Treść opublikowana przez benkarf
-
[B6 AVF] Kopci na czarno
Siemanko grupo posiadam avf quattro po mapie i mam problem taki ze zmieniłem ostatnio wydech lufy na wierzchu i mam mega klapę okopcona, szybciej też dymił na czarno ale nie było to tak widoczne jak tłumiki były zakończone w środku, ale wracając do tematu jakie logi wykonać dokładne? Bo wpierw wolę logi porobić zamiast zajadę do tunera
-
Stukanie/przemieszczanie podczas zakrętów
Up
-
Stukanie/przemieszczanie podczas zakrętów
Cześć pacjent avant quattro, mam dziwny przypadek byłem u dwóch mechaników nikt nie wie co to może być otóż problem jest od roku tylko rok temu samochód robił to podczas gwałtownych zakrętów szybkich coś stuka z przodu przemieszcza się krótkie przemieszczanie jak dam np w lewo to coś się przemieszcza i jak dam np z nowy lewo już tego słychać nie dopiero jak dam w prawo, wydaje mi się bardzo że to słychać z dwóch stron lewa strona kierowcy na pewno ale też bardzo mi się wydaje że prawa też, co to może być teraz już na prawdę jest to denerwujące robię leki zakręt i już to słychać, przód został wymieniony cały wielowahacz bez rezultatu co ewentualnie zostaje z przodu. -poduszki skrzyni -poduszki silnika -tuleje sanek Nie wiem co proponujecie?
-
B6 hamulec ręczny
No wiem wiem tylko wytłumacz mi wkładałem w ten kwadracik śrubokręt i co wtedy? Bo tak go się chyba luzuje a naciąga w jaki sposób?
-
B6 hamulec ręczny
Siemanko wie ktoś jak się naciąga hamulec reczny? Linki nowe tak zaciski dobrze działają sprawdzałem bez linek kwestia regulacji hamulca łapie jak szybciej 7 może 8 zabek i samochód stoi a z tego co wiem to na 3 powinno tak być. Pozdro
-
AVF Quattro stukanie metaliczne
Dobra czemu on tak lata o co tu chodzi?
-
AVF Quattro stukanie metaliczne
Kolego amortyzatory były zdejmowane przy wymianie wielowahacza całe sprężyny a śruby dokręcone fest wszystko wymienione na nowe
-
AVF Quattro stukanie metaliczne
Koledzy sprawdzę też myślę że to klocek chodź mechanik mówi że to na pewno nie klocek a niby może wpadła jakaś śruba mi przypadkowo gdzieś i dzowni ale nie wierzę w te brednie. Ogoolnie zaczęło to mniej więcej robić po wymianie klocek były brane pod ten model więc sprawdzę
-
AVF Quattro stukanie metaliczne
Witam mam problem z moim quattro avant stuka mi coś bardzo metalicznie w przednim lewym kole czy to nie są czasem klocki, jakieś 2 miesiące temu wymieniałem klocki a już chwilę tak wali tylko teraz głośno, zawieszenie wymienione przód wahacze wszystkie, dodaje filmik.
-
Avant quattro stukanie i walenie
Cześć wszystkim dostaje już pierd***ca z moją b6, mam dwa rodzaje stuków pierwsze to na nie równościach kocie łby itk gluche puste stukanie w prawym kole a drugi rodzaj bardzo dziwne przy ostrych skrętach w lewo czy prawo i to słychać i z lewej i prawej stronie jak by się coś przemieszczało (naprawdę wali coś tak głośno i mocno jak by zaraz silnik miał wypaść) byłem u jednego mechanika patrzy na wahacze dolne mówi że są gumy popękane i do wymiany no nie wiem ciekawa teoria byłem u drugiego mówi końcówki drążka kierowniczego rzeczywiście luz miały mega i opona się ścierała nie równomiernie więc kupuje wymieniam zbieżność i co dalej te same objawy i pierwsze i drugie już nie wiem czy kupić cały zestaw wielowahaczy i wymieniać czy szukać gdzieś indziej przyczyny dodam parę fotek sami określcie czy patrząc na ten wahacz można stwierdzić że podlega wymianie. Dzięki
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Pany gdzie te sprężynki można kupić? Mam nowki siłowniki dziś założone parametry Długość: 490mm siła: 540N skok: 198mm Co zastosować niebieska 20mm?- A4 b6 avant quattro stukanie przy skręcie w prawo
?- A4 b6 avant quattro stukanie przy skręcie w prawo
Witam grupo wiem że nie ma tu magikow ale może ktoś pomoże zanim pojadę na stację kontroli pojazdów otóż mam problem z moim audi przy lekim czy przy mocnym skręcie w prawo ( chodź czasami wydaje się nawet jak jadę prosto) coś mocno wali w okolicach lewego koła jak by blacha luźna. Miałem odkręcone dziś lewe koło i nic zbytnio nie ma widać gumy cale sprawdzałem nawet luzy i nic brak już słów czy mógł by być to przegub? Dzięki za pomoc i wyrozumiałość pozdro ? VID_20191229_142335.mp4- AVF Quattro wydech z 3.0
Dzięki kolego- AVF Quattro wydech z 3.0
a bedzie roznica w calach ?bo o to mi bardziej chodzi ?- AVF Quattro wydech z 3.0
- AVF Quattro wydech z 3.0
Hello muszę wymienić wydech w moim avf quattro i zastanawiam się czy nie wymienić go od razu na wydech od 3.0 tdi tylko pytanie czy jest sens?- [B6 AVF Q] Nowa turbina świszczy
- [B6 AVF Q] Nowa turbina świszczy
Ponawiam ?- [B6 AVF Q] Nowa turbina świszczy
witam w sobote wymieniłem turbine na regenerowana mam pewien problem około 1800-2000 świszczy gwirzdże jak kto woli czy jest się czym nie pokoić wklejam logi. VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM nowa turbina Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum stare turbo wydaje mi się że jest mało mocy ale czekam na wasze zdanie- [B6 AVF] EGR mokry od oleju
Oo był bym wdzięczny czekam bo zastanawiam się kupić dwie zaślepki i tyle albo wywalić go i zostawić sama klapę gaszaca chce mieć spokój doprowadzać silnik do stanu suchości- [B6 AVF] EGR mokry od oleju
Witam pytanie mój egr cały zalany olejem wygląda to ochydnie w ten weekend będę wymieniał turbine na regenerowana chce odrazu ogarnąć egr co z nim zrobić zaślepki czy wyczyścić egr i kolektor obstawiam ze mokry jest przez turbine bo leje olejem. Odrazu chce ic umyc żeby było wszystko na sii pozdrawiam- Słaba wydajnosc klimatyzacji
Czyli lepiej nie bawić się w osusacz i dysze tylko jechać na serwis- Potencjometr silników klap klimatronika
Dasz znac jak doszły bo moje czekam 4 tydzień z alli i nic - Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)