Treść opublikowana przez kamilloo2188
-
Czy żarnik D2S pasuje do A4 B6?
Dzięki za odpowiedź Tak coś z wiązką było Dziękuję
-
Czy żarnik D2S pasuje do A4 B6?
dzieki sprawdzam Vcds i wyskakuje mi taki blad czy wiecie co to moze byc? 01535 Control circuit for right headlight range adjusting motor ( V49 ) 30-00-open or short to B+ prosze o pomoc
-
Czy żarnik D2S pasuje do A4 B6?
Dzień dobry właśnie przepalił mi sie żarnik D1S w Audi a4 b6 Mam pytanie czy D2S też będzie pasował ? Pozdrawiam
-
Trzęsie kierownicą prawo i lewo w A4 B6
Z tego co zauważyłem zawieszenie nie wydaje żadnych odgłosów, jest sztywne i zwarte
-
Trzęsie kierownicą prawo i lewo w A4 B6
Dzięki Na biegu jak i na luzie
-
Trzęsie kierownicą prawo i lewo w A4 B6
Cześć od jakiegoś czasu zaczęło mi trząść kierownicy w prawo i lewo nie wiecie co może być przyczyną ? Załączam filmik aczkolwiek nie wiem czy będzie to dobrze widać VID_20230827_081328.mp4
-
Trzęsie kierownica na zmianę lewo prawo w A4 B6
Ok dzięki
-
Trzęsie kierownica na zmianę lewo prawo w A4 B6
Witam jak w temacie przy wolniejszej jeździe lub przy tym jak się wychodzi z zakrętu i kierownica wraca do pozycji na wprost to ja buja na lewo i prawo, dość mocno można powiedzieć Czy wiecie lub macie jakiś pomysł co to może być? Dziękuję i pozdrawiam
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
Czyli prawdopodobnie będzie coś tam uszkodzone
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
Tak jak mówię miałem urwana manetkę prawo wtedy spryski szyb przestały działać ale jakoś to poskładałem i działają, może zasilanie spryskow lamp inaczej podłączone niż spryskiwaczy szyb ?
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
Na wiązce od lampy wszędzie jest zasilanie
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
Do lampy ? Jaka to sprawdzić ?
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
hmmm no nie wiem, nie znam się jakoś szczególnie dlatego Was proszę o pomoc
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
Wiec przesylam plik z auto sacn-u Auto scan audi a4 b6.txt
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
A dodam jeszcze, że miałem złamana manetkę prawa od spryskiwaczy właśnie jakoś posługiwałem kabelki i skleilem manetkę. Czy to mogło mieć jakiś wpływ ?
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
Trudno się ją demontuje ? Ona idzie aż do manetki ?
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
W sensie wiązkę która idzie od wtyczki w stronę kabiny tak ?
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
Ok dam znać jutro
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
Bezpiecznik sprawny, pompka sprawna, sprawdzona na krótko, spryskiwacze się wysuwają i spryskują Jak się sprawdza te błędy w mce ?
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
tak pytam czy to moze to nic nie zmienialem
-
Kodowanie spryskiwaczy reflektorów
Witam Mam problem ze spryskiwaczami reflektorów, mianowicie nie działają, pompka sprawdzona - działa, nie ma zasilania we wtyczce, poziom płynu full, światła włączone ale nie działa Dodam, że wcześniej działa, pewnie jakie kodowanie ? Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak to zakodować w vag com ? Kanał 26 załączam zdjęcie Proszę o pomoc
-
Jak zrobić lusterka składane z pilota do A4 B6??
A nie idzie tego zrobić jakoś z poziomu zamka centralnego aby sygnał otwierania otwierał lusterka w sensie jakoś połączyć zasilanie ?
-
Jak zrobić lusterka składane z pilota do A4 B6??
A czy jest to gdzies opisane na forum jak to zrobić ?
-
Jak zrobić lusterka składane z pilota do A4 B6??
Nie da się jakoś zaingerować w elektronikę aby to się udało ?