Treść opublikowana przez Atak
-
[B5 AVV] Głośniki nie grają
Radia mają wzmocnienie tylko na przednie głośniki, na tylne musi być osobny wzmacniacz lub oryginalne głośniki ze wzmacniaczem.
-
[B6 AWX] Audi concert
Witam po małej awarii komputera Pojechałem do koleżki, ale on podpiął się polskim VAG-iem. Wszedł w kanał 62 i tam było 0 (słownie zero). Kazałem mu wpisać, na moją odpowiedzialność 17, tak jak pisałeś i wszystko zagrało
-
[B6 AWX] Audi concert
Ameryka!! wszystko działa jak ze sklepu a nawet i lepiej. Dzięki wszystkim za pomoc
-
[B5 AVV] Głośniki nie grają
Nie koniecznie musiał mieć ten wzmacniacz. W zależności jaką miałeś oryginalną instalację tak musisz teraz działać.
-
[B5 AVV] Głośniki nie grają
Zależy to również od radia jakie masz. Jak jest oryginalne radyjko, ma wyjście tylko na przód i wtedy potrzebny jest wzmacniacz, aby tylne grały.
-
[B6 AWX] Audi concert
OK!! ale najważniejsze jest to, że poradziłem sobie z Concertem CD. Jeszcze tylko VAG żeby wyświetlało na FIS-ie. Mam VAG, interface, tylko że mam na RS a w laptopie mam tylko USB i muszę przejściówkę kupić. Jak już kupię to rozumiem, że muszę wykonać takie czynności: STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62 +01 - Radio - /tutaj wyświetli mi się 00 i muszę zamienić na 01?/ +02 - Telefon +04 - Navigation +08 - Telematics +16 - Instrument Cluster Z VAG-iem nie miałem jeszcze do czynienia, ale świat należy do młodzieży stary robi młody leży
-
[B6 AWX] Audi concert
Zygzak jesteś wielki !! Dzięki za wyczerpujące i konkretne info.
-
[B6 AVJ] Zmiana jezyka
Super dzięki, przeczytałem wszystko, ale mam jeszcze jedno pytanie. Posiadam program ElsaWin 3.0, wszyscy piszą o VAG, czy ten mój może być. Jeszcze go nie testowałem.
-
[B6 AVJ] Zmiana jezyka
Witam, czy może ktoś wie jak zmienić język z niemieckiego na angielski na desce?
-
[B6 ALZ] Check engine - silnik szarpie - brak komunikacji VAG
Witam, a mi po takim samym przypadku wskazuje niską wydajność katalizatora. Nic o lambdzie nie ma na diagnostyce.
-
[B6 ALT] Kontrolka silnika cewki itd !!
Kontrolka może palić się od słabego katalizatora który dostał nie spalone paliwo i padł
-
[B6 ALT] Kontrolka Check Engine
A co w takim razie z katalizatorem nie padł? Miałem podobną sytuację i prawdopodobnie teraz od tego mam słabą wydajność katalizatora i świeci mi się kontrolka silnika. Ale do dzisiaj, jadę właśnie wymienić katalizator.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na forum Rafał