Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilloo2188

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilloo2188

  1. Dzięki za odpowiedź Tak coś z wiązką było Dziękuję
  2. dzieki sprawdzam Vcds i wyskakuje mi taki blad czy wiecie co to moze byc? 01535 Control circuit for right headlight range adjusting motor ( V49 ) 30-00-open or short to B+ prosze o pomoc
  3. Dzień dobry właśnie przepalił mi sie żarnik D1S w Audi a4 b6 Mam pytanie czy D2S też będzie pasował ? Pozdrawiam
  4. Z tego co zauważyłem zawieszenie nie wydaje żadnych odgłosów, jest sztywne i zwarte
  5. Dzięki Na biegu jak i na luzie
  6. Cześć od jakiegoś czasu zaczęło mi trząść kierownicy w prawo i lewo nie wiecie co może być przyczyną ? Załączam filmik aczkolwiek nie wiem czy będzie to dobrze widać VID_20230827_081328.mp4
  7. Witam jak w temacie przy wolniejszej jeździe lub przy tym jak się wychodzi z zakrętu i kierownica wraca do pozycji na wprost to ja buja na lewo i prawo, dość mocno można powiedzieć Czy wiecie lub macie jakiś pomysł co to może być? Dziękuję i pozdrawiam
  8. Czyli prawdopodobnie będzie coś tam uszkodzone
  9. Tak jak mówię miałem urwana manetkę prawo wtedy spryski szyb przestały działać ale jakoś to poskładałem i działają, może zasilanie spryskow lamp inaczej podłączone niż spryskiwaczy szyb ?
  10. Na wiązce od lampy wszędzie jest zasilanie
  11. Do lampy ? Jaka to sprawdzić ?
  12. hmmm no nie wiem, nie znam się jakoś szczególnie dlatego Was proszę o pomoc
  13. Wiec przesylam plik z auto sacn-u Auto scan audi a4 b6.txt
  14. A dodam jeszcze, że miałem złamana manetkę prawa od spryskiwaczy właśnie jakoś posługiwałem kabelki i skleilem manetkę. Czy to mogło mieć jakiś wpływ ?
  15. Trudno się ją demontuje ? Ona idzie aż do manetki ?
  16. W sensie wiązkę która idzie od wtyczki w stronę kabiny tak ?
  17. Takie coś mi wyszło
  18. Ok dam znać jutro
  19. Bezpiecznik sprawny, pompka sprawna, sprawdzona na krótko, spryskiwacze się wysuwają i spryskują Jak się sprawdza te błędy w mce ?
  20. tak pytam czy to moze to nic nie zmienialem
  21. Witam Mam problem ze spryskiwaczami reflektorów, mianowicie nie działają, pompka sprawdzona - działa, nie ma zasilania we wtyczce, poziom płynu full, światła włączone ale nie działa Dodam, że wcześniej działa, pewnie jakie kodowanie ? Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak to zakodować w vag com ? Kanał 26 załączam zdjęcie Proszę o pomoc
  22. A nie idzie tego zrobić jakoś z poziomu zamka centralnego aby sygnał otwierania otwierał lusterka w sensie jakoś połączyć zasilanie ?
  23. A czy jest to gdzies opisane na forum jak to zrobić ?
  24. Nie da się jakoś zaingerować w elektronikę aby to się udało ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.