Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ori52

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ori52

  1. ori52 odpowiedział(a) na wojciech1810 temat w 2.0TDI
    Zwal tą grubą rure co wchodzi do egr (widać ją na zdjęciu) zobacz czy nie ma tam oleju, jak nie ma to jedynie co przychodzi mi na mysl w tej okolicy to uszczelka pokrywy zaworów bądz pęknięta głowica.
  2. Miałem teraz taki problem ze mi gruszke z nitów od turbo wyrwało, mozecie zobaczyc w moim temacie nizej. I pospawałem tą gruszke, dzisiaj zamontowałem jazda próbna zero przerywania już buzia zadowolona dopuki w lusterko nie spojrzalem. Za mną kupa czarnego dymu. Dojechałem do garażu a turbo całe olejem zachlapane aż kapało i czeka mnie regeneracja turbo :/
  3. mam problem taki ze do 3 tys auto idzie pieknie a od 3 tys sie zadławi kilka razy i dalej ciągnie, a na luzie do 5 tys normalnie kreci. Mechanik stwierdził ze mam uszkodzony mechanicznie jakiś wtrysk bo komp pokazuje wszystko w normie.
  4. ESP wyłącz to będzie kręcić do końca.
  5. egr bardziej na dolnych obrotach czuć niż na wyższych. na luzie jezeli nie trzymasz sprzęgła bądz wyłączysz esp to lekko do 5 tys obrotów silnik pójdzie. A jak powyzej 3 tys obrotów ci nie idzie i nie wyłączysz silnika to przy ruszaniu od dołu ma moc?
  6. To nie sprawdziłeś czy jest taka sama jak ta stara co pękła? Są różne długości ale po kodzie silnika powinni ci dać taką długość jaka powinna być.
  7. ori52 odpowiedział(a) na ori52 temat w 2.0TDI
    Tylko jestem ciekawy czemu te nity puściły.. pierwszy raz z taką sytuacją się spotkałem. Jutro bedę zakładał tą gruszkę i się okaże ile czasu wytrzymaja te spawy.
  8. Ja moje BRD zalewam valvoline 5w40 synpower.
  9. ori52 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam wyrwało mi gruszkę z nitów nie wiem jakim cudem tak się stało, poratowałem ją tak jak na zdjęciu. Teraz pytanie czy to polata czy lepiej szukać nowej? choć nie ukrywam ze cena nowej jest taka ze wolałbym dołożyć i kupić 2 turbo. 2 pytanie czy ktoś może wie czemu wyrwała się z oryginalnych nitów? sztanga na turbo chodzi leciutko.
  10. Ja zadnego pisku nie słysze. Turbo ładnie gwiżdże, a i cos tam Chrobota
  11. w moim BRD nic nie buczy jedynie słychać piekny dzwięk turbiny jak zwalnia po puszczeniu gazu tak jak na wyzej wstwaionym filmiku.
  12. a wałka rozrządu nie ściągali Ci?
  13. ustaw synchronizacje na -1 auto będzie żywsze bo -4,45 jest poza normą. norma jest do 3.00 - -3.00. Na 0 jest idealnie ale ja bym polecał na -1.
  14. poduszkę wymien , egr zaślep. Ja teraz też zostawiam auto mechanikowi zeby wymienił mi poduszke na skrzyni bo zerwana , wymienił przegób wewnętrzny bo trzęsie podczas przyspieszania i zamówiłem blaszke zeby zaślepić egr.
  15. ori52 odpowiedział(a) na Defender temat w 2.0TDI
    co do pierwszego podepnij vaga i zobacz co za błąd wywaliło a co do dymienia wymien termostat.
  16. A orientujesz się ile take wywalenie z softu kosztuje? Zwykły mechanik to ogarnie czy do tunera trzeba by jechac?
  17. DPF został wywalony u mnie przez poprzedniego właściciela a co do EGR to wywaliłeś go całkiem i co w te miejsce wstawiłeś czy tylko zaślepiłeś?
  18. 1 blaszka wystarczy miałem tak w golfie i działało.
  19. Witam mam silnik BRD i przy pedale w podlogę samochód szarpnie 2 czy 3 razy i dopiero idzie. Sprawdzone pompowtryski, szczelna głowica, wyczyszczony egr oraz kolektor ssący. Co jeszcze mogło sie popsuć ze taki objaw?
  20. Witam w module komfortu mam taki błąd 01616 - przewód sygnałowy dla wewnętrznego monitorowania. Kiedyś usunąłem ten błąd i nie sprawdzałem błedów potem. Dzisiaj podpiełem vaga i znowu miałem ten błąd da sie usunąć ale nie wiem po jakim czasie wraca. Jak to naprawić co to jest?
  21. ori52 odpowiedział(a) na ori52 temat w Audi A4 B7
    problem rozwiązany. Poszło programem VCDS. Wiec mogę powiedzieć ze takim skanerem tych ustaw nie wykonamy. Wrazie jakby ktoś się kiedyś meczył też takim skanerem czy podobnym.
  22. ori52 odpowiedział(a) na ori52 temat w Audi A4 B7
    Nie wiem już co z robić. Jechać do serwisu czy co? Może takim skanerem jak mam nie da sie zaprogramować lamp? Musi być do tego vcds czy tym też powinno pójść? Zdjęcie mojego skanera.
  23. Witam czy jest ktoś na grupie kto mógłby naprawić radio RNS-E? Głównie nie wyświetla wyswietlacz i nie swieca klawisze. Poprzedni własciciel mówił ze prawdo podobnie taśma. Sam tego nie zrobie bo jestem zielony w tym.
  24. ori52 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam chciałbym abyście poleci mi jaką pastę najlepiej użyć do Ręcznego Polerowania auta? Co myślicie czy wosk koloryzujący bedzie lepszy czy tempo czy coś w tym stylu? Dodam ze kolor auta czarny. (Jak zły dział to proszę o przeniesienie do prawidłowego)
  25. ori52 odpowiedział(a) na ori52 temat w Audi A4 B7
    Szukam szukam aż wkońcu znalazłem cos czego jeszcze nie próbowałem. Może ktoś podpowie jakie wartości powinny mieć czujniki przedni i tylny?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.