Treść opublikowana przez kamilloo2188
-
Wysokość składki OC za A4 B6
Żadnego mandatu nie miałem Na rankomacie najniższe 1100 Dzięki za info będę szukał
-
Wysokość składki OC za A4 B6
Widzi Pan to jest jeszce tanie,.a ja mam 100% więcej ? Coś mi tu nie pasuje ?:(
-
Wysokość składki OC za A4 B6
Ja wiem że jest dużo warunków które ustosunkowują cenę No ale 100 % więcej za coraz starsze auto ? Patrzylem na ranokamt itp wszędzie około 1000 zł
-
Wysokość składki OC za A4 B6
Cześć Mam takie pytanie Czy ktoś z Was ubezpieczał już w tym roku Audi A4 b6? Chodzi o to że w zeszłym roku płaciłam za ubezpieczenie podstawowe około 500 zł A w tym najtańsza polisa jaka znalazłem to ponad 1000 Zł Czy ubezpieczenia tak poszły w górę czy co jest grane ? Może ktoś wie coś na ten temat ? Dzięki
-
Czy A4 B8 Allroad ma zawieszenie pneumatyczne?
Rozumiem Dzięki za pomoc
-
Czy A4 B8 Allroad ma zawieszenie pneumatyczne?
Na pewno ? Bo dzwoniłem do jednego sprzedawcy i mówił, że duży plus że jego auto nie ma pneumatyczne go zawieszenia Czy ściema ? Sorry nie znam się za dobrze
-
Czy A4 B8 Allroad ma zawieszenie pneumatyczne?
Ale chodzi mi o wersję Allroad? One nie mają pneumatycznego ?
-
Czy A4 B8 Allroad ma zawieszenie pneumatyczne?
Witam Mam takie pytanie czy każde Audi A4 B8 allroad ma zawieszenie pneumatyczne?
-
Program VCDS lub VAG COM
Dzięki A ktoś może wie jakie kroki trzeba poczynić przy takim bledzie ?
-
Program VCDS lub VAG COM
-
Program VCDS lub VAG COM
Nie Tylko pod komputer podłączony Wybacz ale jestem w tym zielony
-
Program VCDS lub VAG COM
-
Program VCDS lub VAG COM
-
Program VCDS lub VAG COM
-
Program VCDS lub VAG COM
Dziękuję za informację;) Pozdrawiam Niestety ten VCDS nie odczytuje portu USB Czy idzie to jakos ustwaic?
-
Program VCDS lub VAG COM
Witam Mam pytanie nie ma może ktoś informacji skąd można ściągnąć Vag com lub VCDS? dzięki
-
Problem z ABS i ESP w A4 B6 1.8T
No to powróz Mniej więcej co to może być hmm
-
Problem z ABS i ESP w A4 B6 1.8T
Tak ja wiem A z doświadczenia ktoś coś wie ?
-
Problem z ABS i ESP w A4 B6 1.8T
Witam wszystkich Mam od jakiegoś czasu problem bodajże z czynnikami hamulca, ABS ? Mianowicie pokazują się takie kontrolki jak przesyłam w zdjęciach i do tego filmik, także licznik przestaje wskazywać prędkość jeśli wyświetla się ten komunikat Proszę o pomoc w miarę możliwości, jeśli ktoś wie o co chodzi Dziękuję VID20240629160923.mp4
-
Jaka jest różnica w przetwornicy pomiędzy xenon a bixenon A4 B6?
Ok dziękuje za odpowiedźi
-
Jaka jest różnica w przetwornicy pomiędzy xenon a bixenon A4 B6?
Dzień dobry Mam takie pytanie, czy jest jakaś różnica między przetwornica do biksenon, a ksenon ? Chodzi o Audi a4 b6 1.8 t Z góry dziękuję za odpowiedź
-
Przerwany kabelek i nie włączające się wentylatory w A4 B6
Dzień dobry Mam problem bo nie włączają sie obydwa wentylatory znalazłem urwane kabelki znajdujace sie blisko wentylatora czy to moze byc przyczyną?
-
Radio Concert pokazuje komunikat Safe
Audi concert i takie samo włożyłem
-
Radio Concert pokazuje komunikat Safe
Ale podobno miało być rozkodowanie ? W sensie miało działać bez kodu ?
-
Radio Concert pokazuje komunikat Safe
Witam Kupiłem nowe stare radio, poprzednie delikatnie się zalało i przestało działać Montując to pokazuje się komunikat Safe? Czy ktoś wie o co chodzi ? Pozdrawiam