Treść opublikowana przez ori52
-
A4 B7 2.0TDI duże spalanie wibracje karoserii
no 1.9 fakt ze zrywszy jest bo wiem po sobie miałem golfa 1.9 teraz audi 2.0 i 1.9 zywszy silnik jest ale ma moment troche mniejszy, Temperatura obstawiam ze termostat już domaga sie wymiany , a trzesienie to zgas samochód bez sprzegła i jak szarpnie to znaczy ze dwumasa sie skonczyła. Tłumik masz cały ze buczy?
-
A4 B7 2.0TDI duże spalanie wibracje karoserii
Dwumasa
-
[BRD] Brak mocy na wyższych obrotach.
004711 - Zawór pompo-wtryskiwacza cylinder 3 (N242): przekroczono granicê regulacji
-
[BRD] Brak mocy na wyższych obrotach.
Zgadza się ale najpierw bym to LM przepłukał i dopiero potem wtryski wyjął jak by nic nie dało
-
[BRD] Brak mocy na wyższych obrotach.
Po co zaraz wtryski na stół. LM dobry srodek poradzi sobie ze wszystkim. A dla pewnosci można bezposrednio pod węże srodek podpiąć i na samym srodku silnik odpalic niech pochodzi i na 100% wszystko wypłuka.
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
Jakby turbo pchało olej to raz ze by stan oleju ubywał a dwa to by dym był ciemno szary lub czarny. Biały dym swiadczy o cieczy. Ale rób jak uważasz wymien turbo dwumase wtryski i jak wymienisz juz najdrozsze rzeczy to wtedy na te tansze wymieniaj aż znajdziesz przyczyne
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
Coś musi miec wspólnego skoro kiedys u mnie w golfie winił za kopcenie. Może u ciebie jest coś innego ale 30 zł to nie majątek zeby wymienic i sprawdzić niż wydać duzo wiecej kasy u mechanika który wymienia pokrywe zaworów która nie ma nic wspólnego z kopceniem
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
Zobacz termostat, nowy okolo 30 zl kosztuje a napewno nie zaszkodzi.
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
MIałem kiedys w golfie taki przypadek ze kopcił mi na biało jak był zimny ktos mi polecił zebym wymienił termostat, wymieniłem i przestał kopcic. Nie wiem czy za szybko sie otwierał czy co ale był przyczyną kopcenia. Chociaż moje BRD w takie pogody jak teraz sa tez na biało przykapca jak zimna ale mysle ze to naturalne bo nie ma jakies porazki z iloscia dymu.
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
hmm.. ja bym obstawiał termostat
-
Uszkodzony egr
nic sie nie zrobi. Jak cie hałaś drażni to kostke odepnij od egr ;P
-
Uszkodzony egr
mozesz jezdzic nigdzie ci ich nie wciagnie
-
[BRD] Brak mocy na wyższych obrotach.
mówie wlej ten srodek do paliwa i zobacz, napewno nie zaszkodzi silnikowi wręcz w pozytywnym kierunku to pójdzie. Te srodki są bardziej zalecane niż paliwo verva czy inne drozsze, A ze gosc ci nie zalecał to widać ze ma pojęcie takie ze wolałbym go szerokim łukiem omijac
-
[BRD] Brak mocy na wyższych obrotach.
Wlej ten środek do paliwa Liqui Moly lm2185 niech przeczysci ci uklad paliwowy jak miales taki syf na pompie. najlepiej jak bedziesz mial mniej paliwa albo ze 2 puszki odrazu wlej.
-
Problem po wymianie rozrządu
jedz do tunera za 200zl ci wylaczy egr kupisz blaszke z allegro zaslepisz i po problemie
-
Problem po wymianie rozrządu
odepnij kostke od egr i zobacz czy dalej masz ten dzwiek. Bo po co masz kase w bloto wywalać jak to może nie egr?
-
Błąd P0234
Turbo ci przeładowuje i auto wpada w tryb awaryjny. Pewnie kierowniczki w turbinie sie zapiekly. Wyszysc i powinno smigac jak nie da sie wyczyscic to 2 turbo.
-
[B7] Jaki EGR polecacie kupić ?
Lepiej jedz do tunera i wyłącz egr i kup blaszke i go zaslep i po kłopocie.
-
Turbo garret czy kkk
Ja patrze na te po regeneracji a garret niczym sie nie różni? normalnie zamontuję? Czy lepiej tego KKK poszukać i kupić?
-
Turbo garret czy kkk
Witam padła mi turbina w moim BRD. Szukam na necie i widze ze wiekszosc jest garreta a ja mam kkk w swoim. Czym one się różnią? Którą kupić. garret bedzie pasowałi działał normalnie czy jednak te kkk szukac?
-
Synchronizacja rozrządu 2.0 TDI BRD 170 km
sunchronizacje sie sprawdza jak silnik jest rozgrzany do 90 stopni. No i powinno sie przy rozgrzanym silniku ustawiac
-
Turbo garret czy kkk
Witam padło mi turbo w moim BRD i szukam na necie ale wiekszość jest Garetta a ja mam KKK. Czym one się różnią? jak kupie garetta to bedzie pasować i działać wszystko jak należy?
-
Synchronizacja rozrządu 2.0 TDI BRD 170 km
Ustawiałeś to na ciepłym silniku?
-
[BRD] Brak mocy na wyższych obrotach.
Tez mam taki luz jak na tym filmiku. Nie przejmuj się to norma jest z tymi złączkami. A może u ciebie sie turbo kończy tak jak u mnie i masz podobne objawy. Zobacz czy gruszka sie luzna nie robi, bo u mnie latała jak tylko palcem dotknęłem
-
[BRD] Brak mocy na wyższych obrotach.
Jak będziesz miał kabel zobacz synchronizacja wałka może rozrząd się przestawił.