Treść opublikowana przez macintosh
-
Pomoc z hamulcami s4 b6
Czyli co wracać nie dać sobie wmawiać ze tak ma być ??? Ps. tutaj na forum wyczytałem żeby odpalić pompę abs przez vcdsa którego posiadam (hex v2) cos pomoże ?
-
Pomoc z hamulcami s4 b6
Witam. Chciałem was prosić o pomoc bo cos mi tutaj nie gra... Mam auto takie jak w opisie oddałem na serwis do mechanika do którego zawsze jeżdżę ale dziś mam pewien zgrzyt... mianowicie wyczaił w złym stanie przewody hamulcowe z tylu w zasadzie jeden ale zleciłem wymianę wszystkich 4 gdyż nie uznaje poł środków ... gdy przyjechałem po odbiór strasznie się męczyli z odpowietrzeniem układu i na koniec dostałem auto z mocno wpadającym pedałem hamulcowym. Przed wymiana był o wiele sztywniejszy i reagował od razu teraz jest jakieś 5 razy gorzej i wpi... mi piłkę ze tak ma być ze ja mam nie walczyć z hamulcem.... w moim odczuciu jest to bardzo złe i wręcz przestałem panować nad autem.. Stad moje pytania czy w waszych eskach jest pedał hamulca mocno sztywny czy raczej miękki ?? Dodam tylko ze auto jak mocno przycisnę hamuje dobrze ale uważam ze idzie za daleko.... Słyszałem tez jak kiero jechał młodego pracownika ze za szybko odpowietrzał hamulce gdyż nie dolał płynu wcześniej i mógł uszkodzić pompę hamulcowa... ps. odpowietrzali układ na zasadzie jeden pompuje a drugi cos tam robił i kazał pompować albo przytrzymywać pedał hamulca ...
-
Proszę o analizę logów. VW Golf 6 GTI
a reszta ?
-
Proszę o analizę logów. VW Golf 6 GTI
Jak w temacie. Mi się wydaje ze przepływka i n75 lezą ... Grupy 002, 003, 011: http://vaglogi.pl/log-002_003_011_0rELf.html Grupy 020, 031, 032: http://vaglogi.pl/log-020_031_032_Nehue.html Grupy 006, 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_006_2o2OOTe.html Grupy 115, 118, 230: http://vaglogi.pl/log-115_118_230_6c6A7bM.html
-
VCDS, VAG, kody, błędy Zielona Góra
moge ci podlaczyc jak chcesz jestem z zg
-
Interfejs Vas 5054
hej mial bys moze ten pin ?
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
Informuje ze autko jest na sprzedaż . Proszę pisać na forum.
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
Złośliwie czy nie ? Czy pójdzie w dół ?? na 99 % nie ... i tak jest nisko
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
-
kodowanie licznika
a nie musi czasem przed kodowaniem się zalogować ?
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
Raczej nie... tzn jak sie trafi normalny klient to tak... generalnie nie mam parcia powoli jednak zbieram na rs4 apetyt rosnie na kucyki....
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
No nie wiem mi sie dekory podobaja a jak juz chcecie zmieniac to na jakie??? A kierownica naprawde zle wygladala nie moglem na nia potrzec no i MF mi brakowalo
-
bixenon A4 B6 problem
Wymieniłem to na drukowane w 3d napisałem na początku
-
bixenon A4 B6 problem
Posiadasz może na sprzedaż taki komplecik ? i wszystko inne co mogłoby się tam połamać ?? Wymienię wszystko co z tym związane i będzie ok.....
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
Witam. Chciałbym wam zaprezentować moja S4 kupiona rok temu Auto kupiłem z przebiegiem 132 tys aktualnie 148 tys. Dla niedowiarków przebieg prawdziwy! Rozrząd ogarnięty przy 120 tys. Co zrobiłem zaraz po kupnie: Wszystkie świece Wszystkie cewki Olej w silniku 5w40 X-cess + filtry Olej w skrzyni biegów + filtr Olej w tylnym moście Płyn hamulcowy Płyn chłodniczy Lewa chłodnica wody (podciekała) Nabita klimatyzacja Cale zawieszenie z przodu Lemfordera Czujnik poziomowania xenonow z przodu Nowe opony letnie Nowe mapy 2019 Do zrobienia: Czujnik pdc tył (jest w schowku pomalowany nie ma kiedy zderzaka ściągnąć....) Prawy xenon świeci w dół To wszystko.... Po pół roku przyszedł czas na wydech : Tak brzmi : https://pl-pl.facebook.com/inochimotorsport/videos/2652147268184277/ https://pl-pl.facebook.com/inochimotorsport/videos/380206376252847/ A tak wyglądał/wygląda wydech : Po małym zdarzeniu z krawężnikiem przyszedł czas na malowanie było trochę rudej na nadkolach i ostatni dzwonek żeby coś z tym zrobić (tak wiem lakiernik zaszalał z kratkami....) : Doszła jeszcze kierownica z a4 b7 (wszystko zakodowane): Bo wyglądała tak (bleh) : No i na koniec mała sesja:
-
Budowa wydechu Audi S4 b6
a tutaj jak gada : https://pl-pl.facebook.com/inochimotorsport/videos/2652147268184277/ https://pl-pl.facebook.com/inochimotorsport/videos/380206376252847/
-
Budowa wydechu Audi S4 b6
Kolego black4 Katy górne zostały Dolne out sondy zostaly i tak byly przed katami 2 x 2.25 cala Klapy out fotki :
-
Budowa wydechu Audi S4 b6
Już ogarnięte polecam firmę inochimotor sport w lodzi cały wydech zbudowali mi w niecałe dwa dni
-
Audi S4 Problem z zegarkiem
Witam Dokładnie tak się stało sama płytka z przyciskami poszła lekko w dol. wsadziłem na miejsce i wszystko ok
-
bixenon A4 B6 problem
z tym ze własnie silniczek działa bo vcds jak je podnoszę do regulacji to idzie do góry...
-
bixenon A4 B6 problem
Witam Mam problem z regulacją bixenonow w audi s4. Wiem jak za pomocą vaga ustawić reflektory itp ale problem leży w samej regulacji. Trybiki mam wymienione na nowe z allegro drukowane w 3d. Chodzi o to ze kręcę nim i coś przeskakuje prawdopodobnie uszkodzony jest trzpień który podnosi soczewkę. Pytanie moje jak to teraz naprawić ?? ma ktoś jakieś fotki jak dostać się do tego i czy jak rozbiorę lampę jest szansa jakaś ręcznie to podnieś trochę ?? prawy xenon wali prosto w dol jakie 3 metry przed autem Brak błędów na vcds wszystkie czujniki sprawne jak uruchamiam auto test poziomu tez działa i prawa soczewka się podnosi ładnie i opada
-
Czy vcds po kablu KKL pójdzie na win xp?
Chyba tez się skusze bo latam z lapkiem 17.3 cala i trochę to nie wygodne Przejściówkę otg mam ze 4
-
Czy vcds po kablu KKL pójdzie na win xp?
a co ze złączem usb ??? jest tam micro usb wiec domyślam się ze przejściówka p[potrzebna nic się przez nią nie dzieje ?
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
udało ci się jechać na autostradzie 90 km/h ??? przecież to tiry cie wyprzedzały i kolejna sprawa 9.8/100 przy v8 4.2 to dla ciebie dużo ???? Nie ogarniam generalnie liczenia ile nasze eski pala ja nawet nie patrze na średnie spalanie tylko jak 1/4 baku to wale do pełna.... Panowie kupując takie auto chyba liczycie się z tym ze to żre ile wlezie i koniec