Treść opublikowana przez Teoleo
-
Pinezki w podsufitce
Jak najbardziej macie rację i też jestem tego zdania. Chodziło mi tylko o to czy mocno się to rzuca w oczy
-
Pinezki w podsufitce
Fakt, że nie zerkam tak często na podsufitkę ,ale jak to wygląda od strony estetycznej? Mocno kuje w oczy czy nie rzuca się w oczy takie rozwiązanie? Mam na myśli 4 opakowania pinezek.
-
Uchwyt na telefon
Bardzo podobny kupiłem w Auchan za około 5 zł i jestem mega zadowolony
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
W sumie racja
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Trochę odświeżę temat. Jakiś czas temu pojawił się problem z oporem na kierownicy i stuki przy skręcaniu, przy podjeżdżaniu na coś na skręconych kołach słychać szczególnie, plus drgania kierownicy nawet na niewielkich nierównościach. Nie wiem czy to bardziej zawieszenie, czy układ kierowniczy. Jedno i drugie kosztowne.... Od czego zacząć? Dzięki wielkie
-
Dziwny dźwięk dochodzący jakby z tyłu silnika bądź skrzyni/sprzęgła
Witam, Bardzo prawdopodobne. Mam za sobą problem z łożyskiem oporowym i jak mówili Panowie mechanicy , dziwne dźwięki z okolic skrzyni i sprzęgła to główny objaw zużytego łożyska.
- Błąd 207
-
płyn chłodniczy
W innym aucie miałem taką historię i była uszczelka pod głowicą, ale dużo mądrych głów już Ci podpowiedziało i oczywiście nie jestem kompetentny, tylko dziele się doświadczeniem. Pozdrawiam
-
[B7 BRB] Mam uszkodzony EGR, co sądzicie o zamienniku marki SKV?
Nie mam zastrzeżeń, póki co do SKV
-
Piasta koła z łożyskiem - opinie marki Delphi Kamoka SKV itp.
Ja się nie przejechałem na częściach SKV, a jak się komuś zdarzyło to będzie gadał, że badziew, a czy to made in China, czy Germany czy inne, to dziś chyba nie jest wiarygodne do końca i dla mnie ważne żeby się sprawdzało. Moim zdaniem SKV daje rade
-
cewka skv co sądzicie?
Dzięki za podpowiedzi. Rozglądałem się trochę i mam do wyboru na miejscu, cewkę SKV i cewkę NTY, która lepsza, macie jakieś porównanie?? Ktoś może miał u siebie??Dzięki
-
cewka skv co sądzicie?
Muszę wymienić cewkę w moim audi. Z SKV miałem wahacze i w sumie do tej pory mam i wszystko gra. Co o cewkach sądzicie z tej firmy?? Cena kusi
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam Wahacze SKV zamontowane i parę dni już na nich pojeździłem na razie wszystko jest ok. Auto dobrze się prowadzi, nie czuć żadnych luzów. Ale więcej spostrzeżeń będę mógł napisać za jakiś czas, gdy przejadę na nich trochę km. Pozdrawiam
-
Wahacze SKV
A jak miałem wysłać prywatną wiadomość bez rejestracji ???
-
Wahacze SKV
Witam Dzisiaj dotarła do mnie paczka z wahaczami do mojej Audi A4 B7. Po rozpakowaniu w kartonie wszystko jest a nawet trafiły mi się gratisy w postaci rękawiczek ? , na pierwszy rzut oka wahacze wyglądają na solidne zobaczymy jak wyjdzie w praktyce u mnie akurat głównie przejazdy autostradą. W piątek jestem umówiony u mechanika na założenie ich do auta, postaram się napisać coś więcej gdy trochę na nich przejadę.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A w jaki sposób miałem wysłać prywatna wiadomość do Dystrybutora SKV i dostać rabat bez rejestracji na forum ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam Panowie Trafiłem na bardzo przydatny temat a przynajmniej dla mnie w tej chwili, ponieważ planuję wymianę zawieszenia w mojej Audi A4 B7, W weekend miałem trochę czasu i przyznam się że udało mi się przeczytać chyba wszystkie wasze wypowiedzi. Zdania są podzielone ale wiadomo jak to jest jednemu pasuję drugiemu już nie. Jednak zwróciłem uwagę na wahacze firmy SKV, jest o nich dużo wypowiedzi, widać udzielają się w postach a także pomagają w doborze. Zdecydowałem się na dokonanie zamówienia, mam nadzieję że podjąłem dobra decyzję. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich ! Jest tutaj tyle informacji, że aż nie wiem od czego zacząć Trafiłem tutaj przez przypadek, gdy szukałem opinii części i postanowiłem założyć konto.