Treść opublikowana przez poziem
-
[ALL B5] Wmiana zaworu w maglownicy "brak wspomagania po dluzszym postoju"
kolego z tym to byl spory problem ale znajomy robi w takiej firmie co tworza uszczelniacze i stworzyl mi 4 sztuki potrzebne i to byl strzal w 10:) to cos w stylu oringow tyle ze to jest płaskie i jakis specjalny material wytrzymaly na temp. cisnienie i olej oczywiscie.
-
[ALL B5] Wmiana zaworu w maglownicy "brak wspomagania po dluzszym postoju"
Witam koledzy ja przerabialem temat z brakiem wspomagania w jedna badz druga strone i jak dla mnie jezeli magiel nie cieknie to sa dwie opcje albo uszczelniacze przepuszczaja miedzy sekcjami albo (jak dla mnie najbardziej prawdopodobna) to padniety ktoryś uszczelniacz na zaworku rodzielajacym plyn... i tyle w temacie... Jak mi padla wspoma tez bujalem sie po zakladach i cwaniakach i zawsze odp. byla jedna--- magiel do regeneracji. Ale ze szkoda bylo mi kasy odrazu wywalac sam wydlubalem maglownice pomacalem obejrzalem i stwierdzilem wade uszczelniacza wymienilem wszystkie 4 i gra gitara do dzis...
-
[B5 1Z] Popiskiwanie spod maski
witam koledzy mam ten sam problem jak nowy pasek to wszystko gitara po 2-3 tygodniach powraca piszczenie ja to myśle ze któras rolka go ro zwala i z tąd te piski. Denerwujące to jest ale ja to juz po części olałem.
-
[ALL B5] Wmiana zaworu w maglownicy "brak wspomagania po dluzszym postoju"
jedyne co to chyba uszczelniacze, bo oprocz tego to są tam proste zaworki przelewowe
-
[ALL B5] Wmiana zaworu w maglownicy "brak wspomagania po dluzszym postoju"
Koledzy temat mam 100% przerobiony wszystko pieknie tu nasz kolega opisal lecz nie ma potrzeby wymiany zaworka ponieważ w nim nie ma co sie popsuć
-
[ALL B5] Ciekną i puchną przewody
miestety kolego niezgodze sie poniewaz cieklo do tej pory wiec zatamowalem to cybantami i teraz ta opuchlizna jest efektem tego. ale dziekuje za opinie
-
[ALL B5] Ciekną i puchną przewody
Witam kolegow mam nastepujacy problem: wspomaganie smiga spoko lecz cieknie mi płyn z przewodu pompa-magiel oraz ostatnio sporo spuchł tzn. znacznie zwiekszyl swą objętość napewno wygląda to na jakiś zator lecz gdzie????? macie jakies pomysly?? ja juz jestem zalamany za podpowiedzi z gory dziekuje
-
[B5 1Z] uruchamianie silnika a świece żarowe
Witam koledzy mam taki problemik gdy oppalam moja a4 czesto lapie i po sekundzie gasnie i tak po 2 do 3 razy, lecz zdaza sie równie czesto że odpala bez problemów. i tu pytanko. Co to może być Jedyne co zuważyłem to to że jak przekręce stacyjke i czekam aż odezwie sie przekaznik od świec co nienastepuje to wtedy w mojej a4 pojawia sie problem z odpalaniem. I tu prośba czy wie koś co to może być? I ile czsu powinna sie świecic kontrolka od świec bo u mnie to zapala sie na chwilke. mój silnik to 1.9 tdi Z góry dziękuje za odp. * stosuj prosze wlasciwy prefix [Musashi]
-
[B7 BLB] Problem z odpalaniem
witam koledzy mam takie pytanka ile kosztuj sie wpiecie pod kompa? ile ten czujniczek polozenia? i czy mozna go samemu podłaczyc i gdzie on sie znajduje? bo co do tych swieczek tez zaczołem się zastanawiać bo on niby równo odpala i po chwili gaśnie i tak trzeba z 5 razy i to tak jakby sie nasilało. z góry dzieki za odp. :>
-
[B7 BLB] Problem z odpalaniem
witam kolego przyłączam sie do problemiku mam podobny choć może nie aż tak nasilony, myśle że to swieczki żarowe lecz nie mam czasu na to by je sprawdzić. takż zegnam i bede obsrwował temacik
-
[B5 AVG] problem z zapaleniem
niewiem dokładnie ale tam jest jakas wkładka która dostaje luzów i to grubsz robota z powodu odpowiedniego ściągacza do poroża kiierownicy czyli stacyjki z blokadą kierownicy.
-
[B5 AVV] Nowy akumulator - gdzie kupić ?
witam ja mam o akumulatorkach takie zdanie po własnych doswiadczeniach dislowskich jak i w benzynach, miałem bosche centry bannery itp. i tak naprawde nic dobrego mnie przy nich niespotkało. zadawałem sobie pytanie czemu???? pomyslałem ze leżą niewiadomo ile czasu na pułkach sklepu, wpadłem na pomysł supermarket... kupiłem w realu akum. o nazwie budget latał 2 lata i sprzedałem furke, potem kupiłem diselka z boschem pieknie palił do zimy potem lipa ponownie budget z reala i co??? 3 lata już smiga bez szwanku. a obrót w marketach jest przyznajcie.
-
[B5 AFF] Wymiana rozrządu - jakie części ?
hej cena to sie waha od 250 do 500 jezeli chodzi o zamienniki
-
[B7 BLB] Rozrząd jakie części??
poprostu komus sie niechcialo cię obslużyc i tyle maja katalogi interesuje ich silnik ewentualnie nr. silnika i rocznik maja wszystko w katalogu
-
[ALL B5] Mam słabe hamulce co moze być nie tak?
Cześc wam a ja niechce się przechwalac ale powiem tak, wiadoma rzecz że to wszystko co opisaliście ma wpływ na chamowanie, lecz proponuje wcisnąc pedał chamulca podczas obrotów silnika jeżeli bedzie systematycznie wchodził w podłoge to diagnoza jest jedna--- padnięta pompa chamulcowa, można wymienic simeringi ale to zazwyczaj niewypala najlepiej kupic nowy zamiennik i bedzie chulac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej mam na imie Marcin i mieszkam obecnie w łodzi. Posiadam A4 z 96roku 1.9 tdi. i Postanowiłem zarejestrowac się na tym forum.