Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Darecki8

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Darecki8

  1. Dzięki za informacje,a jest jakaś dużo wydajniejsza pompa która jest p&p ?
  2. Czyli do 1.8t bfb quattro będzie pasowała pompa dw200 i walbro p&p ?
  3. Odkopując trochę temat właśnie też jestem ciekaw jaką generację torsena posiada chociażby audi a4 b7. Niby od 2005 była już 5 generacja ale nie wykorzystali przypadkiem 4 generacji jeszcze ?
  4. Darecki8 odpowiedział(a) na Darecki8 temat w Audi A4 B6/B7
    Termostat zamawiać oryginalny z aso czy jakiś zamiennik ( jak tak to z jakiej firmy) ?
  5. Darecki8 odpowiedział(a) na Darecki8 temat w Audi A4 B6/B7
    Przejechałem nim kawałek zagrzał się tak jak na zdjęciu jeżeli chodzi o wskazówkę. Zajechałem do domu dosłownie minęło 5 minut i po podłączeniu kompa wskazywało 82 stopnie
  6. Darecki8 odpowiedział(a) na Darecki8 temat w Audi A4 B6/B7
    Temperatura płynu 82 stopnie Wszystko jest jak trzeba. Myśle że póki co nie będę się tym przejmował zobaczymy z czasem czy będzie się pogarszać ale nie powinno. Chociaż czasami jest równo 90 a raz rośnie jak na focie może kwestia temperatury na dworze
  7. Darecki8 odpowiedział(a) na Darecki8 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdzałem błędy i żadnych nie ma byłem z tym u mechanika i kazał się póki co nie przejmować tym jak będzie się coś działo więcej to będę reagował
  8. Darecki8 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Auto to audi a4 b7 1.8t quattro bfb. Jak na zdjęciu widać temperatura minimalnie wzrosła,a powinno utrzymywać się na poziomie 90 stopni. Może to moje przewrażliwienie,ale kto pyta nie błądzi. Proszę o pomoc czy taki stan jest dopuszczalny ? Czy coś zaczyna się dziać nie porządanego? Z góry dziękuje za każdą pomoc i wyjaśnienie pozdrawiam
  9. Darecki8 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Planuje podnieść moc w moim b7 na 240-260 koni i te 320-350 niuta. Chciałbym,żeby to był bezpieczny zakres mocy ponieważ nie zamierzam zakuwać silnika. Prosiłbym osoby znające temat o jak najlepszą propozycję tego co wypadało by wymienić i dokładnie na co. Oczywiście nie chciałbym wielkich przeróbek typu wycinanie,wiercenie,klejenie,spawanie itp. Dalej jeżeli chodzi o tą moc jakie (tarcze zaciski klocki) czy jeszcze nie trzeba wymieniać i obecny układ da radę? Co do sprzęgła czy muszę wymienić na mocniejsze bądź obić kevlarem? Jeżeli chodzi o układ chłodzenia przy tej mocy zakładać już fmic czy jakiś większy,bądź drugi smic? (Dodam,że interesuje mnie dobre przyspieszenie bez żadnych lagow i innych negatywnych skutków) Chciałbym żeby wszystko w miarę możliwości było plug&play (wtryski,turbo itd) z góry dziękuje wszystkim za pomoc i pozdrawiam
  10. Wielkie dzięki za wytłumaczenie i cierpliwość pozdrawiam ?
  11. Po prostu nie rozumiem bo jest pojęcie zmieniarki i emulator zmieniarki i nie wiedziałem czy potrzebuje tą zmieniarkę żeby podpiąć do niej dodatkowo emulator czy sam emulator wystarczy
  12. Ale to co podałeś w linku ten emulator to jest już kompletne urządzenie nic więcej nie potrzebuje do lepszej jakości ? Z góry dziękuje wszystkim za pomoc
  13. Dzięki wielkie a powiedz mi jeszcze jakie tam jest wejście z tylu na ile pinów 8 czy 12 ? I czy podłączając to urządzenie muszę do tego coś jeszcze podłączyć czy tylko to wystarczy schować tam za radiem bo dodam że chciałbym z czasem zamontować lepsze głośniki typu bose
  14. Posiadam takie radio jak poniżej czy ten emulator będzie pasował do tego modelu radia? I druga sprawa czy ten emulator będzie jakościowo dobrym rozwiązaniem czy nie za bardzo?
  15. A to ile tych wersji było w modelu b7 z 2007 roku ? Nie była przypadkiem jedna odmiana concerta i tego mmi??
  16. Po czym mogę rozpoznać że schowek jest przystosowany ? I jeśli to nie był by problem mógłbyś pokazać link do aukcji cokolwiek jak to wygląda ?
  17. Witam posiadam w swoim audi a4 b7 radio audi concert i o ile działa zestaw głośnomówiący,tak już nie mogę odtwarzać muzyki łącząc się z radiem przez telefon. Prosiłbym Was o pomoc co zrobić,żeby to radio odbierało sygnał bluetooth nie tylko jako zestaw głośnomówiący bądź na jakie inne radio wymienić które by ładnie się komponowało myślałem nad zmieniarką ale nie chciałbym nic wiercić jak i widzieć kabli wystających z plastiku. I jeśli ktoś jest lub zna osobę z Lubelskiego co się tym zajmuje i może pomoc był bym wdzięczny. Pozdawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.