Treść opublikowana przez benkarf
-
Słaba wydajnosc klimatyzacji
Witam Witam co może sprzyjać na nie korzyść mocy klimatyzacji moja chłodzi ale coś słabo czynnik jest vag pokazuje po włączeniu 9 bar zastanawiam się nad dysza rozprezna i osuszaczem co myślicie o tym ? Ewentualnie idzie vagiem sprawdzić temperaturę jaka wychodzi
-
Reaktywacja klimy vag 01232 POMOCY
Nikt nic nie wie ?....
-
Potencjometr silników klap klimatronika
Kolego też bym wziął z 3
-
Potencjometr silników klap klimatronika
Kolego też bym wziął z 3
-
Reaktywacja klimy vag 01232 POMOCY
-
Reaktywacja klimy vag 01232 POMOCY
I cyk kabel urwany zostalo polaczone i NIE NIE DZIALA niech ktoś tu pomoże ogarnąć ten temat fodam vag zero blesow nawet prad sie zwiększył na o wiele większy coś koło 0.5a
-
Reaktywacja klimy vag 01232 POMOCY
ok kolego jutro wchodzę pod auto i zobacze czuje że jestem bliżej celu niż byłem a pytanko gdzie moge sprawdzic jakis opór powinien miec ten zawór albo czy jak go podlaze pod prad to powinien co zrobic wysunac sie lub schowac? bo nw jak go sprawdzic
-
Reaktywacja klimy vag 01232 POMOCY
Siemanko jestem posiadaczem b6 w wersji avant 1.9 tdi 130km avf quattro od ponad roku w zeszłym roku po kupnie nie udało mi sie naprawic klimy była nie szczelność, w tym roku przy wymianie rozrzadu kolega mechanik zauważył rozsadzony wąż od klimy został zakuty na nowo, jade do goscia od klimy sprawdza szczelność si, myśle powoli do przodu i mowie i co teraz musisz nabic caly uklad gazem by sprawdzic czy sprezarka załaaczy on ze kto wie ten potrafi to zrobic inaczej więc wypuscił polowe azotu i powiedzial ze sprezarka nie załacza komp wskazuje bład g65 czyli czujnik klimatyzacji kaze mi kupic nowy, panowie w sklepie motoryzacyjnym namierzaja po vinie czujnik zdejmuje lampe patrze kur** wgl nie od tego modelu dlugi jakis i na pewno to nie do audi wiec stwierdziłem ze moze moj sie da uratowac przeczysciłem wydmuchalem lekko oklepałem xd, montuje i zeby znow nie jecha do pana od klimy mozecie mnie teraz ponizyc z ziemia itk ale według mnie spoko roziwazanie na sprawdzenie klimy nabiłem obieg propanem około 200g, jakie rezultaty brak błedu g65 no ale cóż coś znika coś sie pojawia nowego teraz błąd 01232 kompresor wklejam screeny z błedów i z bloków na włączonej klimie i wyłączonej nw czy sprezarke szlag trafił czy za mało propanu w ukladzie czy co czekam na wasza pomoc dzieki 01232 - A/C Compressor Regulator Valve (N280) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent
-
Turbina AVF
Witam grupo pytanie kończy mi się turbo w mojej b6 quattro AVF. Czy to prawda że turbo od b7 2.0 brd pasuje bez żadnych przeróbek. Kolejne pytanie jeśli je założę czy muszę stroic od razu mapę czy osiągi będą takie same jak na oryginalnym? Domyślam się że będą bo to zależy od doładowania a została wymieniona tylko turbawka. Pozdro chętnie posłucham jeśli polecacie coś innego w przyszłości chce dojść do 200 km nie opłaca się więcej mija się to z celem
-
Wycięcia pod końcówki wydechu A4 B6 AVANT
Avf?
-
1.9 Tdi AVF Quattro Egr
Ok a jakieś uszczelki odrazu wymiana czy darować se
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Hella 3 prawidłowe ma mocowanie d2s
-
1.9 Tdi AVF Quattro Egr
Grupy 003, 008, 011: TEST http://vaglogi.pl/log-003_011_008_FIFl1.html Grupy 003, 008, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_008_l3cHm.html Zrobiłem tak jak pisałeś, pierwszy log bardzo długi zrobiony podczas jazdy chciałem żeby on tak przerwał jak pisałem ale podczas 10 minutowego logu ani razu mi tego nie zrobił jak skończyłem robić log to zrobił uparty samochód, drugi log to tak jak chciałeś zrobiłem dwa na wszelki wypadek
-
1.9 Tdi AVF Quattro Egr
Rozrząd wiem nie długo mam urlop tygodniowy postaram się zjechać bliżej 0. Filtr jakieś 10 tys km temu czyli pół roku. Przegonic czyli co 3 bieg a obrotów ile 1200 czy jak
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Hidy chińskie szału nie ma po za tym jeśli cię złapią i bdz musiał włożyć zwykle to nie będzie takie łatwe a jak masz ledy jak ja teraz to w każdej chwili wkladasz h7 i tyle Ci mogą zrobić ja na przeglądzie bez problemu przechodzę mu się te światła podobają i sam brał telefon do gwertego
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
350zł z tego powodu ze soczewke mam d2s h7 byly taniej
-
1.9 Tdi AVF Quattro Egr
Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_Gk17z.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_f91k7.html Grupy 013, 018, 023: http://vaglogi.pl/log-013_018_023_LIZTx1t.html Grupy 001, 023: http://vaglogi.pl/log-001_023_neQLC.html musisz zjechac w nie ktorych calkiem na dol bo nadpisaly mi sie z starymi
-
1.9 Tdi AVF Quattro Egr
Witam co powiecie na temat tych logow pytam bo ostatnio coś dziwnie samochód mi przerywa dla tego log egr i turbo dodam że egr jest mokry. http://vaglogi.pl/log-003_011_6ByhMl.html
-
AVF quattro problemy z dynamiką jazdy
w weekend spróbuje i dam znać
-
AVF quattro problemy z dynamiką jazdy
jak bipy poprawic ? rozumiem ze to kanał 23 a kat sychronizacji ? bipy czyli to te podkładki pod wtryskami, filtr jest zmieniony 10 tys km temu pol roku temu, tak miałem reczny. Ogólnie tak jak samochód kupilem ma takie mikro przerwania pod czas jazdy róznie sie objawiaja raz na tydzien czasami dwa razy dzienie nie wiem jak to opisac jak by silnik nie dostawał dawki paliwa na okolo sekunde przerwanie i dalej jest dobrze, ale to co teraz sie dzieje jest nie do wytlumaczenia .
-
AVF quattro problemy z dynamiką jazdy
Mam wykonane i nikt nie potrafi pomoc
-
AVF quattro problemy z dynamiką jazdy
Podbijam jakie logi zrobic dla avf 1.9tdi
-
AVF quattro problemy z dynamiką jazdy
115 118 nie wiedzialem ze sa takie bloki w dislu wieczorem dodaje logi kolego nie pomyliło i sie czasem z jednostka benzynowa 1.8t bo ja posiadam 1.9 TDI AVF 130 km
-
AVF quattro problemy z dynamiką jazdy
witam dziś po uruchomieniu samochodu miałem dziwny problem z jazda jak by samochód gubił moc na pierwszym skrzyżowaniu samochód nawet zgasł, najgorsze jest to że jak wykonywałem logi nie miałem tych problemow zero błędów proszę srawdzić logi są dynamiczne i statyczne i podstawowe, jeśli mam coś źle wykonane proszę o podanie bloku i w jakim systemie go wykonać pozdrawiam. Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_H3p9sCB.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_zIDz9n.html Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_90nHd.html Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_v3W64.html Grupy 000, 001: http://vaglogi.pl/log-001_000_qhCVh9Y.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_2XY2dh.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_kWe94.html Grupa 007: http://vaglogi.pl/log-007_537WM.html Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_R002dT.html Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_974568M.html Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_9mVO30K.html
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
dobra mam wszytskie to ostatnie zdjecie na tych ciemnych drewnianych drzwiach to chinski hid h7 te szybciej to chinski led za 200zł !!! tak że sami widzicie różnice