Treść opublikowana przez Dawid...
-
P200900 - kolektor dolotowy
Wyskoczyła mi żółta kontrolka silnika na zegarach w sobotę i od razu zajrzałem pod maskę poruszałem czujniki i znikła. I dziś po 2 dniach znowu zapaliła się kontrolka podjechałem do mechanika i wyskoczył taki błąd. Czy dobrze rozumiem, że do wymiany / usunięcia jest klapa wirowa??
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Osobiscie widzialem jedna opilke (nie widzialem filtra, tylko przyniesli mi biala mala miske, nawet nie mam pewnosci czy to byla moja ropa z mojego mobila. Tyle mi zostalo wiary w ludzi ?) poprzedni wlasciciel wymienial pompe razem z rozrzadem 58.000km temu.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Bylem w serwisie "bosch" zeby wymienili filtr paliwa jak sie naczytalem ze lepiej VCDS zalac. Zapytalem sie czy znaja temat z pompa wysokiego cisnienia -opilki i czy potrafia to zdiagnozowac, a oni na to ze tylko po wymianie filtra paliwa mozna to dobrze zobaczyc.
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
Dokładnie kolego problem znikł z bardzo wysokim zużyciem paliwa, codziennym włączaniu wiatraka chłodzenia i najgorszym przelewaniu oleju napedowego do silnika ? Pięknie zmieniony program i mój allroad uratowany dzięki ekipie G&G
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
- Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
felgi 18 opona 225/45R18 Orlenu nie sponsoruje tylko nowe stacje Shell ?- Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
Miałem A4 b6 1.9tdi 130km, A4 B7 1.9tdi 115km, i od jakiegoś czasu posiadam A4 b8 2.0tdi 163km wersje allroad quattro i to B8 najwięcej frajdy z jazdy A4. Wczoraj trasa autostrada Konin-Łódz w dwie strony 150 na blacie spalanie 7.5l, -5 na dworze i allroad cieższa buda. Fwl7 zawsze możesz zamontować gaz do disla ?- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
2T - ale ktory wybrac z ktorego jestescie zadowoleni?- Kontrolka świec żarowych
Tragedia panowie chcieliscie dobrze, a tu jeszcze pompa sie zatarla ? Bede musial sie przejechac do serwisu boscha na sprawdzenie, bo jeszcze nie umiejetnie od.pier.dole lipe- A4 B8 2.0tdi CAGC wysokie spalanie
U mnie za bardzo wysokie spalanie (9L na blacie w rzeczywistosci 15L) odpowiadal zapchany DPF po porzednim wlascicielu 56g. DPF out i wylaczony EGR i auto pali 8L Mialem takze blad przeplywki, skasowany i juz nie wrocil i wina byla w/w.- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
To by wyjasnialo, ze ostatni wlasciciel przez 3 lata wlozyl w auto 13.000zl miedzy innymi w naprawy pompy, turbiny, rozrzadu, nowe opony na co mam kwity. Pozostaje mi dbac zamowilem https://filtrytotu.pl/pl/dodatki-do-olejow-i-paliwa/40571-archoil-ar6900-d-max-500ml.html te opakowanie bardzo wydajne i w dobrej cenie. Wlalem juz https://liquimoly.sklep.pl/pl/p/Oczyszczacz-wtryskiwaczy-DIESEL-SPULUNG-500ml/23 ?- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Przestudiowałem 16 stron w/w tematu, auto mam od nie dawna i zaglądam pod maskę co jaki czas w celach kontrolnych. Mam do was pytanie czemu na pompie i czujnikach na vlepkach piszę ''nie zrywać'' też tak ma cię w swoich AUDI?? ?- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
https://allegro.pl/oferta/archoil-ar6900-d-max-100ml-modyfikator-on-cetan-7487170531- Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Jak sie zje... to wymienie hehe I Dyskoteka nie spodoba sie mundurowym ?♂️?- Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
https://allegro.pl/c5w-36-mm-podswietlenie-tablicy-audi-a4-8k2-b8-i7403130539.html?reco_id=fec42291-137c-11e9-8471-000af7f610b0&bi_c=Product&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco& Bedzie pan zadowolony ?- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Poprzedni wlasciciel mial problem z DPF final taki ze 56g sadzy auto palilo za 100zl na 150km i non stop procedura wypalania i przelewajace paliwo sie do oleju silnikowego. Zrobilem dzis 200km o niebo lepiej teraz fis i wskazowka paliwa pokazuje poprawnie auto zrobilo sie zywsze ba Dodalem dzis takze zapobiegawczo srodek LiQUI MOLY 2666 Oczyszczacz wtryskiwaczy 0,5L (zapobiegawczo) Zalalem olej Motul 5w30 x-clan+. Plus filtry- Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
A4 b8 Quattro dokladnie wersja allroad jest tylni most? Jak to jest z wymiana oleju w 4x4?- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
DPF OUT program 900pln EGR wylaczenie program 300pln- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Spokojnie panowie program jest DPF i na EGR. Magik pokazywal na kompie i wyjasnial ?- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Audi odebrane DPF OUT i EGR wylaczone, zadnych bledow nie ma spalanie sie zmniejszylo, ale jutro mam mala trase 200km to napisze wiecej ?- Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Poprzedni wlasciciel lal olej mobil esp 5w-30 do dpf to po kastracji dpf lac taki sam olej?- Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Po obejrzeniu materialu o wodorowaniu od lysego rezygnuje z tego pseudo zabiegu ?- A4 b8 2.0 Zaślepienie EGR.
Gdy dpf wyciety lepiej wylaczyc egr u tunera?- Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Panowie jaka jest roznica EGR zaslepic , a EGR wylaczyc?- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jestem bardzo zadowolony z audi ?. Tylko ten zapchany dpf i przelewajacy sie olej ? Jutro problem bedzie rozwiazany ?⚕️ i na dniach wodorowanie silnika ? - Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?