Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Teoleo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Teoleo

  1. Teoleo odpowiedział(a) na Jasiek12 temat w Audi A4 B5
    Jak najbardziej macie rację i też jestem tego zdania. Chodziło mi tylko o to czy mocno się to rzuca w oczy
  2. Teoleo odpowiedział(a) na Jasiek12 temat w Audi A4 B5
    Fakt, że nie zerkam tak często na podsufitkę ,ale jak to wygląda od strony estetycznej? Mocno kuje w oczy czy nie rzuca się w oczy takie rozwiązanie? Mam na myśli 4 opakowania pinezek.
  3. Teoleo odpowiedział(a) na lukcy77 temat w Audi A4 B8
    Bardzo podobny kupiłem w Auchan za około 5 zł i jestem mega zadowolony
  4. W sumie racja
  5. Trochę odświeżę temat. Jakiś czas temu pojawił się problem z oporem na kierownicy i stuki przy skręcaniu, przy podjeżdżaniu na coś na skręconych kołach słychać szczególnie, plus drgania kierownicy nawet na niewielkich nierównościach. Nie wiem czy to bardziej zawieszenie, czy układ kierowniczy. Jedno i drugie kosztowne.... Od czego zacząć? Dzięki wielkie
  6. Witam, Bardzo prawdopodobne. Mam za sobą problem z łożyskiem oporowym i jak mówili Panowie mechanicy , dziwne dźwięki z okolic skrzyni i sprzęgła to główny objaw zużytego łożyska.
  7. Teoleo odpowiedział(a) na radasw temat w 1.9TDI
    O ile dobrze pamiętam to błąd P0207 to chyba było coś z wtryskiwaczami. Spróbuj dokładniejszą diagnostykę zrobić
  8. Teoleo odpowiedział(a) na MicDviga temat w 1.8T
    W innym aucie miałem taką historię i była uszczelka pod głowicą, ale dużo mądrych głów już Ci podpowiedziało i oczywiście nie jestem kompetentny, tylko dziele się doświadczeniem. Pozdrawiam
  9. Nie mam zastrzeżeń, póki co do SKV
  10. Ja się nie przejechałem na częściach SKV, a jak się komuś zdarzyło to będzie gadał, że badziew, a czy to made in China, czy Germany czy inne, to dziś chyba nie jest wiarygodne do końca i dla mnie ważne żeby się sprawdzało. Moim zdaniem SKV daje rade
  11. Teoleo odpowiedział(a) na Teoleo temat w 2.0TDI
    Dzięki za podpowiedzi. Rozglądałem się trochę i mam do wyboru na miejscu, cewkę SKV i cewkę NTY, która lepsza, macie jakieś porównanie?? Ktoś może miał u siebie??Dzięki
  12. Teoleo opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Muszę wymienić cewkę w moim audi. Z SKV miałem wahacze i w sumie do tej pory mam i wszystko gra. Co o cewkach sądzicie z tej firmy?? Cena kusi
  13. Witam Wahacze SKV zamontowane i parę dni już na nich pojeździłem na razie wszystko jest ok. Auto dobrze się prowadzi, nie czuć żadnych luzów. Ale więcej spostrzeżeń będę mógł napisać za jakiś czas, gdy przejadę na nich trochę km. Pozdrawiam
  14. A jak miałem wysłać prywatną wiadomość bez rejestracji ???
  15. Witam Dzisiaj dotarła do mnie paczka z wahaczami do mojej Audi A4 B7. Po rozpakowaniu w kartonie wszystko jest a nawet trafiły mi się gratisy w postaci rękawiczek ? , na pierwszy rzut oka wahacze wyglądają na solidne zobaczymy jak wyjdzie w praktyce u mnie akurat głównie przejazdy autostradą. W piątek jestem umówiony u mechanika na założenie ich do auta, postaram się napisać coś więcej gdy trochę na nich przejadę.
  16. A w jaki sposób miałem wysłać prywatna wiadomość do Dystrybutora SKV i dostać rabat bez rejestracji na forum ?
  17. Witam Panowie Trafiłem na bardzo przydatny temat a przynajmniej dla mnie w tej chwili, ponieważ planuję wymianę zawieszenia w mojej Audi A4 B7, W weekend miałem trochę czasu i przyznam się że udało mi się przeczytać chyba wszystkie wasze wypowiedzi. Zdania są podzielone ale wiadomo jak to jest jednemu pasuję drugiemu już nie. Jednak zwróciłem uwagę na wahacze firmy SKV, jest o nich dużo wypowiedzi, widać udzielają się w postach a także pomagają w doborze. Zdecydowałem się na dokonanie zamówienia, mam nadzieję że podjąłem dobra decyzję. Pozdrawiam
  18. Witam wszystkich ! Jest tutaj tyle informacji, że aż nie wiem od czego zacząć Trafiłem tutaj przez przypadek, gdy szukałem opinii części i postanowiłem założyć konto.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.