Treść opublikowana przez Dawid...
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam zauwazylem, ze u mnie pojawila sie ekipa " wodorowaniem silnikow" czyszczenie EGR, przspustnicicy, kolektora itd. Kolega byl i zabieg w jego dislu kosztowal 220zl trwal godzine czasu przy odpalonym silniku efekt to czarna chmura i czysto po. Jak mam wyciagac i nie umiejetnie rozkrecac wszystko to chyba z tej uslugi skorzystam. Pytanie czy ktos byl z was na takim zabiegu wodorowania? https://m.facebook.com/WodorowanieKonin/photos/a.680394469011211/699465890437402/?type=3&source=48&_ft_=mf_story_key.699466037104054%3Atop_level_post_id.699466037104054%3Atl_objid.699466037104054%3Acontent_owner_id_new.659533021097356%3Athrowback_story_fbid.699466037104054%3Acall_to_action_type.MESSAGE_PAGE%3Apage_id.659533021097356%3Aphoto_id.699465890437402%3Astory_location.4%3Astory_attachment_style.photo%3Apage_insights.{"659533021097356"%3A{"role"%3A1%2C"page_id"%3A659533021097356%2C"post_context"%3A{"story_fbid"%3A699466037104054%2C"publish_time"%3A1541610001%2C"story_name"%3A"EntStatusCreationStory"%2C"object_fbtype"%3A266}%2C"actor_id"%3A659533021097356%2C"psn"%3A"EntStatusCreationStory"%2C"sl"%3A4%2C"dm"%3A{"isShare"%3A0%2C"originalPostOwnerID"%3A0}%2C"targets"%3A[{"page_id"%3A659533021097356%2C"actor_id"%3A659533021097356%2C"role"%3A1%2C"post_id"%3A699466037104054%2C"share_id"%3A0}]}}&__tn__=EH-R https://m.facebook.com/WodorowanieKonin/?tsid=0.26601449710648195&source=result#!/WodorowanieKonin/photos/ms.c.eJw9zdENwEAIAtCNGrWguP9iTb3azxcgZJOiEU7J~_8rXaJiC6Dqm17jw2XIsbv~;sozdnocMZu8~;JTds~;Dm0fx~;b~;j297AEd8INg~-.bps.a.688381538212504/695585054158819/?type=3&source=48&_ft_=top_level_post_id.695584944158830%3Atl_objid.695584944158830%3Apage_id.659533021097356%3Aphoto_attachments_list.[695585054158819%2C695584940825497%2C695585170825474%2C695585060825485]%3Aphoto_id.695585054158819%3Astory_location.4%3Astory_attachment_style.album%3Apage_insights.{"659533021097356"%3A{"role"%3A1%2C"page_id"%3A659533021097356%2C"post_context"%3A{"story_fbid"%3A[695585054158819%2C688381538212504]%2C"publish_time"%3A1540993036%2C"story_name"%3A"EntPhotoNodeBasedEdgeStory"%2C"object_fbtype"%3A22}%2C"actor_id"%3A659533021097356%2C"psn"%3A"EntPhotoNodeBasedEdgeStory"%2C"sl"%3A4%2C"dm"%3A{"isShare"%3A0%2C"originalPostOwnerID"%3A0}%2C"targets"%3A[{"page_id"%3A659533021097356%2C"actor_id"%3A659533021097356%2C"role"%3A1%2C"post_id"%3A695585054158819%2C"share_id"%3A0}%2C{"page_id"%3A659533021097356%2C"actor_id"%3A659533021097356%2C"role"%3A1%2C"post_id"%3A688381538212504%2C"share_id"%3A0}]}}&__tn__=EH-R https://m.facebook.com/WodorowanieKonin/photos/pcb.685845995132725/685844781799513/?type=3&source=48&_ft_=mf_story_key.685845995132725%3Atop_level_post_id.685845995132725%3Atl_objid.685845995132725%3Acontent_owner_id_new.659533021097356%3Athrowback_story_fbid.685845995132725%3Apage_id.659533021097356%3Aphoto_attachments_list.[685844781799513%2C685844811799510%2C685844795132845%2C685844855132839]%3Astory_location.4%3Astory_attachment_style.album%3Apage_insights.{"659533021097356"%3A{"role"%3A1%2C"page_id"%3A659533021097356%2C"post_context"%3A{"story_fbid"%3A685845995132725%2C"publish_time"%3A1539361975%2C"story_name"%3A"EntStatusCreationStory"%2C"object_fbtype"%3A266}%2C"actor_id"%3A659533021097356%2C"psn"%3A"EntStatusCreationStory"%2C"sl"%3A4%2C"dm"%3A{"isShare"%3A0%2C"originalPostOwnerID"%3A0}%2C"targets"%3A[{"page_id"%3A659533021097356%2C"actor_id"%3A659533021097356%2C"role"%3A1%2C"post_id"%3A685845995132725%2C"share_id"%3A0}]}}&__tn__=EH-R
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Auto nabylem miesiac temu wszystko bylo ok ? oprucz DPF miasto 70% trasa 30% Zblizone obroty do 1000 z czasem codziennie, a ostatnio caly czas wentylator pracuje po wylaczeniu auta. Probowalem serwisowe wypalanie 56g sadzy nic to nie dalo. Olej sie przelal w sobote wymienilem. Problem z DPF to juz kupione auto od poprzedniego wlasciciela w miesiac bym go tak nie zajechal
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
256.000
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Nie wiedzialem, ze trzeba uklad odpowietrzyc poprzez vcds hmm dlatego sasiad co wymienia opony nie chcial brac sie za wymiane
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Opinie ludzi w komentarzach, ktorzy probowali ten produkt sa mocno na nie. Przy duzym zabrudzeniu 56g raczej ni e ma co ratowac.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
56gram u mnie jest. Jak by to bylo takie proste jak piszesz to moze bym sie zastanowil nad dpf
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
N ie jezdze za granice. Olej pare dni temu mi sie przelal nie chce jezdzic z tykajaca bomba. Wyczyszczenie DPF 450zl + 350zl demontaz 800zl komplet i za pol roku to samo. Sporo klubowiczow jest po kastracji jak i moi znajomi i sa zadowoleni. Polska jest w szarej d*pie wegiel i smieci sa palone u naszych sasiadow na naszych oczach bieda robi swoje czy bliskich ulic nie mozna okien uchylac PKSy kopcy czy ciezarowki czy traktory rzeczywistosc Polski stare disle 15-20letnie jezdza .zakladaja DPF juz w benzynach. Posadam 4 busy wszystkie silniki 2.5disel oczywiscie bez DPF. NAGONKA W MEDIACH SWOJE ROBI LUDZIE GADAJA BO TAK K ARZA NIEMCY A SYSTEM MA TO W d*pie I ZYJE SIE DALEJ A LUDZIA ZIELONYM W TEMACIE DPF NISZCZY AUTA
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Teraz pytanie o filtr paliwa mechanik gadal, ze troche roboty przy nim jest? Plastiki, duperelki?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Dziś podłączyłem audi pod VAG błąd przepływomierza się nie pojawił czyli tu jest OK. Sprawdzenie DPF i szok 56g syfu ? i proszę zredukować olej więc go wymieniłem i filtr oleju. Jestem umówiony u dobrego fachowca na pozbycie się ''szkodnika'' w poniedziałek. Mój problem z wysokim spalaniem paliwa będzie raczej rozwiązany procedura wypalania załańczana ostatnie dni non stop
-
Informacja o wypalaniu DPF diodą LED w A4 B8 2.0 TDI
Mi chodzi o to kolego ze przy wypalaniu bylo 14g, a z tego co wiem z tego forum to powinno liczyc sie sprawdzenie w normalnym trybie
-
Informacja o wypalaniu DPF diodą LED w A4 B8 2.0 TDI
W mojej audi codziennie ostanio wypala sie dpf po wylaczeniu auta musze udac sie do diagnosty jak najszybciej , bo skoro wentylator zapala sie non stop to musi byc zasyfiony ehh pare dni temu jak patrzelismy VAG to byla jak zwykle procedura wypalania. 14gram
-
CAHA znikajace paliwo POMOCY
Witam kolego mam podobny problem z wysokim spalaniem za 100zl przejezdzam 150km nie ma znaczenia czy miasto czy trasa. Zauwazylem ze codziennie zalancza mi sie wiatrak na postoju i obroty zbilzone do 1000. Bylem u diagnosty jedyny blad wyskoczyl przeplywomierz w poniedzialek jade do niego zobaczyc czy wyskoczy ten sam blad i w jakim stanie DPF pewnie czeka mnie czyszczenie lub wycinka.
-
Makabrycznie duże spalanie PROBLEM
Co bylo przyczyna twojego wysokiego spalania?
-
Wysokie spalanie paliwa w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam zauważyłem od kupna auta, że dość sporo spala paliwa. Za 100zł przejeżdżam m/w od 150km do 160km. Silnik to 2.0tdi 163km wersja to A4 allroad quattro 2010rok wiem waga też około 1600kg. Pojechałem do diagnosty zobaczyć w jakim stanie jest DPF, bo co 2 dzień włącza się wiatrak po wyłączeniu auta, ale był problem, bo podczas sprawdzania VAG, DPF akurat się wypalał. Błąd jaki jedyny się pojawił to przepływomierz usunął go i kazał po nowym roku pojawić się z powrotem w celu sprawdzenia DPF i czy błąd przepływomierza znowu się pojawił ? (dodam, że na zegarze nie ma żadnych błędów). Komputer pokazuje spalanie 9,5litra w mieście a dziś w trasie 7.5/8litrów w trasie suma summarum 8x5.15zł=42zł niech FIS kłamię będzie nawet 50zł to dlaczego według moich wyliczeń spala 19litrów ropy na 150-160km ? Nie ma znaczenia czy to trasa czy miasto kasę pożera jednakowo. PS. Kolega Kamilch-1984 doradził mi, żebym zobaczył do przepływomierza to w niedziele przed wyjazdem zobaczyłem czyściutko, podejrzewam że awaria przepływki może być w mechanizmie ? pozostaje jutro podpiąć u diagnosty i zbadać.
-
Program vag w telefonie
Witam gdy u mechanika wpinal laptopa i sprawdzal komputer auta pozniej telefonem prze z blutu sprawdzal dpf. Moje pytanie brzmi co on mial za program w telefonie?
-
Wycieraczka przednia problem
Witam Mam problem z jedna wycieraczka przednia jedna dziala druga nie ? podlaczone pod kompa zadnych bledow . Czy ktos wie jak to naprawic
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Nie rowna praca silnika na biegu jalowym od okola miesiaca TAK Plus zwiekszone spalanie. Jesli przeplywomierz bedzie do wymiany to dokladnie jaki zakupic? (Kod silnika CAHB) 163km
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Rozebralem przeplywomierz i filtr powietrza tu i tam czysto. Zrobilem dzis trase 90km i zauwZylem, ze jest troche lepiej ze spalaniem pojade do diagnosty po nowym roku i zobacze czy blad przeplywki wyskoczyl to samo tyczy sie DPF zeby nie bylo wypalania w chwili podlanczenia pod kompa.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Od miesiaca spala w poteznych ilosciach ropy na FISie pokazuje 9litrow, a w rzeczywistosci w trybie mieszanym 100zl po 5.15zl disel spala po pokonaniu 150km za 100zl?!? Tylko gdzie ten przeplywomierz jutro zlokalizuje? ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Kamilh-1984 podobnie gadal mi dzis diagnosta jak podpial audi pod kompa. Akurat podczas ogledzin VAG zalaczyla sie procedura wypalania DPF i wypalanie pokazalo 17.3 gram wiec przelozylismy przejazdzke na poczatku nowego roku. Pokazal sie tylko jeden blad: PRZEPLYWKA Czy moze ona byc przyczyna wiekszego polyku na paliwo? Blad usuniety na poczatku nowego roku jak si e pokaze blad to trzeba bedzie wymienic
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Usunięcie katalizatora i zastąpienie go zwykłą przelotową rurą hmm ale czy to powstrzyma przed awaria dpf?
-
Jakie Końcówki wydechu
Wkladam koncowki lapia za te 3 zastrzaly i to wszystko ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam pytanie do tych co usuneli filtr stresu zwany DPF mianowicie : 1.usunac go calkowicie ze srodka puszki wklad caly + program 2.nawiercanie dpf zeby turbina nie padla + program (tak mi magik gadal)
-
Audi a4 allroad 2010rok
Kupowalem przejechalem i sprzedawalem 4auta max w jednym roku zadna pasja czysty handel za gotowke. Najlepiej zarobilem kiedys Bmw 2001r 2.0d kupione za 11.000 sprzedana miesiac pozniej 13.000, Audi a6 c5 1999r 2.5tdi kupione za 9.000 sprzedane za 11.000 i zdarzaly sie i wtopy. Zycie?