Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KiVash

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KiVash

  1. No racja. Ta dokładka Maxtona nie każdemu się podoba.
  2. Stał jak koza - źle. Gleba - też źle:) No ale o gustach się nie dyskutuje. No a dziś jeszcze żeby przegiąć, nowy zderzak S-Line z dyfuzorem ECS
  3. To tylko foto. Realnie lepiej.
  4. Dziś przód . Jutro pokaże tył
  5. Odgrzebuję. Czy wymagane są przeróbki zamieniając sam wzmacniacz 8R1035223A na ten z B&O? Czy gra nie warta zachodu?
  6. KiVash opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Czy próbował ktoś rzeźbić coś w tym temacie?. Byłaby szansa zaadoptować i zamontować dociąganie drzwi w A4?
  7. Tylko wymiana modułu elektryki na obsługujący PDC + zdjęcie ochrony komponentu?
  8. Mam 8K0 907 063 DF ,który nie obsługuje PDC. Czy muszę dokupić moduł 1S0919475D?
  9. Czyli elektryczne kodowania nie przyjmuje. Po prostu nie czuję na kierownicy różnicy między comfortem a dynamic. Dzięki za info.
  10. Mam polifta i nie przyjmuje kodowania servotronica. Na wlepce też brak 1n1 i 1n3:( A podobno każdy polift ma servotronica.
  11. W pierwszym poście jest chyba błąd przy: A4 B8 2012-2015 LICZNIKI BENZYNA: 8K0 920 931 B ---> 28.05.2012 8K0 920 931 P 28.05.2012 ---> 27.05.2013 8K0 920 932 A 27.05.2013 ---> 8K0920932A jest wyskalowany do 6RPM podczas gdy benzyniaki chyba mają do 8. Czy się mylę? :
  12. Poniższa lista podaje wartość, a następnie to, co oznacza. Dodajesz je razem, aby uzyskać numer, który wprowadzisz na kanał 66 w 09-centr. elect. 1 = Individual 2 = Comfort 4 = Auto 8 = Dynamic 16 = Offroad 32 = Efficiency 64 = Race Niestety Race mi nie wyświetla po wpisaniu 111 (pomijam Offroad) Może u któregoś z Was działa? Nie wiem też dlaczego nie wchodzi mi kodowanie servotronica w MCE 09 ---> LongCodingHelper ---> Coding 07 ---> BYTE 7 ---> Bit 0 zmiana z 0 na 1 . Mam moduł Cent. elekt. 8K0907063D ,więc powinno przyjmować. Radio Concert.
  13. A jest taki bez start/stop?
  14. Pierwsza fota stock 1BA. Niżej Eibach Pro Kit - amortyzatory oryginalne. Znaczna poprawa w prowadzeniu. Może dlatego ,że zawieszenie też nowe:)
  15. KiVash odpowiedział(a) na KiVash temat w 2.0TFSI
    Okazało się, że przy wymianie sprężarki, składając mechanik nie podłożył podkładki (N0138149) pod rurę wodną 06H121497B Dostęp przy bloku jest tragiczny.
  16. KiVash opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Ello. Mam zapocenie od płynu chłodzącego pod turbosprężarką. Nie mogę dojść skąd jest wyciek. Specjalnie zdjąłem osłonę i są plamki "borygo" na ziemi po przejażdżce. Trzy miesiące temu wymieniali mi turbo. Czy jest możliwość, że jakaś rurka doprowadza chłodziwo w obrębie sprężarki i jest nieszczelna? Skąd może być przeciek? Od góry wszystko suche. Jeśli ktoś ma doświadczenie w tym względzie proszę o pomoc.
  17. I tutaj w pełni nie masz racji. Oryginalny dyfuzor będzie pasował. Ale tylko oryginalny. Na rynku jednak pełno jest tego typu: allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL Nadają się tylko do zwykłego zderzaka.
  18. Ten co ja mam to jest do zwykłego zderzaka. Na "Alledrogo" może lub ECS: Audi B8.5 S4 / A4 S-Line Rear Diffuser - Gloss Black WWW.ECSTUNING.COM Add some aggressive styling to your Audi!
  19. Dyfuzor z S4.
  20. Robione u Darka Radka z Tuszowa. Polecił mi znajomy. Zobaczymy po pół roku mojej jazdy czy na oryginalnych częściach
  21. W tygodniu zmiana turbosprężarki. Nie jest to K04 ale modyfikacja nowej IHI ze wzmocnieniem. Zobaczymy jakie będą zmiany... Stock: New:
  22. KiVash odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    Odkopie temat. Mam to samo. Błędów 0. Auto hold zakodowany ,jednak nie pali się nawet lampka AHA. Mój sterownik: 8K0907379CK Pompa ABS: 8K0614517GM @asdawrwd Udało Ci się to zrobić?
  23. Do czego ta końcówka?, jeśli ktoś kojarzy.
  24. Znalazłem warsztat w Warszawie ,który zrobi mi z geometrią za 590zł. Wcześniej bez geometrii. Zawieszenie czyściutkie. A Ciebie proszę ,nie wypowiadaj się jeżeli nie masz do powiedzenia nic konkretnego. Cena wymiana sprężyn zawieszenia w samochodzie w ponad 160 miastach w Polsce KB.PL Sprawdź, ile kosztuje wymiana przedniej sprężyny zawieszenia oraz wymiana tylnej sprężyny zawieszenia w ponad 150 miastach w całej Polsce. Cenniki stale aktualizowane!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.