-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Odezwij się 697107006
-
Strefa motocyklistów
Mati stary ale jary . Ja nie wyobrażam sobie życia bez jazdy Enduro . Sorry ale jazda na szosie to same nudy . Chyba że ma się czas na jakieś fajne podróże . A tak po za tym to dziś też Polatane.
-
Strefa motocyklistów
-
Strefa motocyklistów
No no Beskid Hero super impra . A husqa 300 Moto Kottt
-
Strefa motocyklistów
Łysy miałem być ale czasu brakowało . Jestem zakochany na maxa w Enduro latam Ktm exc 450
-
(A4 b8 ) Światła Wsteczne
Witajcie jak w temacie zarowki zalozeone nowe zadne bledy sie nie Palą A ja nie mam wstecznego gdzie szukać??? .Może czujnik św skrzyni ale pytanie jak się dostać???
-
napęd pompy oleju
Zaloz orginal taki jak jest i będzie git
-
napęd pompy oleju
Tak wystarczy wymienić imbus ale wątpię by coś był wyrobiony ściągnąłem miski w 3szt z 2008 R i w każdej imbus zostawał bo był ok A przebiegu 230 tyś 290 tyś i 340 tyś
-
Żarówki H7 do zykłych lamp dorównujące Xenonu - pod LED P13w
Witam też się zastanawiam nad tymi osram jak ktoś je założy to proszę podrzucić tu fote ?
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Ok dzięki za info . To w końcu je kupie .
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Dzięki za mega zainteresowanie
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Hej szybkie pytanie mam a4 b8 2009 r na zwykłej lampie i pytanie ile tych żarówek. P13w mosze kupić jedni mówią że 2 inni 4. To ile w końcu?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej wszystkim jestem z Szubina kupiłem właśnie b8 2.0 Tdi i zobaczymy jak to będzie czy zostanie że mną na dłużej.