Treść opublikowana przez kamilloo2188
-
Czujnik ciśnienia spalin DPF
-
Czujnik ciśnienia spalin DPF
A wiesz może co się może stać jeśli jakiś dłuższy czas nie był wymieniony ten czujnik A na kompie pokazuje że to błąd od niego ?
-
Czujnik ciśnienia spalin DPF
Dzięki za odpowiedź
-
Czujnik ciśnienia spalin DPF
Witam, czy czujnik ciśnienia spalin musi być oryginalny, może być jakiś zamiennik ? Jak tak to jaki polecacie ? Dzięki i pozdrawiam
-
Trzęsie autem
Ok dzikei za podpowiedzi. Wczoraj był mechanik dziś bierze auto. Pozostaje tylko się modlić żeby to nie było nic poważniejszego;)
-
Trzęsie autem
Nie pali na jeden tłok, miał ktoś kiedyś taki przypadek?
-
Trzęsie autem
Czekam na mechanika, ma byc dzis, dam znac
-
Trzęsie autem
Rozumiem, że przyczyn może byc dużo. Trzęsie całym autem, dodam że stało się to nagle podczas jazdy
-
Trzęsie autem
Podczas jazdy jak i na postoju. Zaczęło tak się dziać nagle w trakcie jazdy
-
Trzęsie autem
Witam, przed chwilą wracając do domu zaczęło mi na Maxa Trzasc autem, co to może być?
-
Malowanie zaciskow hamulcowych - Jaki kolor ?
W sumie racja, ale jakość do czerwonych nie jestem przekonany
-
Malowanie zaciskow hamulcowych - Jaki kolor ?
Serio nie będzie wstydu?;) A może lepiej na czarno lub jakiś grafit?
-
Malowanie zaciskow hamulcowych - Jaki kolor ?
Kurczę, jednak czerwony raczej mi nie podejdzie....Ale dzięki za zdanie. Czekam na więcej;)
-
Malowanie zaciskow hamulcowych - Jaki kolor ?
Witam, cały czas się zastanawiam nad pomalowaniem zaciskow hamulcowych tylko na jaki kolor ? Kolor auta to Lavagrau, czyli ciemny, nie czarny, bardziej taki bardzo ciemny brąz Zamieszczam zdjęcie poglądowe co do koloru nadwozia Podajcie swoje propozycje *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony
-
Nadkole - prawe czy lewe ?
Dzięki za info, a powiedz prawa strona czyli strona pasażera ?
-
Nadkole - prawe czy lewe ?
Witam, prosze o pomoc, mianowocie czy ktos wie czy jest to nadkole prawe czy lewe ? Nr czesci : 8K0 821 172 G i czy nadkole od sedana pasuje do kombi chodzi tu oczywiście o przód dzięki
-
Lusterko wsteczne - problem ?
Dzieki wielkie. Wskoczylo ?
-
Lusterko wsteczne - problem ?
Dzieki. Sprobuje zrobic tak jak piszesz pozdrawiam
-
Lusterko wsteczne - problem ?
Witam. Mam problem. Może jest on dość banalny ale przy myciu szyb uderzylem reka w lusterko po czym się wypielo. Więc teraz wisi na kabelku i za nic nie mogę go zapiac na swoje miejsce. Może wie ktoś jak to powinno się robić prawidłowo, proszę o pomoc
-
Jaki czujnik różnicy ciśnień DPF ?
Ile u Cb ?;)
-
Jaki czujnik różnicy ciśnień DPF ?
Dzięki. Jakieś linki ?
-
Jaki czujnik różnicy ciśnień DPF ?
Witam. Jakiej firmy polecacie czujnik różnicy ciśnień Pdf?
-
Montaż dokladki zderzaka S LINE
Witam Panowie, Czy ma ktoś może schemat montażu dokladki zderzaka s line zderzak oczywiście oryginalny dokładna też. Audi a4 b8 rok 2010 Avant Dzieki
-
Uszkodzony wyswietlacz? Prosze o pomoc
Wyświetlacz dotarł, zamontowany, wszystko sprawne, stan bardzo dobry, jestem zadowolony Dzięki za pomoc Panowie
-
Uszkodzony wyswietlacz? Prosze o pomoc
Ok dzięki. Powinni przyjść jutro zamontuje I dam znać