoc. Czyli wpiąć się w te dwa kabelki o których wspomniałes ?
-
[ Jak sprawdzić napięcie we wtyczce ]
Ok dziękuję, a czy możesz mi napisać który kabel z miernika pod który kabel we wtyczce ? Czerwony gdzie i czarny gdzie ? Sorry nie chce mi się filmik załadowac
-
[ Jak sprawdzić napięcie we wtyczce ]
Witam. Mam pytanie jak sprawdzić czy jest napięcie we wtyczce od radia miernikiem ? Wiem, że to pewni nic trudnego ale ponieważ nigdy tego nie robiłem wolę Was zapytać dzięki
-
[ Nie działa radio Concert II po wymianie ]
Ok sprawdzę
-
[ Nie działa radio Concert II po wymianie ]
Tak. Bezpieczniki są ok. Radio sprawne bo sprawdzone w innym aucie
-
[ Nie działa radio Concert II po wymianie ]
Witam. Sprawa wygląda tak, radio Concert II było sprawne, niestety wylała się ciecz z kubka który był w uchwycie na radio, radio masła działał ale wyświetlacz zaczął gubić piksele, po jakimś czasie całkiem zgasł a radio przestało grać, kupiłem inne radio podłączyłem i zero reakcji. Sprawdzałem na vcds nie ma żadnych błędów. Jaka może być przyczyna ? Dzięki za pomoc
-
[ Radio Concert II nie reaguje]
Witam, sprawa wyglada tak, mialem lekko zalane radio, skutkowalo to tym, ze wyswietlacz podswietla,ale nie widac co jest na nim napisane, ale radio gralo. Po jakims czasie radio zgaslo, nie gralo, nie reagowalo. Wlozylem inne radio, na 100 procent sprawne, i zero reakcji Prosze o pomoc, moze ktos wie co jest przyczyna
-
[Wylaczenie tylnej wycieraczki]
Witam, mam pytanie, czy idzie wylaczyc tylna wycieraczke na stale? za pomoca vcds? auto a4 b6 avant 2003 dziekuje za odpowiedz
-
[ kodowanie pilota, kluczyka ]
Vag com to to samo ? Sprobuje
-
[ kodowanie pilota, kluczyka ]
Witam. Po wymianie bateria zakodowalem kluczyk od audi w sposób jak na filmie, zadziałało, centralny zamek zaczął działać z pilota. Dziś rano niestety przestał, wie ktoś może co jest przyczyną takiego zachowania? Poniżej zamieszczam link w jaki sposób kodowalem kluczyk https://www.google.pl/search?q=kodowanie%2Bkluczyka%2Baudi%2Ba4%2Bb6&sxsrf=AOaemvJMEKflc_6J_I9jUzXDAUq8qdjyhQ:1630989702729&source=hp&ei=hu02YdGQKozDgAadhp2ACQ&oq=kodowanie%2Bkluczyka%2Baudi%2Ba4%2Bb6&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBABGAAyBQgAEIAEMgUIABCABDIGCAAQFhAeMgYIABAWEB4yBggAEBYQHjIGCAAQFhAeMgUIABDNAjIFCAAQzQI6BAgjECc6BAgAEENQV1ivCWCOFmgAcAB4AIABlQSIAbAMkgEHMy0yLjEuMZgBAKABAQ&sclient=mobile-gws-wiz-hp WWW.GOOGLE.PL
-
Podłączenie moduł Bluetooth pod radio Concert w Audi A4 B6
Udało się podłączyć bez żadnego problemu, dzięki za pomoc
-
Podłączenie moduł Bluetooth pod radio Concert w Audi A4 B6
O taką odpowiedź mi chodziło, dzięki wielkie! Czyli rozumiem, że musze przytrzymać przycisk CD aż pokaże się cdc ? Powiedz jeszcze jeśli możesz gdzie najlepiej podpiąć masę ?
-
Podłączenie moduł Bluetooth pod radio Concert w Audi A4 B6
Kupiłem w takim celu aby odtwarzać muzykę z telefonu np, YouTube , nie zadziała ?
-
Podłączenie moduł Bluetooth pod radio Concert w Audi A4 B6
Witam . Mam pytanko. Kupiłem moduł Bluetooth pod radio concert 2 audi a4 b6. Podłączenie banalne. Ale nie wiem co trzeba dalej zrobić aby sparować z telefonem, czy trzeba coś ustawić na radiu ? Proszę o pomoc Niżej przesyłam zdjęcia
-
Problem z temperaturą
Dokładnie. Jeśli ktoś miał podobny problem i go rozwiązał lub wie jak to zrobić prosimy o pomoc
-
Problem z temperaturą
Tak, działa. Chłodzi świetnie Problem w tym że jak z LO przełączę na 18 stopni to od razu wieje gorącym Choć nie zawsze
-
Problem z temperaturą
Podpiąłem kompa, żadnych błędów
-
Problem z temperaturą
Ok dzięki
-
Problem z temperaturą
Witam. Mam taki problem, a mianowicie gdy przełączam temperaturę klimatyzacji z LO czyli najniższą na 18 stopni to od razu wieje gorącym. Wiecie może co może być tego przyczyną ? B6 1.8t 2003 r
-
Dziwne zachowanie obrotomierza-filmik
Dzięki za sugestię, wyczyściłem przepływomierz i wszystko wróciło do normy. Obrazy też lekko falowały na luzie na zimnym, teraz jest ok
-
Dziwne zachowanie obrotomierza-filmik
Witam. Mój obrotomierz od jakiegoś czasu zaczął się dziwnie zachowywać mianowicie na postoju po dodaniu gazu np do 5 tys jakąś dłuższą chwilę zatrzymuje się na tych obrotach po czym szybko spada, hmmm. Miał ktoś może podobny przypadek ? Dodaje filmik VID_20210501_112512.mp4
-
Zbyt uboga mieszanka....
Ok, wyslalem na pw czekam na jakas wiadomosc od Ciebie
-
Zbyt uboga mieszanka....
ok, dasz maila?