Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Atak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Atak

  1. Radia mają wzmocnienie tylko na przednie głośniki, na tylne musi być osobny wzmacniacz lub oryginalne głośniki ze wzmacniaczem.
  2. Witam po małej awarii komputera Pojechałem do koleżki, ale on podpiął się polskim VAG-iem. Wszedł w kanał 62 i tam było 0 (słownie zero). Kazałem mu wpisać, na moją odpowiedzialność 17, tak jak pisałeś i wszystko zagrało
  3. Ameryka!! wszystko działa jak ze sklepu a nawet i lepiej. Dzięki wszystkim za pomoc
  4. Nie koniecznie musiał mieć ten wzmacniacz. W zależności jaką miałeś oryginalną instalację tak musisz teraz działać.
  5. Zależy to również od radia jakie masz. Jak jest oryginalne radyjko, ma wyjście tylko na przód i wtedy potrzebny jest wzmacniacz, aby tylne grały.
  6. OK!! ale najważniejsze jest to, że poradziłem sobie z Concertem CD. Jeszcze tylko VAG żeby wyświetlało na FIS-ie. Mam VAG, interface, tylko że mam na RS a w laptopie mam tylko USB i muszę przejściówkę kupić. Jak już kupię to rozumiem, że muszę wykonać takie czynności: STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62 +01 - Radio - /tutaj wyświetli mi się 00 i muszę zamienić na 01?/ +02 - Telefon +04 - Navigation +08 - Telematics +16 - Instrument Cluster Z VAG-iem nie miałem jeszcze do czynienia, ale świat należy do młodzieży stary robi młody leży
  7. Zygzak jesteś wielki !! Dzięki za wyczerpujące i konkretne info.
  8. Super dzięki, przeczytałem wszystko, ale mam jeszcze jedno pytanie. Posiadam program ElsaWin 3.0, wszyscy piszą o VAG, czy ten mój może być. Jeszcze go nie testowałem.
  9. Witam, czy może ktoś wie jak zmienić język z niemieckiego na angielski na desce?
  10. Witam, a mi po takim samym przypadku wskazuje niską wydajność katalizatora. Nic o lambdzie nie ma na diagnostyce.
  11. Kontrolka może palić się od słabego katalizatora który dostał nie spalone paliwo i padł
  12. Atak odpowiedział(a) na klakiersss temat w 2.0
    A co w takim razie z katalizatorem nie padł? Miałem podobną sytuację i prawdopodobnie teraz od tego mam słabą wydajność katalizatora i świeci mi się kontrolka silnika. Ale do dzisiaj, jadę właśnie wymienić katalizator.
  13. Witam wszystkich na forum Rafał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.