Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CAHA znikajace paliwo POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pacjent b8 caha Q   . Paliwo wrecz znika ze zbiornika  . Stan wtryskow na foto .  Jazda na odcinku 25km totalne dziadkowanie  komp pokazuje w granicy 5.8  a wskazowka leci jak z przepaści  i przy dystrybutorze ponad  9.5l na 100. Spalanie na postoju 0.9 . Po zatankpwaniu az do wylewania sie paliwa i przejachaniu tak jak widac na foto 136km wskazowka poleciala o 1/4 baku. Jadac do pracy 25km z dystansu pokazywanego na fis ubywa mi okolo 60km zasięgu.  Nawet strach myslec o spalaniu w miescie bądź przy dynamiczej jeździe. 20181012_194733.jpg

 

20181011_052240.jpg

Opublikowano

Jakieś błędy masz?

Może sonda ?

Opublikowano
  • Autor

Witam auto mam od niedawna . Auto sprawdzali mi w boshu . Jedyny blad to od poziomowania xenona i od abs. Po skasowaniu nie powróciły . Chialem kablekiem od b6 kkl cos posprawdzac ale niestety nie w b8 nie dziala. 

Edytowane przez Pabloo82

Opublikowano

Może źle pokazuje wskazówka na zegarach pokrywa się to z dystansem jaki pokazuje FIS??? 

Opublikowano

wycieku nie masz gdzieś ,oleju nie przybywa?skoro komp pokazuje dobrze to właśnie gdzieś może wyciek jest

Opublikowano
  • Autor

Oleju nie przybywa. Wycieku brak . Jakby palil tak jak pokazuje fis to by bylo elegancko A nie fis plus ponad 3 litry .  Zanakowalem zbowu do pelna wskazania fisa bajka . Nawet jakbym 1litr dołożył do tych wskazan to by bylo ok a nie spalanie w okolocy 10 przy dziadkowaniu... 

20181013_051643.jpg

Edytowane przez Pabloo82

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio bylem sprawdzic auto tu http://www.jmtuning.pl/kontakt/ brak jakichkolwiek bledow . A uto sprawdzone na postoju i podczas jazdy. Synchonizacja wyszla na -4 wiec pewnie temu tak pali . W poniedzialek bede chcial to ustawic na -1  i powinno byc ok

Opublikowano
  • Autor

Pojechalen przestawić kat synchronizacji . Kat caly czas jak na foto i nic sie nie zmienia bez znaczenia czy  ustawiam w prawo czy lewo . Jak sie więcej przestawi to poprostu nie odpala

20181024_135057.jpg

Edytowane przez Pabloo82

Opublikowano
19 godzin temu, Pabloo82 napisał:

Pojechalen przestawić kat synchronizacji . Kat caly czas jak na foto i nic sie nie zmienia bez znaczenia czy  ustawiam w prawo czy lewo . Jak sie więcej przestawi to poprostu nie odpala

20181024_135057.jpg

Na zdjęciu niema kąta synchronizacji.

Opublikowano
  • Autor

To spoko ze mechanik nie wiedział co robi . ?

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje koledze o nicku. Inhosik za porady odnosnie ustawienia synchro walka . (Dzieki temu wiedzialem czy osoba chcaca mi to sprawdzic wie co robi ). Kat czyli synchronus angle pod pozycja 191 mialem +4.5  teraz mam przestawiony na -0.7 do-1 podczas jazdy . Auto odrzylo zobaczymy jak sie to przełoży na spalanie . W 1.9 avf jak mialem w plus to byl muł i mniej palilo w minus auto odyzskiwalo wigor ale spalanie rosło.  Bylem zdziwniony ze w tym przypadku tak duzo palilo na tak sporym + . Ponoc dpf byl zalewany paliwem i probowalo go co chwile wypalac co sie przelozylo na duze spalanie czy tak mogło być?.  W najblizszym czasie odpisze jak zmiana kąta wplynela na spalanie .   Ciekaw jestem jakie syncho maja ustawione inni forumowicze. Oraz jaki jest zakres synchro w cr  bo w pd bylo 3+ do -3 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 28.10.2018 o 21:12, Pabloo82 napisał:

 Ponoc dpf byl zalewany paliwem i probowalo go co chwile wypalac co sie przelozylo na duze spalanie czy tak mogło być?.  W najblizszym czasie odpisze jak zmiana kąta wplynela na

Witam kolego mam podobny problem z wysokim spalaniem za 100zl przejezdzam 150km nie ma znaczenia czy miasto czy trasa. Zauwazylem ze codziennie zalancza mi sie wiatrak na postoju i obroty zbilzone do 1000. Bylem u diagnosty jedyny blad wyskoczyl przeplywomierz w poniedzialek jade do niego zobaczyc czy wyskoczy ten sam blad i w jakim stanie DPF pewnie czeka mnie czyszczenie lub wycinka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.