Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilloo2188

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilloo2188

  1. To znaczy ? Sprawdzałem na niebiesko czerwonym i brązowym ? Sorry ale nie znam się na tym dlatego pytam
  2. Sprawdziłem. We wtyczce zasilającej jest napięcie, radio nadal nie chce się włączyć ??
  3. Ok dzięki za pomoc. Czyli wpiąć się w te dwa kabelki o których wspomniałes ?
  4. Ok dziękuję, a czy możesz mi napisać który kabel z miernika pod który kabel we wtyczce ? Czerwony gdzie i czarny gdzie ? Sorry nie chce mi się filmik załadowac
  5. Witam. Mam pytanie jak sprawdzić czy jest napięcie we wtyczce od radia miernikiem ? Wiem, że to pewni nic trudnego ale ponieważ nigdy tego nie robiłem wolę Was zapytać dzięki
  6. Tak. Bezpieczniki są ok. Radio sprawne bo sprawdzone w innym aucie
  7. Witam. Sprawa wygląda tak, radio Concert II było sprawne, niestety wylała się ciecz z kubka który był w uchwycie na radio, radio masła działał ale wyświetlacz zaczął gubić piksele, po jakimś czasie całkiem zgasł a radio przestało grać, kupiłem inne radio podłączyłem i zero reakcji. Sprawdzałem na vcds nie ma żadnych błędów. Jaka może być przyczyna ? Dzięki za pomoc
  8. Witam, sprawa wyglada tak, mialem lekko zalane radio, skutkowalo to tym, ze wyswietlacz podswietla,ale nie widac co jest na nim napisane, ale radio gralo. Po jakims czasie radio zgaslo, nie gralo, nie reagowalo. Wlozylem inne radio, na 100 procent sprawne, i zero reakcji Prosze o pomoc, moze ktos wie co jest przyczyna
  9. Witam, mam pytanie, czy idzie wylaczyc tylna wycieraczke na stale? za pomoca vcds? auto a4 b6 avant 2003 dziekuje za odpowiedz
  10. Vag com to to samo ? Sprobuje
  11. Witam. Po wymianie bateria zakodowalem kluczyk od audi w sposób jak na filmie, zadziałało, centralny zamek zaczął działać z pilota. Dziś rano niestety przestał, wie ktoś może co jest przyczyną takiego zachowania? Poniżej zamieszczam link w jaki sposób kodowalem kluczyk https://www.google.pl/search?q=kodowanie%2Bkluczyka%2Baudi%2Ba4%2Bb6&sxsrf=AOaemvJMEKflc_6J_I9jUzXDAUq8qdjyhQ:1630989702729&source=hp&ei=hu02YdGQKozDgAadhp2ACQ&oq=kodowanie%2Bkluczyka%2Baudi%2Ba4%2Bb6&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBABGAAyBQgAEIAEMgUIABCABDIGCAAQFhAeMgYIABAWEB4yBggAEBYQHjIGCAAQFhAeMgUIABDNAjIFCAAQzQI6BAgjECc6BAgAEENQV1ivCWCOFmgAcAB4AIABlQSIAbAMkgEHMy0yLjEuMZgBAKABAQ&sclient=mobile-gws-wiz-hp WWW.GOOGLE.PL
  12. Udało się podłączyć bez żadnego problemu, dzięki za pomoc
  13. O taką odpowiedź mi chodziło, dzięki wielkie! Czyli rozumiem, że musze przytrzymać przycisk CD aż pokaże się cdc ? Powiedz jeszcze jeśli możesz gdzie najlepiej podpiąć masę ?
  14. Kupiłem w takim celu aby odtwarzać muzykę z telefonu np, YouTube , nie zadziała ?
  15. Witam . Mam pytanko. Kupiłem moduł Bluetooth pod radio concert 2 audi a4 b6. Podłączenie banalne. Ale nie wiem co trzeba dalej zrobić aby sparować z telefonem, czy trzeba coś ustawić na radiu ? Proszę o pomoc Niżej przesyłam zdjęcia
  16. Dokładnie. Jeśli ktoś miał podobny problem i go rozwiązał lub wie jak to zrobić prosimy o pomoc
  17. Tak, działa. Chłodzi świetnie Problem w tym że jak z LO przełączę na 18 stopni to od razu wieje gorącym Choć nie zawsze
  18. Podpiąłem kompa, żadnych błędów
  19. Ok dzięki
  20. Witam. Mam taki problem, a mianowicie gdy przełączam temperaturę klimatyzacji z LO czyli najniższą na 18 stopni to od razu wieje gorącym. Wiecie może co może być tego przyczyną ? B6 1.8t 2003 r
  21. Dzięki za sugestię, wyczyściłem przepływomierz i wszystko wróciło do normy. Obrazy też lekko falowały na luzie na zimnym, teraz jest ok
  22. Witam. Mój obrotomierz od jakiegoś czasu zaczął się dziwnie zachowywać mianowicie na postoju po dodaniu gazu np do 5 tys jakąś dłuższą chwilę zatrzymuje się na tych obrotach po czym szybko spada, hmmm. Miał ktoś może podobny przypadek ? Dodaje filmik VID_20210501_112512.mp4
  23. Ok, wyslalem na pw czekam na jakas wiadomosc od Ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.