Treść opublikowana przez adamd69
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Święta niebawem.....człowiek tęskni nie tylko za śniegiem,ale i tym by wrócić do normalności......f*ck covid
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
No dokładnie ja też robiłem wszystkie szyby i jeszcze jest że hoho
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
No wczoraj też nałożyłem na resztę szyb,bo w necie piszą że szkoda tego produktu na boczne szyby i można np. RainX ale przecież tyle jest Glaco że można śmiało dać i na resztę szyb.... Dodatkowo wpadła dziś nowa wycieraczka na tył Bosch Tak więc auto gotowe do dalszej drogi.....w czwartek nad ranem kierunek PL kujawsko-pomorskie
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Dokładnie kolego
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
No ja akurat z ali zamawiałem.......za 3 filtry i ten plastik który się mocuje zapłaciłem ok 15e
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
A więc lusterko (wkład) kupiony.....padło na firmę ALKAR Moja opinia na chwilę obecną.....jest jak oem,odzwierciedla tak jak trzeba. Moim zdaniem jest ok. Dziś dzień spędzony przy aucie..... Mycie... aktywną pianą od shiny garage szampon od Meguaris felgi tradycyjnie traktowane Rotonem od K2 szyby potraktowane water spot removerem od RRC opony także umyte preparatem od RRC Na lakierze od 1.5 miesiąca leży wosk od soft 99 ale na to poszedł qd od sonaxa......podbił ładnie odbicie lakieru. Szyby soft99 Glaco Oponki dresingiem......CARPRO I jest miodzio.... Do tego zakupiony dodatkowy filtr kabinowy Wszystko jest już ładnie na miejscu.....dwa wkłady dodatkowo na zapas Już 23 grudnia droga do Pl,auto przygotowane.....
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Drogo....widziałem nieco ponad 1650zł to samo.
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
No Wojtek, śliczna jest.......bardzo śliczna Dbaj tak dalej......jest mega zaje....sta !!!
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
To jest to bardzo mi się podoba
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Dziękuję kolego....
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Masz rację, używka może działać tydzień...lub rok.A potem znów to samo. Miernika dziś nie dostałem spowrotem więc nie mierzyłem nic. Zauważyłem też że jest w dwóch miejscach lekko odklejona mata,na brzegach w górnej części i dolnej po jakieś 1,5 cm 2 cm co może spowodowało przerwanie obwodu,nie wiem. Kupię jak co zamiennik,i będzie lub być powinno dobrze. Jeśli ktoś ma sprawdzone zamienniki,piszcie....
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Qyciągłem wkład,oczyściłem styki,wszystko. Nie mam miernika by zmierzyć napięcie bo dziś pożyczyłem koledze. Ale do styków podłączyłem na krótko żarówkę od i świeci.Czyli zasilanie dochodzi.Zrobiłem krótki test poprzez puszczenie zasilania przez wkład i żarówkę to cisza nic nie świeci. Miernik będę miał jutro to zrobię test obwodu ale raczej wkład nie przewodzi prądu i tym samym nie grzeje. Po oględzinach nie widać uszkodzeń ścieżek, w tych widocznych miejscach. Może się przepalił. Dużo zamienników jest na rynku ale jaki brać pod uwagę w razie potrzeby kupna? Chyba że ma ktoś na zbyciu sprawny,grzejący WKŁAD 8K0857535F Muszę miernikiem jeszcze to zbadać, ale dopiero jutro.
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
No dziś się tym zajmę pod wieczór, dam znać co wyszło. Dziękuję za informację
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Dzięki za podpowiedź, być może i u mnie tak jest. Dam znać, dziś postaram się sprawdzić u siebie.
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Wczoraj jak wracałem po pracy szyby i lusterka były oszronione. Załączyłem front oraz tył i ewidentnie prawe lusterko puściło,a lewe nic....z czasem podczas jazdy lekko puszczało ale nie grzało nic. Tak więc nawet jeśli właśnie ogrzewanie tylniej szyby załącza też lusterka to lewe nie reaguje...nie grzeje. Dziękuję za podpowiedź
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Tak pokrętło jest na środku i widać jak prawe lusterko odparowuje,lub odmarza a lewe nie. Domniemam iż może same lustro,wkład być uszkodzony.....zobaczę jutro.
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Wczoraj zauważyłem że nie grzeje mi lusterko ...lewe od kierowcy. Jutro zamierzam wyciągnąć wkład i sprawdzić czy napięcie dochodzi do wkładu. Czy napięcie pojawia się tam dopiero po włączeniu pozycji FRONT na klimatroniku czy ogólnie jest tam napięcie cały czas. Ewentualnie czy zakup nowego wkładu to tylko oryginalnego czy zamienniki też brać pod uwagę..np jakie? Ale wstępnie diagnoza ...jutro.
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Będę jednym z wielu tutaj......śliczna,kolor będzie zwracał uwagę na ulicy, środek kozak. Niech się sprawuje....
-
Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa
Śliczna jest....
-
[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP
Widać wszystko robione ze smakiem....ładna sztuka,powodzenia w dalszym doskonaleniu Zazdroszczę el.klapy a miałem siłowniki ze sprężynami z all...ro i nie mówię podnosiły same klapę,ale były tak mocne że spasowanie klapy się nie zgadzało z dachem i tylnymi lampami.Wyglądało jakby klapa była źle ustawiona. Założyłem te co miałem wcześniej OEM i problem znikł, wszystko pasuje jak trzeba. Dalej trzeba klapę hop w górę i hop a dół.....ręcznie U Ciebie fajnie widać jak to pracuje, kierunki z przodu też mam ledy i bez zastrzeżeń....są ok.
-
AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)
Święta prawda kolego,jeśli coś jest do wszystkiego to jest do .....i tutaj lepiej etap po etapie różnymi gradacjami wyprowadzać lakier do perfekcji.Lepiej zainwestować w zestaw past no.menzerna a mi się nimi dobrze pracuje i wtedy trochę pracy i efekt powinien być dość dobry.
-
AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)
Podał przecież.......one stap Menzerny . Jest takiwa,poszukaj w google.
-
B8 Lift S-Line Avant B&O 19”
Bardzo fajnie się prezentuje....niech się spisuje
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Hej,o tych co piszesz kolego to wiem.Czytałem też opinie. Ale wiem że ktoś tutaj z forum polecił mi właśnie z okolic Nakła nad Notecią firmę....nie wiem nie pamiętam. Myślę że jak będę w Pl to podjafę do jednych lub drugich i zapytam o program....
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Panie....przebacz