Treść opublikowana przez kamilloo2188
-
Zbyt uboga mieszanka....
Wczesniej tego nie bylo, wczesniej to znaczy przed instalacja LPG
-
Zbyt uboga mieszanka....
Falujace obroty dokladniej widac w drugiej czesci filmu, wtedy tez lekko trzesie autem....
-
Zbyt uboga mieszanka....
Dodatkowo wrzucam filmik jak zachowuje się wskazówka obrotomierza zaraz po odpaleniu na zimnym ( falujące obroty ) VID_20210424_080533.mp4
-
Zbyt uboga mieszanka....
Kurcze niestety nie moge przeslac. Logi zapisaly mi sie w jakim dziwnym formacie pliku:( Moze ktos z Was wie dlaczego? Logi robilem za pomocom VAG COM 311.2
-
Zbyt uboga mieszanka....
Ok dzieki
-
Zbyt uboga mieszanka....
Zrobilem logi statyczne i dynamiczne, lecz zapisaly mi sie w jakims nie wiadomym pliku w sensie, ze jak otworze to wyskkuja same cyferki, nie ma tabelek... Nie wiecie jak to skonwertowac?
-
Zbyt uboga mieszanka....
ok, dzieki
-
Zbyt uboga mieszanka....
Jakie logi zrobić ? I jak to później ustawić ?
-
Zbyt uboga mieszanka....
Dokładnie. Chodzi mi o konkretnego tunera, jest w stanie to zrobić ?
-
Zbyt uboga mieszanka....
Witam. Od jakiegoś czasu na desce pojawiła się kontrolka silnika. Sprawdziłem błąd i jest to zbyt uboga mieszanka ... Czy jeśli wybiorę się do osoby zajmującej się chiptuningiem , jest ona wstanie to ogarnąć ? Proszę o pomoc
-
[ Jaki kod do sterownika silnika 1.8 T BEX ]
Dawke startowa paliwa
-
[ Jaki kod do sterownika silnika 1.8 T BEX ]
-
Błędy silnika, proszę o pomoc
Witam, zapalila mi sie kontrolka silnika wiec podpialem kompa i sa nastepujace bledy : dodam ze bledy pojawily sie po zamontowaniu instalacji gazowej ( KME ) wczesniej bledow nie bylo
-
[ Jaki kod do sterownika silnika 1.8 T BEX ]
Nie Banan, chodzi o kod, podesle zdjecie, moze skojarzysz o co chodzi....
-
[ Jaki kod do sterownika silnika 1.8 T BEX ]
Jest potrzebny kod kolego
-
[ Jaki kod do sterownika silnika 1.8 T BEX ]
Wiesz co nie wiem na 100 % jaki to kod, uzywam Vag Com i kabel Viaken. Jest to audi a4 b6
-
[ Jaki kod do sterownika silnika 1.8 T BEX ]
Witam Panowie, moze ktos z Was wie jaki jest kod do sterownika silnika dla 1.8 T BEX Chodzi mi ten kod ktory trzeba wpisac w Vag-u aby wejsc w opcje zmiany parametrow pracy silnika Prosze o pomoc, dzieki
-
Błędy silnika, proszę o pomoc
-
Powinien zgasnac, czy też nie? Korek wlewu oleju
Witam, czy w uruchomionym silniku 1.8t na po odkreceniu korka wlewu oleju silnik powinien zgasnac czy też nie? Jak powinien pracować? Może ktoś z Was wiem, proszę o podpowiedź Pozdrawiam
-
Układ SAI, czy ktoś by mi to usunął?
Dzieki, ale i tak bym potrzebowal jakis konkretnie tlumaczacy schemat DWÓCH
-
Układ SAI, czy ktoś by mi to usunął?
Najlepiej byloby zrobic to samemu, lecz nie do konca wiem jak, robie cos tam czasami przy aucie, nie mam dwuch lewych rak Szukalem jakis rysynkow, ale nie bardzo to ilustruja Moze moglbys pomoc, jakos lepiej wytlumaczyc czy zrobic rysunek pogladowy? co to jest to kombi?
-
Układ SAI, czy ktoś by mi to usunął?
Witam, potrzebowalbym zdemontowac uklad Sai poniewaz jest juz bardzo glosny, a chyba nie jest jakos bardzo potrzebny, czy ktos moglby mi zaoferowac taka usluge? Oczywiscie odplatnie:) okolice Poznania, Gniezna
-
Problem z konfiguracją VCDS
Udało się! Dzięki wielkie za pomoc panowie !
-
Problem z konfiguracją VCDS
To drugie okno wyskakuje jako pierwsze. PROSZE POMOZCIE
-
Problem z konfiguracją VCDS
Gdy klika ikonek Vagcompl, zanim program się uruchomi wyskakują kolejno takie informacje jak na fotkach