Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

olekj32

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olekj32

  1. Panowie, na początku wielkie dzięki dla Muskel1 za cierpliwe odpowiadanie na pytania! Czy ktoś sprawdził już najnowszą wersję MIB V3.5.0 - "Spring Edition"? Czy można bez obaw instalować? Nie było żadnych kłopotów? Zawsze mam małe obawy kiedy widzę nowy soft.
  2. Witam. Szukam modułu z dwoma gniazdami USB, chcę uruchomić Carplay. Zauważyłem, że moduły mają różne indeksy. Czy ma to znaczenie jaki moduł kupię? A jeżeli taki to proszę o info jaki jest odpowiedni do mojego samochodu. Z góry dziękuję.
  3. Witam. Proszę o pomoc przy dekodowaniu Audi A4. Z góry dziękuję. WAUZZZF43HA044427
  4. Witam. Sorry, że dopiero teraz ale nie dostałem powiadomienia. Wymiana małego termostatu była strzałem w 10. Zimą trzyma temperaturę 90 stopni bez problemu.
  5. Tak myślałem, niestety. Dzięki za potwierdzenie.
  6. Witam. Sorry za off-topic. Czy istnieje możliwość cofnięcia licznika w przypadku zamontowanego od nowości virtual cocpit? Mam na oku jedną B9 ale mam poważne wątpliwości co do jej przebiegu.
  7. W marcu zeszłego roku wymieniłem duży termostat na MAHLE BEHR. Wymiana oczywiście nic nie dała, ponieważ stary termostat był w 100% sprawny (testowany w gotującej się wodzie, otwierał i zamykał się w miarę prawidłowo). Ostatnio wymieniłem mały termostat DSG i założyłem MAHLE TH5 80, z temperaturą otwarcia 5 stopni wyższą niż w oryginale. Problem zniknął jak ręką odjął. Samochód nagrzewa się wyraźnie szybciej (aczkolwiek czekam na zimę, wtedy będę miał ostateczne potwierdzenie). Natomiast rozwiązał się problem spadku temperatury do 70 stopni lub mniej. Wcześniej stałe 90 stopni mogłem utrzymać tylko na autostradzie, teraz nawet przy spokojnej jeździe temperatura nie leci. Kupiłem również wspominany wcześniej zawór jednak ostatecznie nie założyłem go. W trakcie wymiany sprawdziłem stary czy nie przepuszcza powietrza - trzyma super. W sumie to nawet nie wiem co może się popsuć w tym zaworze? Polecam zakup termostatu i zaworu na allegro, w razie gdyby zawór nie był potrzebny można bez problemu go zwrócić do 14 dni.
  8. Panowie, chcę wymienić jeszcze mały termostat. Zastanawiam się nad założeniem modelu Behr Mahle TH 5 80, ma temp otwarcia 5 stopni wyższą niż TH 5 75. Czy jest szansa, że zimą silnik będzie się szybciej nagrzewał?
  9. Być może jest to prawda, tego nie wiem. Natomiast z własnej praktyki zauważyłem, że po założeniu nowego aku VCDS pokazał mi pojemność 41 Ah natomiast po jego zakodowaniu zobaczyłem 100 Ah.
  10. Exide, bardzo dobra firma - można śmiało zakładać. Z tego co wiem mają własne kody BEM, także jest szansa, że skorzystasz z naklejki na aku. Jeżeli jej nie będzie użyj kodu Varty dla 110 Ah i jako serial number możesz podać datę założenia nowego aku. Ważne, żeby serial miał 10 cyfr (może to być ciąg przypadkowych cyfr, gdybym dzisiaj zakładał to będzie 2020041001). Zakodowanie jest ważne, nawet jeżeli zmieniasz aku na tę samą pojemność (wtedy wystarczy tylko serial number).
  11. Patrząc ma pojemność akumulatora to jest jego koniec. Ja mam w tej chwili 110 Ah, zamieniam na 95 Ah.
  12. Ok, dzięki za info. Będę wymieniał poniedziałek / wtorek, dam znać jak poszło.
  13. To są kody z Varty, nie będzie problemu przy aku innej firmy?
  14. Panowie, proszę o pomoc. Muszę wymienić aku, obecny to już trup. Samochód postał 3 dni i napięcie spadło do 11.5 V. Planuję zakup Jenox Gold 95 Ah, w tej chwili w samochodzie mam zakodowany 110 Ah. W jaki sposób mogę zakodować nowy aku, kiedy wiadomo, że Jenox nie dostarcza naklejek BEM? Z góry dzięki za wszelką pomoc.
  15. Panowie, z waszego doświadczenia, proszę o informację w jakiej pozycji jest termostat z poniższego zdjęcia.
  16. Panowie, podbijam temat. Czy wskazany wyciek może być spowodowany króćcem (czyli pewnie wymiana chłodnicy) czy może da się go uszczelnić origiem?
  17. Witam. To mój pierwszy post na forum, bardzo proszę o wyrozumiałość. Niedawno zauważyłem niewielki wyciek z chłodnicy, chodzi konkretnie o olej, który pracuje w skrzyni Multitronic. Wyciek jest z dolnego króćca, jest to chyba powrót oleju do skrzyni. Raczej wykluczam oring - niedawno był wymieniany. Na zdjęciu zaznaczyłem miejsce powstawania wycieku. Zastanawiam się, co może być przyczyną tego kapania - rurka, która dochodzi do chłodnicy czy może sama chłodnica? Jeżeli jest to chłodnica to czy można taki wyciek naprawić, polutować czy czeka mnie zakup całej chłodnicy. Z góry dzięki za wszelkie informacje!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.